بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
448
والا خودمم نمیدونستم

اومدم با المان بازی کنم و هواپیما عوض کنم دیدم تانکم هست
تا دیدم تانکم داده
چه جالب منم دقیقا امشب فهمیدم ساعت 11:30 همش پاکت لاست میشم هواپیما هام با کله میرن تو زمین دیدم اینطوری نمیشه حی 1100 لیون 1300 لیون خرج دارن هیچی نزدم :| رفتم با آلمان هم پول ریپیر ندم هم ریسرچ کنم اسلات 50,000 رو زدم کف Bf رو بزارم دیدم E........ :D (:d):-o
حالا رفتم تو بازی میبینم فریم ندارم :-& پاکت لاستم که قوضه بالا قوضه:-s خلاصه یک کپسول ریسرچ باز شد واسه ابوقراضم:d بعد نمیدونم واسه چیه؟؟؟نیتروژن نیست=))؟؟؟!!!
خلاصه اینم کلوزیدم از وضع بد اینترنت:-$

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
چه جالب منم دقیقا امشب فهمیدم ساعت 11:30 همش پاکت لاست میشم هواپیما هام با کله میرن تو زمین دیدم اینطوری نمیشه حی 1100 لیون 1300 لیون خرج دارن هیچی نزدم :| رفتم با آلمان هم پول ریپیر ندم هم ریسرچ کنم اسلات 50,000 رو زدم کف Bf رو بزارم دیدم E........ :D (:d):-o
حالا رفتم تو بازی میبینم فریم ندارم :-& پاکت لاستم که قوضه بالا قوضه:-s خلاصه یک کپسول ریسرچ باز شد واسه ابوقراضم:d بعد نمیدونم واسه چیه؟؟؟نیتروژن نیست=))؟؟؟!!!
خلاصه اینم کلوزیدم از وضع بد اینترنت:-$

خخخخخخخخخخخخخخ:d

دیشب از هر کی پرسیدم میگفت پاکت لاست دارم :|
والا ما که تو منطقه نظامی هستیم و فقط یه isp حق انتخاب داریم :(

کپسوله برای حریق هست
اگه داخل تانکت اتیش راه بیفته با زدن دکمه 7 خاموشش می کنن
قسمت تانکش جای کار زیاد داره به نظرم
ولی هواپیماهاش باحالتر از تانکن به نظرم

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
448
چرا کسی نیست اینجا؟ همه رفتن؟
اینجا متروکست :d با محیط غم زده :d
فقط من و تو ایم:d
جواب اون سوالت رو نمیدونم از وقتی که اومدن تو اسکاترانps امشب اولین شبی ه که سیاوش و دیدم آنلاین 1دست خودم زده بودم گفتم 1کی دیگه بزنم از پاکت لاست مطمین بشم بعد بهش پیغام میدم با هم بازی کنیم
که آخراش مورد آماج ؟!(عاماج؟؟!!:-/ تو عمرم ننوشتم این کلمه رو:dهمون آ درسته فک کنم:d)حملات پاکت لاست شدم
گفتم بزارم بچه بازی کنه از بازی نندازمش:):d
(من چاکر آقا سیاوشم@};-)
...
دنباله چی ای؟؟؟ :)))

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
خوب منم دوباره اومدم:d
به نظرم بعضی از هواپیماهارو یکم به دور از واقعیت ساختن
شما تو بازی هر کی رو می بینی سری های یاک 3 دستشه یا la .
ما که موندیم:|
Yak و La داخل آرکید زیاد طرفدار داره چون سازنده ها یه کم اقراغ کردند تویه FM . مخصوصا La. من الان دارم با LaGG 3 و Yak 1 داخل IL2 Battle of Stalingrad که هنوز مرحله Alpha هست دارم بازی می کنم ، اصلا قابل مقایسه با این چیزی که تویه War Thunder می بینید نیست. با BF109 F4 میشه راحت کارشونو ساخت. با این حال که سازنده هر دو تا روسی هستند . ولی این بازیه ، اون شبیه ساز!

الان يه مقدار هم خودم تحقيق كردم سري TROP براي مكان هاي صحرايي و پر گرد و غبار ساخته شده بودن تا داخل موتور چيزي نره :d البته كلي هم ميشده استفاده كرد !

اقا P-51 بهش كم لطفي شده يا FW 190 ?!:d

الان من دارم منفجر ميشم تا اين FW-190 رو باز كنم :| 60K امتياز تحقيق ميخواد در صورتي كه جفت F190-F4 سر جمع 64k امتياز ميخوان :|
شما یه سر DCS World با P51 ِD پرواز کنی میفهمی تویه این بازی بهش کم لطفی شده یا نه!
خوب FW190 کلاس پروازیش فرق میکنه. اگه واقعا FW باز باشی ، رو دست نداره. عالی واسه انرژی فایتینگ ه/

اقا کسی می تونه بگه که تو تانکا کدوم گلوله ها خوبن؟؟؟
ما که سر در نمیاریم

AP = Armor-Piercing . واسه زدن تانک عالیه ، هر تانکی از جهت های مختلف زره های مختلفی داره که تویه توضیحات تانک نوشته شده. بهترین زره در جلو تانکه. و به خاطر وجود موتور بیشتر تانک ها از عقب زره ضعیفی دارند. حالا هر گلوله AP در فاصله های مشخص به یه مقدار وارد زره میشه. مثلا که با گلوله که 50 میلی متر وارد زره میشه به تانکی که زره 60 میلی متری داره شلیک کنی آخ نمیگه!
HE=high explosive . هم گلوله انفجاری ه که کلا تویه زره نفوذ نمیکنه چون به محض برخورد با هدف سر انفجاریش منفجر میشه. تخریب خوبی داره ، ولی نه برای تانک ها!

اینجا متروکست :d با محیط غم زده :d
فقط من و تو ایم:d
جواب اون سوالت رو نمیدونم از وقتی که اومدن تو اسکاترانps امشب اولین شبی ه که سیاوش و دیدم آنلاین 1دست خودم زده بودم گفتم 1کی دیگه بزنم از پاکت لاست مطمین بشم بعد بهش پیغام میدم با هم بازی کنیم
که آخراش مورد آماج ؟!(عاماج؟؟!!:-/ تو عمرم ننوشتم این کلمه رو:dهمون آ درسته فک کنم:d)حملات پاکت لاست شدم
گفتم بزارم بچه بازی کنه از بازی نندازمش:):d
(من چاکر آقا سیاوشم@};-)
...
دنباله چی ای؟؟؟ :)))
:d آره یه مدتیه بازی نکردم!! دلم واسه بازی تنگ شده بود. اتفاقا وقتی تو بازی بودم آقا علی ( F.S.F) بهم مسیج داد که بریم بازی ، ولی من داخل SB بودم . راندم طولانی شد نزدیکه 1 ساعت! وقتی اومدم بیرون آفلاین بود.
از وقتی IL2 Battle of Stalingrad دسترسی Alpha گرفتم ، دیگه کلا نگاهم به شبیه ساز عوض شده! لامصب خداست! یه Sort پروازی با BF109 F4 اونجا انگار داری با خود خوده اصلش پرواز می کنی! ته حاله!
ولی کلا یه مدت نشد بازی کنم ! دوباره اومدم War Thunder . اصولا شبا بازی می کنم. اگه خواستید بیاید. خوشحال میشم. ولی سعی کنید بیاید SB. ;)

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
این مشکل لعنتی packet loss 100% رو شما هم دارید؟؟ توی چت باکس بازی روم جنرال هم یه عده گزارش دادن. با تستی که در سایت وار تاندر هست پورت ها رو چک کردم، همه بازن و مشکلی ندارن ولی این لعنتی هر 2 دقیقه یک بار پکت لاسش میشه 100 % بعدش دوباره میاد میشه صفر و همین منوال ادامه داره... نمیشه بازی کرد...
در ضمن اولین بازی امروز که انجام دادم به یک باگ جالب برخورد کردم ... spit xvi رو که انتخاب کردم بعدش یکی منو زد و منوی انتخاب هواپیما اومد و دیدم هواپیما دوباره باز بود! بعد انتخابش کردم و چند تا هدف رو زدم و سقوط و دوباره هواپیما باز بود!! خلاصه تا آخر بازی با همین هواپیما رفتم. 15 مرتبه دوباره انتخابش کردم. جالب اینجاست که بعد از هر بار سقوط یه مقدار سیلور به من اضافه میکرد و مینوشت :

reapir : 590 silver lion

البته برای همه اتفاق نیوفتاد و فقط برای بعضیا

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
این مشکل لعنتی packet loss 100% رو شما هم دارید؟؟ توی چت باکس بازی روم جنرال هم یه عده گزارش دادن. با تستی که در سایت وار تاندر هست پورت ها رو چک کردم، همه بازن و مشکلی ندارن ولی این لعنتی هر 2 دقیقه یک بار پکت لاسش میشه 100 % بعدش دوباره میاد میشه صفر و همین منوال ادامه داره... نمیشه بازی کرد...
در ضمن اولین بازی امروز که انجام دادم به یک باگ جالب برخورد کردم ... spit xvi رو که انتخاب کردم بعدش یکی منو زد و منوی انتخاب هواپیما اومد و دیدم هواپیما دوباره باز بود! بعد انتخابش کردم و چند تا هدف رو زدم و سقوط و دوباره هواپیما باز بود!! خلاصه تا آخر بازی با همین هواپیما رفتم. 15 مرتبه دوباره انتخابش کردم. جالب اینجاست که بعد از هر بار سقوط یه مقدار سیلور به من اضافه میکرد و مینوشت :

reapir : 590 silver lion

البته برای همه اتفاق نیوفتاد و فقط برای بعضیا

منم pocket loss دارم . پینگم 238 هست ولی pocket loss میشه تا 100 درصد و دوباره میشه صفر
دیشب از ساعت 9:30 تا 11 عالی بود
pocket loss زده بود 0.006 درصد و پینگم 234 ثابت بود (زرد رنگ) با سرور اروپا

منم بمب افکن داشتم موقعی که بهت واسه بازی پیام دادم رفتم بازی یکی منو زد دوباره هواپیما اومد و 600 تا سیلور کم کرد بابت تعمیر

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
شانس ندارم
تو عمرم اومدم یه بازی انلاین کنم اونم قشنگ بود حسرتش به دلمون موند

- - -ویرایش - - -

کسی ip از سرورا نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟