بازی سنتر در دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
وب سایت بازی سنتر با توجه به حضور علاقمندان بازی های رایانه ای در نمایشگاه های مرتبط و در راستای ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با کاربران و همراهان همیشگی این وبسایت ،در دومین دوره نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران که از 6 ام تا 10 ام تیرماه در محل مصلی بزرگ تهران برگزار می شود ،حضور خواهد داشت.با حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه ی بازی سنتر(C-7) می توانید خارج از فضای مجازی هم بازی سنتر و دوستانتان در این وبسایت را در کنار خود داشته باشید.
منتظر حضورگرمتان هستیم .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
حتما یه سر میام ... !!

دوربین هم با خودمون بیاریم عکس بگیریم .. !؟

خوب میشه .. !

فقط کلا غرفه فضاش چطوره ؟ کوچیکه ؟ بزرگه ؟ چطوریه کلا ؟!

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
سلام :p
آقا صبح که نبودین :D
بعد از ظهر دیدم دو نفر بند یه ال سی دی ان :D
بعد یه آقا ( واقعا نمیدونم کی بود اگه کامنت منو میخونه بهم بگه کی بوده :-s به علی یه آچار داد که یه نوع جا سوییچی بود :D :D )
بعد این دو نفر درگیر وصل کردن پایه بودن که بعد رفتم خودمو معرفی کردم
در کل بگم خوب بود :p
من هر روز هستم اونجا صبح تا شب امید وارم همتونو ببینم ;)

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من که دیروز رفتم اصلا غرفتون رو نتونستم پیدا کنم دوبار هم کل نمایشگاهو گشتم :( اصلا بودید دیروز ؟؟
از در نمایشگاه که میری تو میری دست چپ بعد تا ته میری بعد میری جلو بقلش یه غرفه اس یه سری دختر دارن پوستر میدن و نور رنگی و اینام هست :d
دوستان تیم بدیم اون فوتباله که خودمون جا فوتبال دستی ایم بازی کنیم :d (فقط من دربازه نیستما :d)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من کاری به این بحث ها ندارم

ولی بعضی ها فک می کنند بازی مجانی میدند یا از این حرفها هر قشر آدمی میاد تو ( اصلا با بچه های این سایت نیستم بچه های این سایت آقائن )

از معتاد بگیر تا ارازل .. البته ما نمی خوایم ارازل بازی در بیاریم .. !

ولی واقعا بعضی ها فک می کنند E3 رفتند ... ! یعنی 1 درصد از گیم حالیشون نمیشه .. یا فک می کنند بازی مجانی می کنند حال میده

ولی جدا صف های بازی رایگانش اندازه E3 شلوغه ... !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کاش یکی آدرس دقیق بده میایم گم و گور نشیم.

از در نمایشگاه که میری تو میری دست چپ بعد تا ته میری بعد میری جلو بقلش یه غرفه اس یه سری دختر دارن پوستر میدن و نور رنگی و اینام هست
yahoo_4.gif

عاشق آدرس دادن ایرانیام:d اون دخترا پا دارن می تونن توی منطقه حرکت کنن، یه جا بند نیستن.

در نمایشگاه کدوم درش؟ 5 تا در از طرف مترو داره، خود مصلی هم 4 تا در داره، درهای طرف پارکینگش هم که n تاس.

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
از در نمایشگاه که میری تو میری دست چپ بعد تا ته میری بعد میری جلو بقلش یه غرفه اس یه سری دختر دارن پوستر میدن و نور رنگی و اینام هست :d
دوستان تیم بدیم اون فوتباله که خودمون جا فوتبال دستی ایم بازی کنیم :d (فقط من دربازه نیستما :d)

همونجایی که سرش غرفه بازینما (شایدم بازی رایانه :d) بود ؟؟
اونجایی که ازین فوتبال دستیای طویل بود بچه ها با چه شور و هیجانی بازی میکردن ، یه فریادهایی میکردن اساسی :d
من کاری به این بحث ها ندارم

ولی بعضی ها فک می کنند بازی مجانی میدند یا از این حرفها هر قشر آدمی میاد تو ( اصلا با بچه های این سایت نیستم بچه های این سایت آقائن )

از معتاد بگیر تا ارازل .. البته ما نمی خوایم ارازل بازی در بیاریم .. !

ولی واقعا بعضی ها فک می کنند E3 رفتند ... ! یعنی 1 درصد از گیم حالیشون نمیشه .. یا فک می کنند بازی مجانی می کنند حال میده

ولی جدا صف های بازی رایگانش اندازه E3 شلوغه ... !

خوب شما انتظار داری جشنواره ای که عمومیه هر کسی نیاد ؟؟ اون کسی هم که میاد صددرصد یه ارتباطی با گیم داره یا بچش بازی میکنه یا خودش بازی میکنه یا حتی قبلا گیمر بوده و الان نیست ؛ در ضمن همچین جشنواره ای قرار نیس که همه پروگیمر باشن بالاخره یه بچه 5 ساله هم که نیاز به گیم داره طبیعتا میاد .
به قسمت بولد نوشته هات توجه کنی قسمت اول قسمت دوم رو نقض میکنه
بازی اورجینال PS3 بفروشن ;)

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
شرمنده دوستان امروز کاری پیش اومد نتونستیم مزاحم شیم فردا انشاالله از صبح هستم تا آخر نمایشگاه
فقط یه جا بنویسید کیا اومدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر