بازی‌کست BaziCast

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
منم قبل اینکه گوش بدم، فقط امیدوارم رچت بین بقیه ی بازی های کنفرانس سونی گم و فراموش نشده باشه:-"

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اول از همه تشکر می‌کنم برای پادکست [بازی‌کست] و مثل همیشه عالی بود و فقط چند تا نکته میمونه در مورد کنفرانس مایکروسافت.
اول از همه اون بازی ایندی ها ماله مایکرو بود و نه EA.:d
مثل همون Cuphead و تو پادکست اصلا به این بخش اشاره نشد. یادمه تو پادکست قبلی نبود چنین بخشی که مختص به بازی‌های ایندی باشه تو کنفرانس مایکروسافت یک ضعف (کمبود) دونسته بودید و خب حالا که مایکرو این بخش قرار داده، تو پادکست بررسی و حتی بهش اشاره هم نشد.
در مورد EA Access هم توضیحاتی که داده شد، بیشتر انتقاد بود در حالی که با همین سرویس و پرداخت 5$ میشه Dragon Age و اکثر عناوین EA بازی کرد. (البته DA دو ماه دیگه در دسترس قرار میگیره)
البته مطمئنم که به دلیل زیاد بودن حجم مطالب و تعداد زیاد کنفرانس ها، باعث شد این بخش ها جا بمونه.

به جز این، همه چیز خوب بود و خسته نباشید می‌گم بهتون. جای امیرم خالی بود که از کنفرانس مایکرو تعریف کنه. :d
البته من خودم با یک سری از نقد هایی که به کنفرانس مایکرو کردید، مخالفم ولی خب نظر شخصی دیگه و محترم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قبل از اینکه دانلود کنم و گوش بدم ، خودتون بگید چقدر به بتزدا و F4 هیت ورزیدین !؟ :D
الان که گوش کردی بیا عذرخواهی کن مردک :d
البته مطمئنم که به دلیل زیاد بودن حجم مطالب و تعداد زیاد کنفرانس ها، باعث شد این بخش ها جا بمونه.
دقیقا همینطوره. ماشالا خود مایکروسافت هم خیلی گنگ عمل کرد سر بخش ایندی که بهش توی پادکست هم اشاره شد. کلا زیادی مودبن :d

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
من احساس کردم که هم محمد هم کسری تو این قسمت خیلی خسته بودن :D
دیر وفت پادکست ضبط شده ؟
شدیدا همچین حسی داشتم البته نیم ساعت اول این طوری بود(البته باید در نظر داشته باشیم دو روزه درس حسابی نخابیدن e3از خواب و خوراک انداختتشون تازه کارای شخصیشون هم هست ) ولی دمشون گرم خیییییلی باحالن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان که گوش کردی بیا عذرخواهی کن مردک :d
آخرهای پادکست که بازی های آخر سال رو شمردین Fallout 4 رو نگفتین ، من بیام معذرت خواهی کنم !؟ /:) :D

از تو هم که فکر کنم بچگی هات تو مدرسه کوجیما میزدت ، اغذیه ات رو ازت میگرفت که انتظاری نیست ، محمد چرا هیچ اشاره ای به سوپر ابر تریلر MGS نکرد !؟ 8-|

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه مشکلی هستش . با 3G ایرانسل نمیتونه آپلود سنتر رو لود کنم . چطور میتونم حلش کنم قضیه رو . قبلا با adsl مشکلی نبود​
میتونید از وبسایت gameemag.ir تمام قسمت هارو دانلود کنید با لینک مستقیم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من احساس کردم که هم محمد هم کسری تو این قسمت خیلی خسته بودن :D
دیر وفت پادکست ضبط شده ؟
دیگه اینو بذارید به حساب کم خوابی.
از تو هم که فکر کنم بچگی هات تو مدرسه کوجیما میزدت ، اغذیه ات رو ازت میگرفت که انتظاری نیست ، محمد چرا هیچ اشاره ای به سوپر ابر تریلر MGS نکرد !؟ 8-|
ما یه کلمه گفتیم مخفی کاری هیتمن بهتر از متال گیر و اسپیلنتر سل هست ، به سم فیشر که نگفتم ماهیگیر :d
والا به خدا من با ترس دیگه درباره کوجیما صحبت می کنم :biggrin1:
اینا رو به یکی بگو نشناستت
4fvfcja.gif

آخرهای پادکست که بازی های آخر سال رو شمردین Fallout 4 رو نگفتین ، من بیام معذرت خواهی کنم !؟
yahoo_23.gif
biggrin1.gif
خوبه گفتم تاد هاوارد هر سال بازی داده شده بهترین بازی سال. اصن اون شام فال اوت 4 باید برسه به من. سه ساله ملت مچل خودت کردی
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
[MENTION=841]Death Proxy[/MENTION] [MENTION=15060]619[/MENTION]
اقا محمد اقا کسری برادران عزیز اومدین یوشیدا رو ترول کردین سر اینکه فکرکردین لهجش بد بوده و "گوریلا گیمز" رو بد گفته
باید بگم این "گوریلا گیمز" نیست "گریلا" گیمز هستش بنده خدا یوشیدا درست گفته تلفظش میشه گریلا یعنی چریک:d

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
@Death Proxy @619
اقا محمد اقا کسری برادران عزیز اومدین یوشیدا رو ترول کردین سر اینکه فکرکردین لهجش بد بوده و "گوریلا گیمز" رو بد گفته
باید بگم این "گوریلا گیمز" نیست "گریلا" گیمز هستش بنده خدا یوشیدا درست گفته تلفظش میشه گریلا یعنی چریک:d
البته من گوریلا نگفتم ، حرفتون درسته گرییلا درستش منتها معمولا ا از تلفظی راحت تر استفاده می کنم. منتها من نرفتم رو استیج اون رفته :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر