بازی شبکه ای بودون اتصال به XBoxLive?

jafar007

کاربر سایت
Jan 12, 2007
8
سلام
راحی هست که بودون اتصال به XboxLive به با یه کس دیگه بازی کرد.مثلا یه راحی مثل *** کردن شبکه یا Hyperterminal یا یه چیزی مثل اینا که ادم با دوستش بازی کنه بدون نگرانی از Ban شدن.
فقط به یک نفر هم بشه وصل شد کافیه از سرمون هم زیاده. در واقع می خوام با یکی از دوستام بودن دردسر بازی کنم که نگران بن شدن نباشیم. یعنی با ارتباط اینترنتی فقط بین xbox خودم و رفیقم و اصلا به live هم وصل نشیم.میشه؟
توی بازی Gears of war 2 توی قسمت چند نفر گزینه های Local system یا یه چیزی مثل این بود .
این چطوری کار می کنه مثل همین Local شبکه کامپیوتریه یا برای اتصال کابلی دو تا Xbox هست.
یه سوال دیگه این گزینه System link که توی بعضی از بازی ها مثل red dead یا همین gears of war هست چیه چه فرقی با Xboxlive داره چون من اکنات سیلور داشتم توی xboxlive نمیرفت ولی توی این قسمت می رفت.
امید وارم منظورمو رسونده باشم
با تشکر.

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
راحی هست که بودون اتصال به XboxLive به با یه کس دیگه بازی کرد.مثلا یه راحی مثل *** کردن شبکه یا Hyperterminal یا یه چیزی مثل اینا که ادم با دوستش بازی کنه بدون نگرانی از Ban شدن.
فقط به یک نفر هم بشه وصل شد کافیه از سرمون هم زیاده. در واقع می خوام با یکی از دوستام بودن دردسر بازی کنم که نگران بن شدن نباشیم. یعنی با ارتباط اینترنتی فقط بین xbox خودم و رفیقم و اصلا به live هم وصل نشیم.میشه؟
توی بازی Gears of war 2 توی قسمت چند نفر گزینه های Local system یا یه چیزی مثل این بود .
این چطوری کار می کنه مثل همین Local شبکه کامپیوتریه یا برای اتصال کابلی دو تا Xbox هست.
یه سوال دیگه این گزینه System link که توی بعضی از بازی ها مثل red dead یا همین gears of war هست چیه چه فرقی با Xboxlive داره چون من اکنات سیلور داشتم توی xboxlive نمیرفت ولی توی این قسمت می رفت.
امید وارم منظورمو رسونده باشم
با تشکر.
انگار با وصل کردن یه کابله LAN به دو تا xbox می شه local بازی کرد.

jafar007

کاربر سایت
Jan 12, 2007
8
اره اینو میدونم.
می خواستم ببینم می شه همین کارو از طریق اینترنتی انجام داد؟
که دیگه مشکل وصل شدن به live و ban شدن نباشه .
حالا اگه آدم خواست با تعداد نفرات بیشتر بازی کنه وصل میشه به live.
کسی تا حالا این کارو نکرده؟

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
اره اینو میدونم.
می خواستم ببینم می شه همین کارو از طریق اینترنتی انجام داد؟
که دیگه مشکل وصل شدن به live و ban شدن نباشه .
حالا اگه آدم خواست با تعداد نفرات بیشتر بازی کنه وصل میشه به live.
کسی تا حالا این کارو نکرده؟
البته من خودم تا به حال اين مورد رو تست نکردم و در حد يک گمان فقط اين رو مطرح ميکنم، شايد قابل اجرا باشه شايدم نباشه، اما نرم افزارهايي مثل Hamachi وجود داره که دو تا کامپيوتر که به اينترنت وصل هستند رو طوري قرار ميده که انگار در يک شبکه قرار گرفته باشند، شايد بشه از طريق اين نرم افزار کارهايي رو انجام داد ولي خب مطمئن نيستم و تا بحال به فکر انجام اين کار نبودم به همين خاطر خودم اين مورد که گفتم رو تست نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر