بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
فرقی نمیکنه هم تانک هم هواپیما
از فردا هست به مدت 2 روز باید تعداد مشخصی دشمن بزنی بعد حداکثر تا 1000 تا گلد بهت میده

به نظرت 100 تا دشمنو بکشی سخت نیست؟ برای 100 تا کشتنت 100 تا گلد میده یا برای 100تا کشتن 1000تا گلد میده؟ کدومش؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
توجه: با اضافه شدن قسمت تانک ها به بازی و به خاطر اضافه تر شدن پلیرهای بیشتر به این بازی، تاپیک مهم شد . با سپاس از صادق جان ناظم انجمن که به درخواستم در جهت مهم کردن تاپیک جواب مثبت دادند. از شما هم خواهش می کنم تاپیک را فعال نگه دارید.

خوب منم دوباره اومدم ، بفرمایید در خدمتم

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
اگر کسی در مورد کاراییی انواع گلوله های تانک اطلاعاتی داره لطفا در میون بذاره.
خودم شروع میکنم:
گلوله های HEAT:این نوع گلوله ها سرعت دهانه به نسبت پایینی دارند پس دیرتر به هدف میرسن و قدرت نفوذشون هم متوسط هست.ولی ویژگی اونها اینه که میزان نفوذشون ثابته و با افزایش مسافت کم نمیشه.مثلا اگر در 100 متر 80mm نفوذ دارن در 2000 متر هم همین مقدار رو دارن.
به نظر من از گلوله های HEAT بهتره برای اهداف بالای 1000 متر استفاده بشه.ولی سرعت دهانه پایینشون هم باید در نظر گرفته بشه.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نکته دیگه این که در بخش تانک ها به تفاوت تجهیزات اپتیکی آلمان و شوروی در جنگ توجه نشده.تجهیزات اپتیکی تانک های آلمانی به مراتب از تانک های شوروی بهتر بوده ولی در این بازی تانک های هر دو کشور به یک اندازه میتونن برای هدف بزرگنمایی داشته باشن.امیدوارم سازندگان بازی به این نکته توجه کنن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب اول مهم شدن تاپيك رو تبريك مي گم :d
دوم بازگشت اقا سياوش رو :d

مهم ترين سوال اقا سياوش !!!
اين افت گلوله ها و نوع گلوله هارو بيا يه بار براي هميشه براي ملت بگو :(
بخدا من توي FW 190 ميشنم با 4 تا توپ 20 ميلي كه همه رو STEALTH گذاشتم اما توي لوپ ها يا حين دوز زدن ها يهو مي بيني هيچ گلوله ايي به هدف نمي خوره :|
نميدونم چقدر بايد جلوتر بگيرم توي چه فاصله ايي بگيرم ؟!
من الان توپ هام رو روي 500 متر تنظيم كردم اما برام عجيبه بعضي مواقع جلوتر مي گيرم براي فواصلي دورتر هيچي نميخوره به هدف :|

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
منم بالاخره تونستم 100 تا گلد دیگه بگیرم . 100 تا جنگنده انداختم :d با لول 1 روسیه :d

به نظرم زیاد از حد سخت کردن گرفتن گلدو
نه به اون دفعه قبلی نه به این یکی

آخرین ویرایش:

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
خوب اول مهم شدن تاپيك رو تبريك مي گم :d
دوم بازگشت اقا سياوش رو :d

مهم ترين سوال اقا سياوش !!!
اين افت گلوله ها و نوع گلوله هارو بيا يه بار براي هميشه براي ملت بگو :(
بخدا من توي FW 190 ميشنم با 4 تا توپ 20 ميلي كه همه رو STEALTH گذاشتم اما توي لوپ ها يا حين دوز زدن ها يهو مي بيني هيچ گلوله ايي به هدف نمي خوره :|
نميدونم چقدر بايد جلوتر بگيرم توي چه فاصله ايي بگيرم ؟!
من الان توپ هام رو روي 500 متر تنظيم كردم اما برام عجيبه بعضي مواقع جلوتر مي گيرم براي فواصلي دورتر هيچي نميخوره به هدف :|
چشم حتما، پست اول رو امروز آپدیت می کنم، اطلاعات کامل هم میزارم داخلش. که خوب در مورد گلوله ها هم صحبت می کنم.
ولی فعلا برای این موردی که گفتی، منظور اینه که توپ های روی بال در فاصله ی 500 متری گلوله ها به همدیگه میرسند، یعنی طوری تنظیم میشند که تا به فاصله 500 متری گلوله ها از سمت بال چپ و بال راست به همدیگه نزدیک میشند و در 500 متری دقیقا به همدیگه میرسند، و از اون به بعد از همدیگه دوباره فاصله می گیرند. مرکز ثقل گلوله ها منظوره. شما باید ببینید تویه چه فاصله ای بیشتر هدفگیری و شلیک می کنید روی همون تنظیم کنید.

ولی افت گلوله ها، خوب تویه 500 متر افت گلوله های تپ 20 میلیمتری به نسبت زیاده، و خوب وقتی شما تویه لوپ و چرخیدن هدف گیری می کنید غیر از مورد افت ، باید حواصتون به سرعت گلوله و زمانی که می رسه به هدف و هدف اون موفع کجاست باشه، خوب یه جورایی شما باید جلوتر از هدف شلیک کنید، تا هم اینکه اون افت جبران بشه، هم اینکه هدفتون داره می چرخه و مستقیم حرکت نمیکنه، پس تویه زمانی که گلوله داره این مسافت رو طی می کنه هدف شما بالاتر از اون حدی هست که شما هدف گیری کردید. پس باید بالاتر یا جلوتر شلیک کنید ، حالا اینکه چقدر باید تمرین کنید دستتون میاد

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
به نظرت 100 تا دشمنو بکشی سخت نیست؟ برای 100 تا کشتنت 100 تا گلد میده یا برای 100تا کشتن 1000تا گلد میده؟ کدومش؟
واسه تانک های هر 100 تا کیل 100 تا گلد بهت میده
واسه هواپیما به ترتیب هر 25-50-100 کیل توی AB-RB-SB بهت 100 تا گلد میده
و جمعا میتونی از هر بخش 500 تا گلد بگیری که کلا میشه 1000 تا

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
من یه فیلم از تانک ها نگاه کردم.2 سوال داشتم:

1-در آینده نمای جدیدی هم به تانک ها اضافه میشه یا نه؟؟؟چون خیلی بده فقطه یه نما اونم رو برجک تانک داره.

2-تانک ها با یه شلیک نابود میشن؟؟؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

1-در آینده نمای جدیدی هم به تانک ها اضافه میشه یا نه؟؟؟چون خیلی بده فقطه یه نما اونم رو برجک تانک داره.

1- بله امکانش هست اضاف بشه
2- خیر

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali

راجع به شماره 1 نمیدونم
ولی واسه شماره 2 بستگی داره

تانکا تو چندتا قسمت قوی و ضعیفن
مثلا از جلو زره قوی دارن و از کنار هر چقدر به سمت انتهای تانک میری ضعیفتر میشه
معمولا من بیشتر تانکارو از جلو از قسمت شیشه راننده جلو میزنم
معمولا با 1 شلیک یا 3تا دخلش میاد
بعضی اوقات که به حریف گنده تر از خودم می خورم به شنیش میزنم که پاره بشه که بتونم در برم
چیز جدیدی که فهمیم تو تانک t-34 که خیلی بهش بر می خورم و میزنمش برجکشه
زرهش انگار ضعیفه . ولی دنبال یه راه برای نابود کرن تانک kv-1 -kv-2 هستم

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105

1. معلوم نیست

2. بستگی داره چه تانکی رو با چه تانکی بزنی
باید به میذان نفوذ گلوله تانک خودت و Armor تانک مقابل نگاه کنی
توی Tier 3 با تایگر و جک پانزر خیلی اوقات اگر جای درست بزنی میتونی با 1 تیر هر مدل T34 رو بزنی
بهترین جا برای شلیک از روبرو اون دریچه ی دیدبانی راننده هست چون توی اون قسمت Armor تانک سوراخ هست و امکان نفوذ گلوله وجود داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر