بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بازی ufc ارزش داره بخرم؟(چشم گرفته:d ) و بجز بازی های fifa .pes .nba .wwe .mortal چه بازی هایی قابلیت بازی کردن ۲ یا چند نفره نفره رو دارند ؟منظورم آفلاینه. ممنون

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
675
نام
امیررضا
کسی میدونه الان قیمت batman arkham knight چنده

- - -ویرایش - - -

بازی ufc ارزش داره بخرم؟(چشم گرفته:d ) و بجز بازی های fifa .pes .nba .wwe .mortal چه بازی هایی قابلیت بازی کردن ۲ یا چند نفره نفره رو دارند ؟منظورم آفلاینه. ممنون
The lego
Rayman
Little big planet 3

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
Plants vs zombies
Call of duty aw

- - -ویرایش - - -

سلام
من بازی اسکایریم رو رو ps3 رفتم حالا میخوام the elder scroll بگیرم چندتا سوال داشتم
۱ ارزش خرید داره ؟میارزه؟
۲ قیمت حدودی بازی؟من زیر ۱۹۰ پیدا نکردم اگه زیر این سراغ دارید لینکشو لطفا بذارین
۳ سرورهاش چجوریه؟مثلا سرور های کال اف بیست دقیقه طول می کشه از وقتی که اماده بازی میشی تا وقتی که بازی میاد و خلاصه افتضاحه سرور های این چیجوریه؟
ممنون
کسی جواب ما رو نمیده

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
سلام
من بازی اسکایریم رو رو ps3 رفتم حالا میخوام the elder scroll بگیرم چندتا سوال داشتم
۱ ارزش خرید داره ؟میارزه؟
۲ قیمت حدودی بازی؟من زیر ۱۹۰ پیدا نکردم اگه زیر این سراغ دارید لینکشو لطفا بذارین
۳ سرورهاش چجوریه؟مثلا سرور های کال اف بیست دقیقه طول می کشه از وقتی که اماده بازی میشی تا وقتی که بازی میاد و خلاصه افتضاحه سرور های این چیجوریه؟
ممنون

1- این که از بازی ارزش خرید داره یا نه به خودت بستگی داره اگه از فن های بازی skyrim باشی و حداقل 150 ساعت بازی کرده باشی از این بازی لذت میبری اگه نظر منو میخوای من زیاد خوشم نیومد با اینکه جونم رو برای skyrim میدم

2- قیمت تو همین حدود که شما گفتی هست ولی من قول میدم به خاطر شرایطی که بازی داره ( در ادامه میگم) قیمتش خیلی زود افت میکنه شما عجله نکن

3- بازی نزدیک 15 گیگ اپدیت داره سروراشم زیاد خوب نیست اینطور بگم که کال اف سروراش خیلی بهتره من با سرعت 2 مگ اذیت میکنه تا وصل بشه

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه الان قیمت batman arkham knight چنده

- - -ویرایش - - -

The lego
Rayman
Little big planet 3

الان ریحن یک 210 گیر میاد

- - -ویرایش - - -

راستش رو بخوای ارزش نداره

ولی گرافیک بازی خوبه اگه قبلی ها رو بازی کردی اینو بازی کن

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
این بازی Neverwinter جریانش چیه ؟ آنلانین هست ؟ کسی بازیش کرده ؟
البته من هنوز PS4 نگرفتم! ولی دیدم MMORPG گفتم باید خوب یاشه مث که ..
راستی میگن P.T از تو استور حرف شده اگه دیتاش رو از جایی گیر بیاریم هنوز میشه بازیش کرد؟ دیتاش جایی گیر میاد ؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان به نظرتون ارزش داره هاردلاین رو با جی تی ای عوض کنم؟ :|

معلومه که نه :|
هاردلاین Single Playerـش که کلا آفتابس . مگه اینکه بگیری واسه آنلاین . مولتیشم اونقدرا خفن نیست . من خودم الان هم هاردلاین و دارم هم BF4 واسه مولتی BF4 میزنم خیلی کم میرم سمت Hardline . مگه اینکه عشق CS باشی که هاردلاین خیلی حال بده بهت . در غیر این صورت بنظرم GTA رو نگه دار ارزشش خیلی بیشتر از هاردلاینه . تازه GTA Online ام که یه چیز دیگس . البته بگما اگه طرف خوب سر بده جوری که سود داشته باشه چرا که نه :d

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
معلومه که نه :|
هاردلاین Single Playerـش که کلا آفتابس . مگه اینکه بگیری واسه آنلاین . مولتیشم اونقدرا خفن نیست . من خودم الان هم هاردلاین و دارم هم BF4 واسه مولتی BF4 میزنم خیلی کم میرم سمت Hardline . مگه اینکه عشق CS باشی که هاردلاین خیلی حال بده بهت . در غیر این صورت بنظرم GTA رو نگه دار ارزشش خیلی بیشتر از هاردلاینه . تازه GTA Online ام که یه چیز دیگس . البته بگما اگه طرف خوب سر بده جوری که سود داشته باشه چرا که نه :d

من خودم هاردلاین دارم میخوام بدم جی تی ای بگیرم :| :D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
این بازی Neverwinter جریانش چیه ؟ آنلانین هست ؟ کسی بازیش کرده ؟
البته من هنوز PS4 نگرفتم! ولی دیدم MMORPG گفتم باید خوب یاشه مث که ..
راستی میگن P.T از تو استور حرف شده اگه دیتاش رو از جایی گیر بیاریم هنوز میشه بازیش کرد؟ دیتاش جایی گیر میاد ؟
Neverwinter برای PS4؟ من ندیدم اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر