بازیهای که gamescore زیاد می دن

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
برای یکبار در عمرش ، احمدرضا حرف حسابی زد...
ولی اگر به من است میگم برید هر چی پول دارید بازی بخرید و تمومشون کنید.این احمدرضا هم میخواد شما را اغفال کند تا GS تون بیشتر از اون نشود.نگاه کنید GS خودش رو ! :)
حالا عمرا" من رو به جا بیاورد.
بجا كه نياوردم
اما امتياز من كه چيزي نيست مرد مومن من اگه امكان وصل شدن به لايو داشتم بايد اون موقع امتياز منو ميديدي الان دارم كار ميكنم برسه به 10000 اما من آچيومنت مفتي دوست ندارم تنها بازي كه مفتي داد بهم DiRt براي بقيه بايد زحمت بكشي تا بتوني لذت ببري وگرنه همين الان اگه بپرم Most Wanted بگيرم تمومش كنم 1000 تا ميده

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بجا كه نياوردم
حامد...چیزی یادت نمیاد احتمالا".

دوروز است دارم Call of Duty 3 بازی می کنم روی Normal ....انصافا" اندازه دست رنجت بهت GS می دهد.فرانسه که تموم کردم حدود 100 تا داده است.بازی عالی است مخصوصا" افکتهای تصویری و بصری ش...همه تون باید امتحانش کنید.;)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
GH2 خیلی سخت میده :mad: ... پدر انگشتام در اومد رو نرمال تمومش کردن فقط 80 تا (کلا) بهم داد :-"
پ.ن: ولی بعد از gow بهترین بازیه که روی 360 بازی کردم... :love: :love: :punk:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
تا حالا كدوم بازي بوده كه در كمترين مدت 1000 امتياز كاملش رو بگيريد؟ من توي فايت نايت راند در عرض 9 ساعت بازي 1000 تا گرفتم:cheesygri اگه خيلي دنبال گيم اسكور كيلويي ميگرديد حتما حتما اين بازي رو كه اتفاقا خيلي هم جالب هست رو از دست نديد;)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
Bioshock , NBA 2K7 , Rayman بازیهایی هستند که خیلی راحت میشه همه اچیومنت هایشان را گرفت

البته من خودم Rayman رو امتحان نکردم ولی دوستم میگفت خیلی اچیومنت میده

به نظر شما دیگه چه بازیهایی راحت و زیاد اچیومنت میدن؟

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
Bioshock , NBA 2K7 , Rayman بازیهایی هستند که خیلی راحت میشه همه اچیومنت هایشان را گرفت

البته من خودم Rayman رو امتحان نکردم ولی دوستم میگفت خیلی اچیومنت میده

به نظر شما دیگه چه بازیهایی راحت و زیاد اچیومنت میدن؟

Bioshock :eek::eek: !! این بازی که خیلی سخت میده ....

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
دوستان به همتون پیشنهاد میکنم که واسه گرفته آچیومنت این Bishock رو بازی کنین!!
من یکمشو که بازی کردم بهم اسکور داد!!!!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
الان دیگه تمام بازی ها 800-1000 تا میدن ...
منظور شما اینست که با یک دور تمام کردن بازیهای X360 سریع 800G می گیرید ؟ احتمالا" منظورتون این بوده که کل بازیهای X360 تا 1000G می دهند.

به هر حال اگر منظورتون مورد اول بوده است که اشتباه می کنید.من ابتدای این هفته Call of Duty 3 را روی درجه Normal تمام کردم فقط 275G دریافت کردم که البته مقدار اصلی GamerScore ی که در پایان بازی با تمام کردن 14 اپیزود و نمایش عنوان Won The War تعلق می گیرد کمتر است.در حین بازی اچیومنت هایی نظیر Hot Potato هم باز کردم.در این اچیومنت باید در حین یک ماموریت پنج نارنجک پرتابی به سمت خودتون را به سمت دشمن برگشت بدهید.اگر هم منظورتون مورد دوم بوده تا حدود زیادی نظرتان درست است.بیشتر بازیهای الان تا 1000G می دهند.البته PGR3 در کل بازی بیشتر از 900G به شما نمی دهد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر