بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
درود به همه ی خلبانان عزیز.
مدتی بود به خاطر بن شدن اکانت قبلیم به دلایل خیلی مسخره! اینجا نبودم.

خوب بلاخره War Thunder هم قسمت Squadrons راه اندازی کرد. و خوب Persian Soldiers اولین اسکودران ایرانی در این بازی هست که از زمان ورژن Alpha فعالیت داشته ایم. و خوشبختانه با راه افتادن اسکادران ها داخل بازی این امکان داده شده تا ما هم اسکادران Persian Soldiers را به صورت رسمی داشته باشیم.
دوستانی که تصمیم به عضویت دارند ، از قسمت Menu --- Squadrons اسکادران Persian Soldiers را سرچ کنید و درخواست عضویت بفرستید.

خوب لازم به ذکر نیست که اسکادران ما در اولین مسابقات رسمی این بازی شرکت کرد. و عضویت در اسکادران ما باعث میشه که در مسابفات بعدی از دوستان ایرانی دیگر هم استفاده کنیم . و هم اینکه یک جمع دوستانه داشته باشیم و رقابتی سالم بین اعضا ایجاد کنیم .

از مزایای عضویت در اسکادران اضافه شدن تگ [PS] به اول اسم اعضا داخل بازی هست.
امتیازات شما داخل اسکادران به صورت جداگانه ثبت میشه و به جز Leaderboard اصلی بازی شما می تونید با اعضای کلن امتیازات خودتون را مقایسه کنید و Leader Board جداگانه خواهید داشت، که به نظرم یکم رقابت بین بچه ها ایجاد می کنه;)

پیشاپیش به اسکادران Persian Soldiers خوش آمدید.

با سپاس

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا
جالبه آقا که در اسکادران بازی کرد. منم موافقم. کاشکی دنبال یک اسم واقعی از اسکادرانهای نیروی هوائی میگشتی که جالبتر بود. البته تصمیم با شماست که اسکادران رو تشکیل دادی.
لیستی از اسکادرانها رو میشه اینجا دید
Fighter Pilot University :: Islamic Republic of Iran Air Force Fighter Squadrons

daran

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1
و بلاخره جت جدید من ، قوی ترین جنگنده جنگ جهانی دوم و اولین جت عملیاتی شده جهان ، که میشه تنها جت جنگنده عملیاتی شده جنگ جهانی دوم ( قابل توجه روسیه ، آمریکا و انگلیس ! که جت هاشون همشون بعد از جنگ عملیاتی شد و با پارتی بازی تویه این بازی جاشون دادند! ) که میشه جت ME 262 . فقط یکم دیر اومد تویه جنگ و الا میفهمیدید قدرت آلمان نازی یعنی چی b-). لامصب رو دست نداره :bighug:

aces%202013-04-20%2003-35-09-13.jpg
چه عروسیه چند مدته بازی میکنی

- - -ویرایش - - -

و بلاخره جت جدید من ، قوی ترین جنگنده جنگ جهانی دوم و اولین جت عملیاتی شده جهان ، که میشه تنها جت جنگنده عملیاتی شده جنگ جهانی دوم ( قابل توجه روسیه ، آمریکا و انگلیس ! که جت هاشون همشون بعد از جنگ عملیاتی شد و با پارتی بازی تویه این بازی جاشون دادند! ) که میشه جت ME 262 . فقط یکم دیر اومد تویه جنگ و الا میفهمیدید قدرت آلمان نازی یعنی چی b-). لامصب رو دست نداره :bighug:

aces%202013-04-20%2003-35-09-13.jpg

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
جالبه آقا که در اسکادران بازی کرد. منم موافقم. کاشکی دنبال یک اسم واقعی از اسکادرانهای نیروی هوائی میگشتی که جالبتر بود. البته تصمیم با شماست که اسکادران رو تشکیل دادی.
لیستی از اسکادرانها رو میشه اینجا دید
Fighter Pilot University :: Islamic Republic of Iran Air Force Fighter Squadrons
پیشنهاد خیلی خوبیه ولی متاسفانه ما داخل جنگ جهانی دوم شرکت نکردیم و اسکادران معروفی هم که شناخته شده باشه نداریم . به خاطر همین یه اسم گذاشتیم که کلا داخل پلیر های اینترنشال معرف ایران باشیم.
و مورد دیگه اینکه کلن Persian Soldiers فقط برای این بازی نبود. ما استارت کلن را تویه بازی Battlefield زدیم. و الان هم تویه چند تا بازی هستیم . که خوب از روز اول به همین اسم وارد War Thunder شدیم. و تویه این بازی معرفی شدیم . خودم چون از تستر های بازی بودم و از آلفا بازی کردم به همین اسم معرفی شدیم به کلن های دیگه. تویه مسابقات هم خوب قبلا از اینکه این امکان اسکادران داخل بازی فعال بشه با همین اسم شرکت کردیم. به خاطر همین ترجیح دادیم ادامه بدیم. ولی خوب امکان داره به زیر شاخه های مشخص تقسیم بشیم که اون موقع دیگه حتما از اسمهای اسکادران های ایرانی استفاده خواهیم کرد.

بازی که الان نزدیک 1 سال و نیم بیشتر میشه که بازی می کنم. ولی خوب اول تستر آلفا بودیم. بد هم که شد بتا و حالا هم اوپن بتا، به خاطر هر مرجله 1 بار ریستارت شدیم. 3 بار ریستارت شدم. ولی این الان که دیگه بازی یکم ثبات پیدا کرده و مثل اینکه دیگه قرار نیست ریستارت کنند امتیازات. این لول هایی هم که الان دارم از اولین روز 2013 که اوپن بتا اومده بازی کردم!

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا
پیشنهاد خیلی خوبیه ولی متاسفانه ما داخل جنگ جهانی دوم شرکت نکردیم و اسکادران معروفی هم که شناخته شده باشه نداریم . به خاطر همین یه اسم گذاشتیم که کلا داخل پلیر های اینترنشال معرف ایران باشیم.
و مورد دیگه اینکه کلن Persian Soldiers فقط برای این بازی نبود. ما استارت کلن را تویه بازی Battlefield زدیم. و الان هم تویه چند تا بازی هستیم . که خوب از روز اول به همین اسم وارد War Thunder شدیم. و تویه این بازی معرفی شدیم . خودم چون از تستر های بازی بودم و از آلفا بازی کردم به همین اسم معرفی شدیم به کلن های دیگه. تویه مسابقات هم خوب قبلا از اینکه این امکان اسکادران داخل بازی فعال بشه با همین اسم شرکت کردیم. به خاطر همین ترجیح دادیم ادامه بدیم. ولی خوب امکان داره به زیر شاخه های مشخص تقسیم بشیم که اون موقع دیگه حتما از اسمهای اسکادران های ایرانی استفاده خواهیم کرد.

بازی که الان نزدیک 1 سال و نیم بیشتر میشه که بازی می کنم. ولی خوب اول تستر آلفا بودیم. بد هم که شد بتا و حالا هم اوپن بتا، به خاطر هر مرجله 1 بار ریستارت شدیم. 3 بار ریستارت شدم. ولی این الان که دیگه بازی یکم ثبات پیدا کرده و مثل اینکه دیگه قرار نیست ریستارت کنند امتیازات. این لول هایی هم که الان دارم از اولین روز 2013 که اوپن بتا اومده بازی کردم!

درست میگین شما. هیچ جائی هم پیدا نکردم که اسم اولین اسکادران نیروی هوائی که زمان رضا شاه بوجود اومده بود چی بوده.
در بازی Nukezone یک کلن داشتیم که اسمش Persian Soldiers بود. اون زمان با آرش و عجب شیرخان بازی میکردیم و مقام هم اوردیم چند بار.
شما خیلی بازیت خوبه. یک مقدار آموزش هم بذاری خوب میشه. ما هم چیزی یاد میگیرم.

- - -ویرایش - - -

چه حال گیری که ریست شد. اینبار نوشته که دیگه ریست نمیشه. آیا بعد از هر کدوم هدیه بصورت هواپیمای پرمیوم هم میدادن؟ جائی فکر کنم خوندم.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان جایی هست بجز تورنت که بازی کامل رو دانلود کنم مستقیم ؟
الان 6GB دانلود کردم ولی میگه ورژن 1.29 هست و 3GB دیگه هم باید دانلود کنم :|

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من هم شدیداً درگیر این بازی شدم و الان چند وقته بیشتر WT بازی میکنم.
بدون شک یکی از بهترین بازیهای این سبکه...

در ضمن من بر هم برای Squadron درخواست عضویت دادم. ;)

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
درست میگین شما. هیچ جائی هم پیدا نکردم که اسم اولین اسکادران نیروی هوائی که زمان رضا شاه بوجود اومده بود چی بوده.
در بازی Nukezone یک کلن داشتیم که اسمش Persian Soldiers بود. اون زمان با آرش و عجب شیرخان بازی میکردیم و مقام هم اوردیم چند بار.
شما خیلی بازیت خوبه. یک مقدار آموزش هم بذاری خوب میشه. ما هم چیزی یاد میگیرم.
چه حال گیری که ریست شد. اینبار نوشته که دیگه ریست نمیشه. آیا بعد از هر کدوم هدیه بصورت هواپیمای پرمیوم هم میدادن؟ جائی فکر کنم خوندم.
حالا اگه یه وقت اسم اسکادران های قدیمی ایرانی را پیدا کردید حتما اطلاع بدید که وقتی تعداد زیاد شد ، برای زیر شاخه ها انتخاب بشه.

حتما تو فکر آموزش هستم. البته خود تیم War Thunder یه سری آموزش گذاشته داخل YouTube که می تونه مفید باشه. نظرم اینه که بیاید تیم اسپیک ، این طور بهتر می تونید با دوستان بازی کنید ، و کار تیمی داشته باشید.

بله دیگه ریستارت ندارند. چون بازی Open هست و همه می تونند بازی کنند ، بازی هم به صورت تدریجی داره کامل میشه .
چند تا هواپیما بهمون دادند ، به اضافه گلد! ولی خوب این بار 4 می هست که دارم لول آپ می کنم!#:-s. البته بازی خیلی پیشرفت داشته! خود من الان بازی و با 1 سال پیش نمی تونم مقایسه کنم! چه برسه وقتی بازی کامل بشه! واقعا کارشون درسته

دوستان جایی هست بجز تورنت که بازی کامل رو دانلود کنم مستقیم ؟
الان 6GB دانلود کردم ولی میگه ورژن 1.29 هست و 3GB دیگه هم باید دانلود کنم :|
دوست عزیز من همیشه نسخه های جدید بازی را لینک می کنم داخل این سایت http://gamecloob.org
ولی راستش فرصت نکردم نسخه جدید بزارم. اگه هنوز دانلود نکردید بگید لینک می کنم داخل سایت هرچه زودتر

من هم شدیداً درگیر این بازی شدم و الان چند وقته بیشتر WT بازی میکنم.
بدون شک یکی از بهترین بازیهای این سبکه...

در ضمن من بر هم برای Squadron درخواست عضویت دادم. ;)
باهات 100% موافقم. من تا حالا همه ی بازی های این سبک رو بازی کردم. بعد از IL2 ورژن 1946 که واقعا به دوره خودش وحشتناک عالی بود این بازی بهترین خواهد بود.

درخواست شما انجام شد. به اسکادران Persian Soldiers خوش آمدید خلبان.

به همه ی خلبانان عزیزی که وارد اسکادران شدند خوش آمد می گم و جا داره بگم که فکر نمی کردم بچه های ایرانی به این زودی از این بازی استقبال کنند.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
آقا این 3 تا اکانت مال من هستش ها:

Wildtiger
Coldwater1
Blackknight0

بازی توی همین سبک نیست که آنلاین بشاه ولی هواپیماهاش مدرن باشه؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوست عزیز من همیشه نسخه های جدید بازی را لینک می کنم داخل این سایت Game Cloob - سایت گیم کلاب
ولی راستش فرصت نکردم نسخه جدید بزارم. اگه هنوز دانلود نکردید بگید لینک می کنم داخل سایت هرچه زودتر

من از همین سایت دانلود کردم ولی ورژن 1.29 هست که ورژن حال بازی 1.31.35.1 هست !
دیگه دیدم کسی لینک نداد ناامید شدم :D
اگه آخرین ورژن رو بزاری خیلی خوب میشه :D

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
دوست عزیز من همیشه نسخه های جدید بازی را لینک می کنم داخل این سایت Game Cloob - سایت گیم کلاب
آره دوست عزیز.
ممنون میشم اینکارو انجام بدید.

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
آقا این 3 تا اکانت مال من هستش ها:

Wildtiger
Coldwater1
Blackknight0

بازی توی همین سبک نیست که آنلاین بشاه ولی هواپیماهاش مدرن باشه؟
حالا چرا 3 تا اکانت داری؟

بازی تویه این سبک شبیه ساز DCS World Multiplayer هست .که اصل شبیه ساز Free هست با 1 هواپیما SU 25 ولی هواپیمای دیگرو باید بخری. ولی دیگه خیلی شبیه ساز ه! لذت خاص خودشو داره. آنلاین هم هست. مثلا واسه قفل کردن و شلیک یه موشک هوا به زمین باید 1 مین زحمت بکشی تا بتونی شلیک کنی.

من از همین سایت دانلود کردم ولی ورژن 1.29 هست که ورژن حال بازی 1.31.35.1 هست !
دیگه دیدم کسی لینک نداد ناامید شدم :D
اگه آخرین ورژن رو بزاری خیلی خوب میشه :D
آره دوست عزیز.
ممنون میشم اینکارو انجام بدید.

چشم حتما تا فردا لینک می کنم اینجا خبر می دم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر