بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
کی گفته مانور پذیری آلمانی ها کم بوده؟
می دونستید یه سری از مانورهارو فقط BF109 می تونسته بزنه؟
مانور زدن که فقط Turn به چپ و راست نیست.
من پیشنهادم اینه یکم مانورهایی که مخصوص این هواپیما ها بوده و خود آلمانی اختراع کرده بودند یاد بگیرید و در موقع مناسب استفاده کنید.

حالا سوال اینکه اگه اونارو بلد نباشید چه کنید؟ به هواپیمایی که پشت سرته شناخت داشته باشید. مثلا Spitfire . اینجاست که چرخیدن بزرگترین اشتباهه . هرچند تویه سرعت بالا Bf109 وحشتناک Turn می کنه. در ضمن وقتی سرعتتون هم می افته 109 خیلی دیر به استال می رسه. حالا مشکله اینه که شما دارید با Mouse aim بازی می کنید. والا 109 یکی از معدود ترین هواپیماهایی ه که هرچه قدر استیک بدید جواب میده بدونه استال یا اسپین شدن. یعنی هرچه قدر Elevator بکشید راحت جواب میده. سعی کنید از Rudder زیاد استفاده کنید. مخصوصآ FW-190 که خوراکش Rudder ه . به جای Turn Fight هم سعی کنید شروع کنید Loop زدن یا Semi loop ه بلند.
در ضمن بهتره از سرعت و قدرت آلمانی ها استفاده کنید، همیشه با سرعت بالا وارد Dog Fight بشید ، سرعتتون و حفظ کنید و خارج بشید! حتی اگه شده چندید باز این کارو انجام بدید باری یه هدف. یعنی Boom and Zoom کنید. مخصوصا با FW که انرژیشو خیلی راحت حفظ می کنه

سياوش جان دستت درد نكنه راهنمايي كردي اما منم برم حالا از يه بازي كه سر در ميارم بيام اينجا صحبت كنم همه اصطلاحات قلمبه سلمبه اش رو بگم ملت نفهمن :d
تا حدودي فهميدم ولي خوب با اين مانور هايي كه گفتي اشنايي ندارم !
يكي رو توي حرفات فهميدم به نظرم منظورت چرخش هاي صعودي و سقوطي ه درسته ؟ يعني هواپيما رو بالا بدم !؟

ولي باور كن سايوش جان من يه ROLL ساده كه بخوام حوصله ام سر نره ميزنم يه ساعت طول مي كشه :|

لازم شد يه دوره خلباني فشرده با هواپيماهاي الماني بذاري ديگه :d

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
گفتم که بچه های سایت شناختشون بره بالا.
شما هم بهتره در جریان باشی که مسئول این سایت دوسته این آقا نیستند .
این سایت مسئولش منم . و البته بهتره به شما بگم که این دوستون مهرداد یا همون Dobidob و من خیلی وقت میشناسم و کاملا قابل اعتماد. مشکلی داری با این موضوع ؟
و موضوع اصلی تر میشه ربط این سایت رو به این موضوع ی که گفتید بگید بدونیم؟
واسه شما می گم! این سایت مسئولینش کاملا مشخص ه ، خود من همیشه داخل تیم اسپیک و در خدمت دوستان هستنم. این حرفی که زدید توهین ه به من بود. اوکی؟

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
این سایت مسئولش منم . و البته بهتره به شما بگم که این دوستون مهرداد یا همون Dobidob و من خیلی وقت میشناسم و کاملا قابل اعتماد. مشکلی داری با این موضوع ؟
واسه شما می گم! این سایت مسئولینش کاملا مشخص ه ، خود من همیشه داخل تیم اسپیک و در خدمت دوستان هستنم. این حرفی که زدید توهین ه به من بود. اوکی؟

بله مسئولیت این سایت با سیاوشه
بعد یه سوالی دارم از شما آقای snake0750
اگر قامیل شما بزنه یکی رو بکشه شما هم قاتلی ؟ هرچند اون همکار قبلی من رفیق معمولی بود

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
سياوش جان دستت درد نكنه راهنمايي كردي اما منم برم حالا از يه بازي كه سر در ميارم بيام اينجا صحبت كنم همه اصطلاحات قلمبه سلمبه اش رو بگم ملت نفهمن :d
تا حدودي فهميدم ولي خوب با اين مانور هايي كه گفتي اشنايي ندارم !
يكي رو توي حرفات فهميدم به نظرم منظورت چرخش هاي صعودي و سقوطي ه درسته ؟ يعني هواپيما رو بالا بدم !؟

ولي باور كن سايوش جان من يه ROLL ساده كه بخوام حوصله ام سر نره ميزنم يه ساعت طول مي كشه :|

لازم شد يه دوره خلباني فشرده با هواپيماهاي الماني بذاري ديگه :d

درست میگی ، خوب من توقع دارم این اصطلاحات و یاد بگیرید دیگه:d
آره منظورم همون چرخش صعودی و سقوطی ه .
مشکل اینکه شما دارید Mouse aim بازی میکنید. اینطور میزانی که باری استیک زدن استفاده میشه خود بازی انجام میده، مثلا من اگه بخوام یه دفعه ارتفاع بگیرم سزی جویستیک رو تا آخر می کشم. ولی این کار واسه Mouse aim خوب دسته خودش نیست. ولی خوب می تونی با نگه داشتن دکمه S این کارو بکنی!

کلا بازی کردن اویه مد Arcade خوب باید قبول کرد که اصول جنگ های هوایی رو نداره. مثلا یکی از راههای فرار از دست دشمن گم کردن شماست. که تویه Arcade نمیشه یه جور مانور داد که طرف گمتون کنه! چون راحت می بینتتون.

اگه علاقمند باشید چرا که نه. ما هرکاری بتونیم می کنیم. حتی اگه شما استاد خلبان از خارج بیاریم :d
از تانک ها چه خبر؟
تانک ها هم موج سوم Close beta تمام شد. باید منتظر موند دید که برنامه بعدی چیه.

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
من فکر کردم هنوز هم ایشون با اون سیاوش که اکانت یه بنده خدا رو هک کرده بود داره کار میکنه واسه همین اشاره کردم.
شما رو که میشناسم مشکلی هم باهاتون ندارم.
اگه ناراحت شدید شرمنده.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
درست میگی ، خوب من توقع دارم این اصطلاحات و یاد بگیرید دیگه:d
آره منظورم همون چرخش صعودی و سقوطی ه .
مشکل اینکه شما دارید Mouse aim بازی میکنید. اینطور میزانی که باری استیک زدن استفاده میشه خود بازی انجام میده، مثلا من اگه بخوام یه دفعه ارتفاع بگیرم سزی جویستیک رو تا آخر می کشم. ولی این کار واسه Mouse aim خوب دسته خودش نیست. ولی خوب می تونی با نگه داشتن دکمه S این کارو بکنی!

کلا بازی کردن اویه مد Arcade خوب باید قبول کرد که اصول جنگ های هوایی رو نداره. مثلا یکی از راههای فرار از دست دشمن گم کردن شماست. که تویه Arcade نمیشه یه جور مانور داد که طرف گمتون کنه! چون راحت می بینتتون.

اگه علاقمند باشید چرا که نه. ما هرکاری بتونیم می کنیم. حتی اگه شما استاد خلبان از خارج بیاریم :d

تانک ها هم موج سوم Close beta تمام شد. باید منتظر موند دید که برنامه بعدی چیه.

من كه گفتم با PS4 دارم باز مي كنم :d پس من هم جوي استيك ولي خوب دسته خلباني نيست :d
يه نظرم بايد يه سري ويدئو اموزشي درست كرد گذاشت توي اپارات مثلا":|:d

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
فک کنم خیلی از PC باز ها هنوز کاربرد Page Up و Page Down رو ندونن!

--------------

امروز golden eagle رایگان میده ها!!

داخل سایتش جزئیاتش رو نوشته. از جمله ساعت و تعداد برد مورد نیاز

آخرین ویرایش:

vahid.rostam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
107
نام
وحید
شما مسئول چی چیه این سایتی میشه بگی ما هم در جریان مسئولیت های شما باشیم

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
فک کنم خیلی از PC باز ها هنوز کاربرد Page Up و Page Down رو ندونن!

--------------

امروز golden eagle رایگان میده ها!!

داخل سایتش جزئیاتش رو نوشته. از جمله ساعت و تعداد برد مورد نیاز
دستت درد نکنه من دیشب 100 تا رایگان گرفتم :x

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
دستت درد نکنه من دیشب 100 تا رایگان گرفتم :x
من امروز صبح 300 تا گرفتم. الانم دارم 300 تای دیگه رو میگیرم. شما هم بگیرید. تا ساعت 10:30 هم وقت هست.

ادیت:

سرور ها به قدری شلوغ شدن که تقریبا از کار افتادن. الان من یه بار بردم بعد خواستم دوباره بازی کنم تایم اوت داد. توی سایتش هم نوشته نزدیک به 100 هزار نفر همزمان آنلاین شدن میخوان بازی کنن. خدا به خیر کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر