بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
یه عکس از عشق براتون بذارم حال کنید :>

01145052809336491898.jpg

من يه دوتاچيز رو درست متوجه نشدم !!!
قسمت تانك از هواپيما جدا نيست ؟!:| يعني اگر بخوايم يه تانك داشته باشيم مياد جاي يه هواپيما رو مي گيره ؟؟؟؟
بعد تا جايي كه من فهميدم انگار هواپيما و تانك توي يه مپ حضور پيدا مي كنن ؟ خوب اين مدلي كه هواپيماها ميان هر چي تانك هست رو بمبارون مي كنن ميرن :|
و اگر هم هنوز 32 نفره باشه كه امكان بالانس نبودن هست ! يعني منظورم اينه بايد 32 تا هواپيما باشه 32 تانك تا همه چي درست شه كه خوب البته سرور هاي خفن ميخواد:d

x_24

کاربر سایت
Jan 27, 2014
50
نام
علیرضا
سلام دوستان. این سرور تیم اسپیک GameCloob.com ران نشده هنوز؟ نه سایت نه سرور نمیتونم کانکت شم :(

قسمت تانك از هواپيما جدا نيست ؟!:| يعني اگر بخوايم يه تانك داشته باشيم مياد جاي يه هواپيما رو مي گيره ؟؟؟؟
بعد تا جايي كه من فهميدم انگار هواپيما و تانك توي يه مپ حضور پيدا مي كنن ؟ خوب اين مدلي كه هواپيماها ميان هر چي تانك هست رو بمبارون مي كنن ميرن :|
و اگر هم هنوز 32 نفره باشه كه امكان بالانس نبودن هست ! يعني منظورم اينه بايد 32 تا هواپيما باشه 32 تانك تا همه چي درست شه كه خوب البته سرور هاي خفن ميخواد:d

تا جایی که من میدونم Slot های تانک و هواپیما مشترک هستش.
Fighter ها که اصلا پایین نمیان چون Flank panzer و بقیه ضد هوایی ها داغونشون میکنن. اگرم پایین بیان میخوان با Cannon 20mm میخوان تانک Tiger 2 یا PZ Kpwf VI رو سوراخ کنن؟ با 150 تا آرمور؟ تنها ترس از بمب افکن ها هست که اونم باز ضد هوایی میزنه. اگه اتفاقی بمب انداخت صدای بمب به گوش میرسه و سریع موقعیت عوض میکنی.
مورد سوم هم که مثل اینکه آره. سرور های غولی میخواد.

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN

ضد هوایی هم هست فقط تانک نیست

vahid.rostam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
107
نام
وحید
من دیشب بازی رو تست کردم گرافیک رو اخرین درجه چشم نواز بود اما با اینترنت 256 نتونستم بازی کنم هی تو بازی ارور روی صفحه می اومد و کلا لگ بود
من wot رو با 128 هم بازی کردم در کل گرافیکش بهتره اما گیم پلی باحالی نداره شاید هم من به wot عادت کردم اما امید است که در اپدیت های بعدی بهتر بشه تانک این بازی مد داره که جدا نصب بشه؟

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105

چررا جدا هست شما باید واسه هواپیما جدا RP جمع کنید برای تانک هم جدا ولی موقع بازی کردن میتونید هم تانک بذارید توی اسلات هم هواپیما
البته فعلا تانک ها مقابل تانک هستن و هواپیمایی در کار نیست , خود سازنده ها این کار رو کردن تا زمانی که حدودی از پلیر ها یکمی بازی کنن و تانک های tier بالا بگیرن .

فعلا که هیچ ولی بعدا وقتی با هم دیگه میکس بشن خیلی قشنگ میشه اینجوری هم نیست که همه بمبر بشن و بمب بریزن رو سر تانک ها
اولا flakpanzer یا همون ضد هوایی هست توی بازی دوما حتی توی آرکید هم نمیتونید تانک های دشمن رو روی زمین ببینید ( اسمشون رو نشون نمیده )

در مورد آخر هم هیچ موقع بازی بالانس نیست همیشه چند تا تانک یا هواپیمای قوی تر و ضعیف تر هست و اینکه الآن سرور های وارتاندر خیلی راحت پاسخگو این همه پلیر هست الآن حداقل صد هزار آنلاین داره این بازی !

- - -ویرایش - - -

من دیشب بازی رو تست کردم گرافیک رو اخرین درجه چشم نواز بود اما با اینترنت 256 نتونستم بازی کنم هی تو بازی ارور روی صفحه می اومد و کلا لگ بود
من wot رو با 128 هم بازی کردم در کل گرافیکش بهتره اما گیم پلی باحالی نداره شاید هم من به wot عادت کردم اما امید است که در اپدیت های بعدی بهتر بشه تانک این بازی مد داره که جدا نصب بشه؟
عزیز مشکل کندی به خاطر پایین بودن گرافیکت هست و ربطی به اینترنت نداره
گرافیک بازی که حرف نداره و تازه چند روزه که Open Beta شده و حالا حالاها جای کار کردن داره بخش هواپیما ها بعد از این همه مدت و آپدیت هنوز بتا هست ، بخش تانک که دیگه تازه اومده

vahid.rostam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
107
نام
وحید
عزیز مشکل کندی به خاطر پایین بودن گرافیکت هست و ربطی به اینترنت نداره
گرافیک بازی که حرف نداره و تازه چند روزه که Open Beta شده و حالا حالاها جای کار کردن داره بخش هواپیما ها بعد از این همه مدت و آپدیت هنوز بتا هست ، بخش تانک که دیگه تازه اومده[/QUOTE]

:))داداش من رو بالاترین سطح تنظیمات بازی رو اجرا میکنم بعد شما میگی گرافیکت پاییه خوده بازی ارور نت ورک میده اره زیادی اپدت میده یکی دو سال
دیگه اگه پلیر داشت بدرد نصب میخوره امیدوارم پلیر های نوب wot رو بکشه سمت خودش ما رو هم راحت کنه =))

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا سياوش كاشكي اين اطلاعات مربوط به گلوله هارو مي نوشتيد ( البته هر وقت تونستيد :)‌ ) براي بچه ها بعدش هم ميذاشتيد تو پست اول !!!
الان اطلاعات خيلي خوبي توي تاپيك هست اما همه پخش شدند بين پست ها !

الان من ديگه اعصابم خورد شد هر دو جفت توپ 20 ميلي متري FW 190 رو گذاشتم روي STEALTH و فقط 7.92 رو گذاشتم روي UNI ! ولي بازم خيلي وقت ها به هدف هيچي نميخوره :| اين تفاوت توپ ها خيلي بده ! بدتر از اون اين كه من نديدم بشه يه توپ رو براي مدتي بلا استفاده كرد بعد كه تموم شد يا در صورت نياز توپ ديگه ايي رو به كار انداخت
شايد من يه هدف خاص مي بينم مي خوام فقط با AIR TARGET بزنمش !
نميدونم مشكل از اينه كه هنوز NEW 20mm CANNON هارو باز نكردم يا مشكل از نوع توپ ها و گلوله هاشونه

ace_ghost9

کاربر سایت
May 14, 2014
7
دوستان سلام
اقا خواهش میکنم یکی جواب بده هر بازی چقدر شارژ میره؟
تو wowp که هر بازی یچی حدود 1.5 تا 2 مگ میره
تو war thunder چطور؟
اقا چطوری رویه تایگر پرچم ایران زدین؟:-/:))
حتما بعد رو کینگ تایگر و پانزر هم میزارن اگه پرچم هاش مثل modern warfer 3 با شه خیلی خوبه

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
دوستان سلام
اقا خواهش میکنم یکی جواب بده هر بازی چقدر شارژ میره؟
تو wowp که هر بازی یچی حدود 1.5 تا 2 مگ میره
تو war thunder چطور؟
اقا چطوری رویه تایگر پرچم ایران زدین؟:-/:))
حتما بعد رو کینگ تایگر و پانزر هم میزارن اگه پرچم هاش مثل modern warfer 3 با شه خیلی خوبه
حاجی شما گیگی چند میخری ؟ مگه 10 هزارتومن میدی جای هر گیگ ؟
بابا بازی مصرف زیادی نداره کلا چه این بازی چه بازی های دیگه فیلم که دانلود نمیکنه یه سری دیتا رد و بدل میکنه

پرچم همه ی کشور ها توی بازی موجوده میتونید بذارید روی تانک

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام دوستان
اقا جریان چیه الان هر کاری می کنم لانچر فول پر نمیشه که رو play بزنم برم تو گیم

اشکال از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟