بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
شما اولین FW190 رو دارید میزنید! که اونم بهش خیلی کم لطفی شده، ولی قدرت موتور یه طرفه ، Rate of Climb یه طرف! موتور FW190 ضعیفه؟! نه، وزن هواپیما زیاده! سبک آیرودینامیکی این هواپیما طوری هست که شما Rate of Climb کمی دارید و به خاطر وزن و بال های نازک و یکم کشیده ، هواپیما با سرعت بالا و Stable پرواز می کنه. شما اصلا نباید شروع کنید به چرخیدن! تویه این تاپیک در مورد Energy Fighting صحبت کردم. شما نباید انرژی از دست بدید.

کلا پرواز کردن با FW190 با بقیه هواپیماهای بازی خیلی خیلی متفاوته! اگه ندونید چطور باهاش پرواز کنید، مطمئنا شاکی میشید! ولی اگه دستتون بیاد که چیه و چه عجوبه ای هست این سلطان ، دیگه زمین نمیزاریدش!

یه توضیح کلی میدم، ممکن تویه این بازی زیاد دقت نشده باشه بهش:
به این سری هواپیماها، هواپیماهای بدنه بلند و بال مخروطی گفته میشه. ببینید تویه طراحی آیرودینامیک هواپیما و بدنه، اندازه طول سر به سر بال ها (Wingspan = یعنی طول از سر بال سمت راست تا سر بال چپ) با طول بدنه رابطه مستقیمی تویه سبک پروازی داره . اصولا جنگده ها اندازه Wingspan بلندتر از طول بنده هستش. ولی تویه سری FW190 اینطور نیست! یعنی یا برابر ه یا حتی کوتاهتر ! البته سری FW190 A ، بدنه کشیده ای نداره به نسبت سری D . که این باعث میشه هواپیما داخل Loop های بلند پرواز کنه، یعنی سریع نمی چرخه. Loop سریع و کوتاه نمیزنه . Loop هاش با انرژی و طولانی میشه. Rudder تویه این سری هواپیماهای خیلی مهمه. باید حتما باهاش کار کرد.

کلا این سری هواپیما به خاطر قدرت عالی ه موتور. از بالا وقتی سرعت میگیره ، شتاب خیلی زیادی داره، Stable و قابل کنترل شیرجه میزنه، و سرعت خودش رو خیلی عالی نگه میداره . پس این هواپیما اصلا به درد چرخیدن نمیخوره! شما باید از قدرت وحشتناک عالی و وزن زیاد این هواپیما استفاده مثبت کنید! والا نمی تونید باهاش پرواز کنید.

اگه می خواید از موتور BMW سیلندر ستاره ای شاهکار این هواپیما رو ببنید ، بگید عکس این عروسک رو بزارم :bighug:

اين مورد موتور رو كه مي گيد كاملا" قبول دارم يعني اگر دست به ارتفاع هم ادم نزنه سرعت همينطوري ميره بالا ولي خوب بالاخره داخل يه داگفايت ادم مجبور به دور زدن هم ميشه يا حتي ارتفاع گرفتن ولي اين كارهارو نميشه باهاش كرد :| قدرت اتش اش واقعا" بالاست ولي ادم توي هر دور زدن يا يه كوچولو ارتفاع گرفتن مقدار زيادي سرعت از دست ميده :|
ميدونم كه همون جريان كنترل انرژي رو باز مي گيد ولي در بعضي مواقع يكي دوتا هواپيماي ژاپني توي همين سرعت پا به پاي ادم ميان و بيچاره مي كنن ادم رو :|
من الان بيشتر نصف دفعاتي كه با fW 190 سقوط كردم يه ژاپني منو زده :| خيلي راحت باهاش موستانگ هم زدم يا حتي گنده ترهاش رو ولي اين ژاپني ها رو مخم رفتن :|

در مورد عكس هم بايد گفت نيكي و پرسش؟:d

راستي انگار گايجين يه سري تورنومنت گذاشته براي گرفتن تخفيف و گلد !

10 مي توي ساعات به خصوصي به ازاي 2 تا برد 100 تا گلد ميده 5 اميش 100 تاي ديگه و يه تعداد بيشترش هم 100 تاي ديگه ! سرحمع مي گفتن 600 تا ميده !
امروز هم كه 8 مي بود يه سري تخفيف و ... داشت !

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
اين مورد موتور رو كه مي گيد كاملا" قبول دارم يعني اگر دست به ارتفاع هم ادم نزنه سرعت همينطوري ميره بالا ولي خوب بالاخره داخل يه داگفايت ادم مجبور به دور زدن هم ميشه يا حتي ارتفاع گرفتن ولي اين كارهارو نميشه باهاش كرد :| قدرت اتش اش واقعا" بالاست ولي ادم توي هر دور زدن يا يه كوچولو ارتفاع گرفتن مقدار زيادي سرعت از دست ميده :|
ميدونم كه همون جريان كنترل انرژي رو باز مي گيد ولي در بعضي مواقع يكي دوتا هواپيماي ژاپني توي همين سرعت پا به پاي ادم ميان و بيچاره مي كنن ادم رو :|
من الان بيشتر نصف دفعاتي كه با fW 190 سقوط كردم يه ژاپني منو زده :| خيلي راحت باهاش موستانگ هم زدم يا حتي گنده ترهاش رو ولي اين ژاپني ها رو مخم رفتن :|

در مورد عكس هم بايد گفت نيكي و پرسش؟:d

راستي انگار گايجين يه سري تورنومنت گذاشته براي گرفتن تخفيف و گلد !

10 مي توي ساعات به خصوصي به ازاي 2 تا برد 100 تا گلد ميده 5 اميش 100 تاي ديگه و يه تعداد بيشترش هم 100 تاي ديگه ! سرحمع مي گفتن 600 تا ميده !
امروز هم كه 8 مي بود يه سري تخفيف و ... داشت !
مشکل کار اینجاست که شما دارید چیزی که در واقعیت هیچوقت اتفاق نیفتاده رو تجربه میکنید! هواپیما های آلمانی برای مقابله با هواپیماهای ژاپنی ساخته نشده!! این دو کشور متحد هم دیگه بودند!!

به قوی بودن هواپیماهای ژاپنی شکی نیست! سرعت بالا! مانور پزیری بالا! یادتون نره آلمانی ها و ژاپنی در زمینه هوا و فضا پیشتاز بودند! تا حدی که خیلی ها سالها فکر می کردند موجودات فرازمینی یا همون فضایی به اینا کمک کردند!!
علم حال حاضر هوافضا دنیا بین روسیه و آمریکا نیست! در اصل هوافضای آلمانی هست که داره پیشرفت می کنه!

اولین موشک ساخته شده V1 و V2 که اولین جسمی بوند که توسط انسان به فضا پرتاب شدند! توسط دانشمندی آلمانی به نام ورنز فون براون طراحی شدند . ورنر فون براون براون بعد از جنگ به آمریکا برده شد. و از اولین دانشمندان سازمان فضایی ناسا مشغول به کار شد!! موشکی که انسان رو به ماه برد یا همون موشک ساترن 5 ، که حامل ماه نشین آپولو 11 بود، ورژن ارتقا یافته همون V2 ه . که باز توسط ورنز فون براون طراحی شده!!

در ضمن این بزرگترین اسطوره ی علمی هوافضا قرن بیستم، یکی از افسران عالی رتبه ارتش SS بوده! ارتشی که کشورهایی مثل آمریکا به صورتی منفور ازشون یاد می کنند! در صورتی که خیلی از همین اس اس ی ها بودند که آمریکای امروز رو ساختند! از دانشمندان بگیرید تا مامورین جاسوسی اس اس که بعد از جنگ حهانی به آمریکا برده شدند و در جنگ سرد فعالیت هاشون کاری کرد که آمریکا امروز آمریکا باشه!!!

البته این یکی از موارد برتری آلمانی ها بوده که دنیای امروز مارو ساختند! حتی در زمینه ژنتیک ، کامپیوتر و .... هر علمی که دست بزارید ریشش میرسه به آلمانی های نازی.

پس به برتری هوایی نیروهای متحد که همون آلمان و ژاپن میشه شکی نیست! حالا این دو تارو میخوای بزاری جلوی هم؟!!!! :-/
درسته که بازیه ! ولی بهتره به نظرم حالا اگه دوست ندارید مود SB بزنید، لااقل Realistic battle بزنید که از نظر تاریخی و کشوری درست بالنس بشید! که دیگه هیچ وقت با هواپیماهای آلمانی ژاپنی نزنید که بخواید دنبال راه چاره باشید!;)

خود من وقتی مثلا با آمریکا بازی میکنم ، اگه بدونم قرار جلوی ژاپن بازی کنم ، یا همون جنگ در اقیانوس آرام، از سری F آمریکایی استفاده می کنم که مال نیروی دریایی آمریکا بوده، و مخصوص مقابله با ژاپنی ها و پرواز در اقیانوس آرام ساخته شدند پرواز می کنم!
شما هم اگه یکم به واقعیت ها دقت کنید، کمتر به مشکل بر می خورید. چون بلاخره هر هواپیمایی واسه کاری و مقابله با یه سری هواپیمای مشخص طراحی و ساخته شده! حالا هر چقدر که بازی آرکید باشه!

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مشکل کار اینجاست که شما دارید چیزی که در واقعیت هیچوقت اتفاق نیفتاده رو تجربه میکنید! هواپیما های آلمانی برای مقابله با هواپیماهای ژاپنی ساخته نشده!! این دو کشور متحد هم دیگه بودند!!

به قوی بودن هواپیماهای ژاپنی شکی نیست! سرعت بالا! مانور پزیری بالا! یادتون نره آلمانی ها و ژاپنی در زمینه هوا و فضا پیشتاز بودند! تا حدی که خیلی ها سالها فکر می کردند موجودات فرازمینی یا همون فضایی به اینا کمک کردند!!
علم حال حاضر هوافضا دنیا بین روسیه و آمریکا نیست! در اصل هوافضای آلمانی هست که داره پیشرفت می کنه!

اولین موشک ساخته شده V1 و V2 که اولین جسمی بوند که توسط انسان به فضا پرتاب شدند! توسط دانشمندی آلمانی به نام ورنز فون براون طراحی شدند . ورنر فون براون براون بعد از جنگ به آمریکا برده شد. و از اولین دانشمندان سازمان فضایی ناسا مشغول به کار شد!! موشکی که انسان رو به ماه برد یا همون موشک ساترن 5 ، که حامل ماه نشین آپولو 11 بود، ورژن ارتقا یافته همون V2 ه . که باز توسط ورنز فون براون طراحی شده!!

در ضمن این بزرگترین اسطوره ی علمی هوافضا قرن بیستم، یکی از افسران عالی رتبه ارتش SS بوده! ارتشی که کشورهایی مثل آمریکا به صورتی منفور ازشون یاد می کنند! در صورتی که خیلی از همین اس اس ی ها بودند که آمریکای امروز رو ساختند! از دانشمندان بگیرید تا مامورین جاسوسی اس اس که بعد از جنگ حهانی به آمریکا برده شدند و در جنگ سرد فعالیت هاشون کاری کرد که آمریکا امروز آمریکا باشه!!!

البته این یکی از موارد برتری آلمانی ها بوده که دنیای امروز مارو ساختند! حتی در زمینه ژنتیک ، کامپیوتر و .... هر علمی که دست بزارید ریشش میرسه به آلمانی های نازی.

پس به برتری هوایی نیروهای متحد که همون آلمان و ژاپن میشه شکی نیست! حالا این دو تارو میخوای بزاری جلوی هم؟!!!! :-/
درسته که بازیه ! ولی بهتره به نظرم حالا اگه دوست ندارید مود SB بزنید، لااقل Realistic battle بزنید که از نظر تاریخی و کشوری درست بالنس بشید! که دیگه هیچ وقت با هواپیماهای آلمانی ژاپنی نزنید که بخواید دنبال راه چاره باشید!;)

خود من وقتی مثلا با آمریکا بازی میکنم ، اگه بدونم قرار جلوی ژاپن بازی کنم ، یا همون جنگ در اقیانوس آرام، از سری F آمریکایی استفاده می کنم که مال نیروی دریایی آمریکا بوده، و مخصوص مقابله با ژاپنی ها و پرواز در اقیانوس آرام ساخته شدند پرواز می کنم!
شما هم اگه یکم به واقعیت ها دقت کنید، کمتر به مشکل بر می خورید. چون بلاخره هر هواپیمایی واسه کاری و مقابله با یه سری هواپیمای مشخص طراحی و ساخته شده! حالا هر چقدر که بازی آرکید باشه!

بله بله فون براون و سازه هاش رو كامل ميشناسم و اردات داريم بهشون:d

در مورد RB و SB بايد گم متاسفانه اين دو مود در PS4 راه نيفتادند :| و تازه SB اش ه خرابه يعني به سمت چپ هميشه متمايله و هواپيما چپكي ميره ( احتمالا" باگ ه :|) طوري كه اصلا" نميشه از روي باند پرواز كرد و همش دور خودش چرخ ميزنه روي زمين تا بره تو در و ديوار :|

فعلا" به طور درست حسابي نتونستم FW 190 Vو بازي كنم چون اين اينترنت و اون بالاسري هاش نخواستن دست از سر ما بردارن :|
ولي گفتم كاملا" هواپيماي خوب و تهاجمي ايه ! ولي چون بيشتر سبك بازي خودم رو با BF 109 سازگار كردم با اين بايد خيلي ور برم انگار :|

يه سوال 1 من الان همه چي FW 190 رو ول كردم و اول رفتم توپ هاش رو ارتقا بدم تا بتونم گلوله هاي مختلف روش بندازم به همين خاطر بدنه فوق العاده اسيب پذيره :|:d
حالا بايد براي دو مدل توپ 20 mm ايش چي بذارم ؟ هر دو رو AIR TARGET بذارم ؟ ميخوام يكي رو AIR TARGET بذارم يكي رو ARMORED TARGET تا مقابل هواپيماهاي با بدنه قوي يه امتيازي داشته باشم !!!

يه مسئله ديگه ! من يه BF 109 F1 دارم هموني كه يه توپ 20 داره ! فكر كنم اين مدل از BF 109 رو براي استالينگراد و هواي روسيه ساخته اند ؟!
جالبيش اينه كه موتور اين هواپيما خيلي سريع داغ مي كنه تقريبا" دو برابر سريعتر از سري E !
فكر مي كنم اين هم از جمله نكاتي باشه كه گايجين توي بازي گذاشته كه در اون صورت ... :|

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
جریان این گولد چیه؟

اقا سیاوش صفحه قبل یه سوال کردم . میشه راهنمایی کنی؟
اگه از سری A6M Zero استفاده میکنی ، ساخته شده واسه چرخش سری ! از هر سری هواپیمایی که به فکرت برسه سری تر می چرخه .
اگه از سری Ki استفاده می کنی. خوب هواپیمات قدرت و سرعت خیلی خوبی داره.
حالا اینکه تویه آرکید چه میشه کرد، نمی شه گفت! آخه تویه یه محیط محدود ، 20 تا هواپیما میریزن سر هم! که اصولا هم زمان 2 3 تا هواپیما دنبال 1 تارگتند! در ضمن اون بالا هم گفتم، شما معمول نیست رقیبتون کی هست! ممکنه یه ژاپنی مثل خودت باشه ، یا ... پس نمیشه گفت دقیقا چه باید کرد. حالا اگه سوالتو دقیقتر بپرسی میشه گفت. هم هواپیمایی که باش پرواز می کنی، هم اون هواپیمایی که ازش زیاد می خوری
بله بله فون براون و سازه هاش رو كامل ميشناسم و اردات داريم بهشون:d

در مورد RB و SB بايد گم متاسفانه اين دو مود در PS4 راه نيفتادند :| و تازه SB اش ه خرابه يعني به سمت چپ هميشه متمايله و هواپيما چپكي ميره ( احتمالا" باگ ه :|) طوري كه اصلا" نميشه از روي باند پرواز كرد و همش دور خودش چرخ ميزنه روي زمين تا بره تو در و ديوار :|

فعلا" به طور درست حسابي نتونستم FW 190 Vو بازي كنم چون اين اينترنت و اون بالاسري هاش نخواستن دست از سر ما بردارن :|
ولي گفتم كاملا" هواپيماي خوب و تهاجمي ايه ! ولي چون بيشتر سبك بازي خودم رو با BF 109 سازگار كردم با اين بايد خيلي ور برم انگار :|

يه سوال 1 من الان همه چي FW 190 رو ول كردم و اول رفتم توپ هاش رو ارتقا بدم تا بتونم گلوله هاي مختلف روش بندازم به همين خاطر بدنه فوق العاده اسيب پذيره :|:d
حالا بايد براي دو مدل توپ 20 mm ايش چي بذارم ؟ هر دو رو AIR TARGET بذارم ؟ ميخوام يكي رو AIR TARGET بذارم يكي رو ARMORED TARGET تا مقابل هواپيماهاي با بدنه قوي يه امتيازي داشته باشم !!!

يه مسئله ديگه ! من يه BF 109 F1 دارم هموني كه يه توپ 20 داره ! فكر كنم اين مدل از BF 109 رو براي استالينگراد و هواي روسيه ساخته اند ؟!
جالبيش اينه كه موتور اين هواپيما خيلي سريع داغ مي كنه تقريبا" دو برابر سريعتر از سري E !
فكر مي كنم اين هم از جمله نكاتي باشه كه گايجين توي بازي گذاشته كه در اون صورت ... :|
خوب کلا سبک پروازی BF 109 با FW 190 کاملا متفاوته! این دیگه بستگی به سلیقه و سبک پروازی شما داره که با کدومش بیشتر حال کنی!

در مورد با اون گردش تویه SB ، اینی که میگی نمی دونم چقدر هست واسه شما، ولی در کل تویه بخش شبیه ساز شما چیزی دارید به نام گشتاور ملخ، که خوب به خاطر چرخش ملخ ، هواپیما به یک سمت منحرف میشه، حالا بستگه به چپ گرد یا راست گرد بودن موتور داره، یا نوع گام ملخ، که واسه هر هواپیما کاملا مشخضه . مثلا BF109 به سمت چپ گشت می کنه، LA به سمت راست. حالا شما موقع Take off باید با کمک Rudder جهت رو اصلاح کنی که منحرف نشه . یعنی بر خلاف گشت اور موتور یه کم رادر بدی اوکی میشه. وقتی هم از زمین بلند شدی ، بسته به دور موتور و گام ملخ باید هواپیما رو Trim کنید.

مورد گلوله ها بسته به خودت داره که ببینی با کدوم بهتر می تونی کار کنی! خود من همیشه از Stealth استفاده می کنم. چون وقتی 6 تارگتم هستم خیلی دیر متوجه من میشه چون Tracer نداره گلوله ها.

جنگ استالینگراد BF109 F4 و G2 و FW 190 A3 شرکت داشتند.
بحث داغ کردن موتور بحث خیلی تخصصی هست ! یعنی بحث Engine management ه . سری 109 مخصوصا سری های F نمیشه با 1.4 ata بیشتر از 3 دقیقه حرکت کرد و موتور سری داغون میشه! ata 1.4 با پاور 100% بدست میاد. بهترین حالت 1.2 ata ه که میشه 80 % پاور که میشه راحت بالای 30 مین حرکت کرد. بهترین حالت اینه ، شما وقتی وارد حمله نشدید بیشتر از 90 درصد پاور ندید، 3 مین با 100 برید ، یکم کم کنید دوباره ببرید بالا، همینطور باید بازی کنید با پاور، اگه می خواید حرفه ای تر کار کنید ، باید Propeller Pitch تغییر بدید، در حالت نورمال از سری E4 اتوماتیک هست ، ولی میشه دستی هم تغییر داد. 109 بهترین حالت گام ملخ در حالت کروز ساعت 10:30 ه . ساعت گام ملخ سمت راست کابین ه . از 8 تا 12 تغییر میکنه. که 10:30 میشه حدودا 60% . که اینطور راحت می تونید با 100% پاور یا همون Ata 1.4 حرکت کنید! و در حالت حمله گام ملخ به 90 درصد تغییر میکنه (البته زمان زیر 5 دقیقه ) که موتور گرم نشه!
حالا بحث استفاده از Supercharger ها و magnate ها تازه یه بحث دیگست! همینطور تنظیم دستی رادیتور روغن و رادیتور موتور. یکم تخصصی تر Cowl موتور هم باید تنظیم کنی تا با بیشترین قدرت و سرعت کمترین داغی موتور رو داشته باشی;)

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
مرسی
هواپیماهام ایناست:

ki-102 که فقط باهاش بمبر می ندازم .
ki-84 outso
A6M5 OUTSO -A6M5
و بمبر G8N

وقتی بمبرم بیشتر از YAK-9T می خورم .که علتشم توپ 37 میلیمتریشه

با KI-102 مشکلی ندارم

با سری ZERO بیشتر از LA-7 و یاک می خورم. خیلی کم از BF-109 و FW-190

ki-84 outso هم همینطور

واقعا ZERO ها جنگنده های تمیزین

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
فرقی نداره؟ ارکید - RB-SB ؟
شرایط و ضوابظ؟
فقط پیروزی؟
پس همه میریزن تو

از ساعت چند شروع میشه؟

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اقا جریان چیه؟ امروز دوتا خارجی داشتن راجع به میگ 21 و اف 15 حرف میزدن که قراره به بازی اضافه شه؟
چیه جریان؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
اقا جریان چیه؟ امروز دوتا خارجی داشتن راجع به میگ 21 و اف 15 حرف میزدن که قراره به بازی اضافه شه؟
چیه جریان؟
والا قعلا که خبری نیست! یعنی بشه افتضاح میشه بازی! البته میگ 21 امکانش هست بیاد! ولی دیگه F15 آخه دیگه فکر نمی کنم! F15 باید با Mig 29 و Su 27 و Su 33 بیاد! که دیگه باید برید DCS Flaming Cliffs بزنید!
ولی Mig 21 امکانش زیاده بیاد چون سال 1955 عملیاتی شده. که خوب نقطه مقابلش باید F4 Phantom باشه!
که بازم بازی مسخره میشه!

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
به نظرم جت نباید میزاشتن

مزش به قدیمی بودنشه

حالا اقا سیاوش واسه مقابله با روسا با توجه به پست 758 چکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر