بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
این چی بود دیگه بازیش رو اعصابه از همون راند اول یه نفر مثل مگش بم گیر داده بود منم هی پشتمو نگاه میکردم بینم کجاست اخرش با سر رفتم تو تانک های خودی )x

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
این چی بود دیگه بازیش رو اعصابه از همون راند اول یه نفر مثل مگش بم گیر داده بود منم هی پشتمو نگاه میکردم بینم کجاست اخرش با سر رفتم تو تانک های خودی )x
اگر میخوای با 1 راند بازی کردن قضاوت کنی همون بازی نکنی بهتره :|
آخه عزیز من یکمی بازی کن اینقدر حالت هست که بتونی کاری کنی طرف که پشتته ازت رد بشه و تو بیوفتی پشتش

در مورد اون نگاه کردن به پشت هم میتونی با دکمه ی middle mouse روش قفل کنی بعد با alt سمت چپ ببینی کجاست دوربین خودکار میره روش

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
به نظر من که دانلود نکنىن گول اىن عکس هاشو نخورىدرکه خىلى بازى سردى هست
محىطى تقرىبا خلوت و اعصاب خورد کن.
حالا جدا از اىنکه بازى از نظر فنى هىچ مشکلى نداره
ولى بازى انلاىن که هاىپ شدن توش نباشه بازى انلاىن نىست افلاىن باشه بنظرم بهتره

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوست عزیز اولا که یا یک دست بازی کردن قضاوت نکنین! دوما این بازی طرفدارای مخصوص خودش رو داره! اگه به هوانوردی و جنگ جهانی علاقه ندارین این بازی اصلا مناسبه شما نیست.درضمن سختی بازی به علت بیش از حد طبیعی بودن و بسیار خوش ساخت بودن بازی هستش! دلیلی که ما همه داریم از این بازی لذت میبریم همین مسئله هستش!
War Thunder جزو زیبا ترین بازی هایی هست که من تا حالا بازی کردم!:)

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136

!! واقعا جالب بود برام با یه راند نظر قطعی دادید! اونوت ما با بالای 500 ساعت بازی جرئت نمی کنیم به این قطعیت نظر بدیم!!

شما اول باید میدید که تویه چه بازی دارید میاید! جنگ های هوایی زمان جنگ جهانی دوم یعنی همین! شما وقتی یه نفر پشت سرته چه توقعی داری؟ نکنه می خوای یه دکمه بزنی از عقب موشک شلیک کنه یارو کارش تمام بشه؟!!!!!
شما باید یاد بگیرید چطور از این شرایط خارج بشید و بتونید از هواپیماتون دفاع کنید و یاد بگیرید چطور حمله کنید.

در مورد خلوت بودن!!! اتفاقا به نظر من مود Arcade که شما بازی کردید خیلی هم شلوغ پلوغه! مگه اومدید COD بازی کنید آخه؟

ما اسم این سر درد هارو که شما میگید میزاریم لذت از جنگ هوایی اونم با هواپیماهایی که زمانی به صورت واقعی با خیلی سختر از این شرایط با هم مبارزه می کردند!
هر کسی نظر خودشو داره. وقتی ما خوشمون میاد دلیل نیست که شما هم خوشت بیاد. پس از تبلیغ منفی لطفا خودداری کنید.

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75

شما World of Warplanes رو بازی نکردی که از شر اون به War Thunder پناه ببری!
تو wt برای خلاص شدن از کسی که افتاده دنباله آدم چندین نوع مانور مختلف وجود داره!باید راهش رو یاد بگیری!
ولی تو wow..... هواپیماها فقط میتونن به چپ یا راست بچرخن!اگه کسی پشتت رسید دیگه کار تمومه!اینقدر مذخرف ساختن که نگو!اصلا در موردش حرف نزنیم بهتره.
من خودم اولین بار که wt بازی کردم به شدت علاقه مند شدم.خیلی با دقت و ظرافت ساختن.جای پیشرفت زیادی هم داره.
به امید خدا بخش نیروی زمینیش هم زودتر میاد و WoT به زباله دان تاریخ میپیونده.

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105

اگر بازیش اینقدر افتضاح بود روزانه 50 هزار نفر آنلاین نبودن

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
اصلا لذت چنین بازی در آنلاین بودنشه. البته این بازی هم قسمت آفلاین داره و مراحل آفلاین هم داره. از طریق منوی اصلی بازی در دسترس هست.
محیطش هم خلوت نیست و برای یه بازی نیمه شبیه ساز کاملا خوبه.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza

این بازی که از نظر شما اعصاب خورد کن هستش برنده جایزه های
Best Game 2013...Best Developer 2013..Best Technology 2013..Best Sound Design 2013 از نگاه KPN شده
و همینطور Best Simulation game 2013 از نگاه Gamescom

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
دوست عزیز اولا که یا یک دست بازی کردن قضاوت نکنین! دوما این بازی طرفدارای مخصوص خودش رو داره! اگه به هوانوردی و جنگ جهانی علاقه ندارین این بازی اصلا مناسبه شما نیست.درضمن سختی بازی به علت بیش از حد طبیعی بودن و بسیار خوش ساخت بودن بازی هستش! دلیلی که ما همه داریم از این بازی لذت میبریم همین مسئله هستش!
War Thunder جزو زیبا ترین بازی هایی هست که من تا حالا بازی کردم!:)

من کلا 10 راند بیشتر بازی نکردم همون 10 تا راندی که بازی کردم با راند اول هیچ تفاوتی نداشت بازی تووو زدن تانک های روی زمین خلاصه شده :|

- - -ویرایش - - -

این بازی که از نظر شما اعصاب خورد کن هستش برنده جایزه های
Best Game 2013...Best Developer 2013..Best Technology 2013..Best Sound Design 2013 از نگاه KPN شده
و همینطور Best Simulation game 2013 از نگاه Gamescom

این جایز هایی که برده بخاطر عوامل فنی مثل گرافیک و چیز هایی مربوط به خود بازی هست

من بازی کردم احساس کردم دارم افلاین بازی میکنم

این بازی خر تو خر واقعی جنگ جهانی رو نداره

یاد این زمان میافتم که 4 تا f14 گند میزنن به یه جایی برمیگردن :))

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
من کلا 10 راند بیشتر بازی نکردم همون 10 تا راندی که بازی کردم با راند اول هیچ تفاوتی نداشت بازی تووو زدن تانک های روی زمین خلاصه شده :|

- - -ویرایش - - -

این جایز هایی که برده بخاطر عوامل فنی مثل گرافیک و چیز هایی مربوط به خود بازی هست

من بازی کردم احساس کردم دارم افلاین بازی میکنم

این بازی خر تو خر واقعی جنگ جهانی رو نداره

یاد این زمان میافتم که 4 تا f14 گند میزنن به یه جایی برمیگردن :))
شما اگه دنبال شبیه ساز میگردید و Dog Fight های وافعی ،بهتره Simulation Mode این بازیو تست کنید. اگه بازم شبیه ساز تر از اون می خوای بیا IL-2 Cliffs of Dover بزن . دیگه اونجاست که حرفی نمیمونه. خدای شبیه سازه . ولی کجای جنگ های جهانی به این شلوغی که شما میگید بوده؟

آخرین ویرایش:

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا
رفقا این Ground Force رو من دانلود کردم. الیته یکی از پکهاشو خریدم. الان هر وقت میخوام شروع کنم با War Thunder - Nightly میگه که سرور در حال Maintenance هستش. شاید دارم اشتباه بازی رو شروع میکنم. رفقا لطفا کمک.

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
دوستانی که Ground Force گرفتن سرور ها همیشه باز نیستند. این لیست ساعت هایی هست که سرورها باز میشند:

• Monday - 01:00 GMT - 07:00 GMT
    • Tuesday - 13:00 GMT - 19:00 GMT
    • Wednesday - 01:00 GMT - 07:00 GMT
    • Thursday - 13:00 GMT - 19:00 GMT
    • Friday - 01:00 GMT - 07:00 GMT
    • Saturday - 11:00 GMT - 16:00 GMT
    • Sunday 1:00 GMT - 07:00 GMT & 11:00 GMT - 16:00 GMT

ساعت ها به وقت گرینویچ ه . پس باید +4.5 شما اضافه کنید بهش. یه 3 4 روزه دیگه هم یعنی 30 مارچ میشه باز دوباره 3.5+ میشه به وقت ایران.
علتشم اینکه سرور ها تست هستند و خوب دائما دارند روی بازی و سرور کار می کنند. و هم ایتکه بعضی از پلیرهای زیاد بازی می کنند چون تستر نیاز دارند پس یه کاری می کنند که پلیرهای زمان کم بازی کنند ولی طولانی مدت .

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
دوستانی که Ground Force گرفتن سرور ها همیشه باز نیستند. این لیست ساعت هایی هست که سرورها باز میشند:

ساعت ها به وقت گرینویچ ه . پس باید +4.5 شما اضافه کنید بهش. یه 3 4 روزه دیگه هم یعنی 30 مارچ میشه باز دوباره 3.5+ میشه به وقت ایران.
علتشم اینکه سرور ها تست هستند و خوب دائما دارند روی بازی و سرور کار می کنند. و هم ایتکه بعضی از پلیرهای زیاد بازی می کنند چون تستر نیاز دارند پس یه کاری می کنند که پلیرهای زمان کم بازی کنند ولی طولانی مدت .
به وقت ایران میشه یک روز درمیون از صبح ساعت ۵ تا ۱۱ و بقیه روز ها از ۵ و نیم عصر تا ۱۱ و نیم شب

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا

آقا از شما سپاسگزارم.

- - -ویرایش - - -

خدا سایه این بر و بچه های 12-10 ساله رو از فرومها کم نکنه. یک کم چیزایی مینویسن که میخندیم کمی.
با پنج دقیق بازی، بازیو تحلیل میکنن.

در یوتیوب کلی فیلمهای آموزشی هست. در فروم War Thunder هم قسمت آموزش هست. کمی اونها رو نگاه کنید. اسم مانورها رو حداقل یاد بگیرین. تمرین کنین. امتحان کنین در بازی. اسلحه ها و مهمات با هم فرق میکنن. هر کشور و هواپیمائی نقاط ضعف قوت خودشو داره. باید اینها رو یاد گرفت. باید نقاط ضوت و ضعف حرف رو دونست. البته من هم تئوریشو بلدم و در عمل خیلی سخت تره. ولی اگر در بازی بتونین از دست یک دشمن که روتون BnZ کرده فرار کنین بعد بزنینش به همه چیز میارزه.
ما که معتادشیم تا آخر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر