بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
Salam.

اسم بازی رو ک گفتند payday هستش...این بازی بخش تکنفرش چیزخاص و جذابی نداره اما اگه رفیق پایه داری و یا به لایو وصلی ک بتونی مولتیش رو بازی کنی حتماً پیشنهاد میشه چون چیز خوبیه.

اسکای‌لندرز رو بازی نکردم ولی خداییش منم اخیرا خعلی ازاین بازیایی ک تم بچگونه دارن خوشم اومده...نمیدونم جریان شیه!!!:Dآخرالزّمانه عایا:D؟؟؟

ممنون
Kayne lich یا مشابه همین
چطور؟ارزش خرید داره؟کلا حس دزدی و ...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ماشالله هیچ سالی اینقدر قحطی بازی نبوده ها ، دو ماهه هیچی نیومده و اون طوری که بوش میاد فکر کنم تا اوایل اسفند هم چیزی نیاد .

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
بچه ها الان به نظرتون چه بازی ایی بخرم بهتره؟
Splinter Cell: Blacklist رفتم.
Batman Arkham Origins رفتم.
FIFA 14 دارم.
NBA2k14 دارم.
Assassins Creed : Blackflag دارم.

بازیه دیگه ای مد نظرتون هست که بخرم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها الان به نظرتون چه بازی ایی بخرم بهتره؟
Splinter Cell: Blacklist رفتم.
Batman Arkham Origins رفتم.
FIFA 14 دارم.
NBA2k14 دارم.
Assassins Creed : Blackflag دارم.

بازیه دیگه ای مد نظرتون هست که بخرم؟

Call of duty یا battle رو نگرفتی نصف عمرت بر فناست

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
باشه شاید Ghosts گرفتم ولی احتمالش هم هست هست که هیچ کدوم رو نگیرم. چون دنبال یه بازی سبک Racing میگردم که بتونه منو واسه یه مدت سرگرم کنه و از بازی خریدن معافم کنه.

درباره ی GTA V هم بگم که بازیش رو دارم اما چون به سنم نمیخوره و خیلی مشکل دار هستش نمیتونم بازی کنم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باشه شاید Ghosts گرفتم ولی احتمالش هم هست هست که هیچ کدوم رو نگیرم. چون دنبال یه بازی سبک Racing میگردم که بتونه منو واسه یه مدت سرگرم کنه و از بازی خریدن معافم کنه.

درباره ی GTA V هم بگم که بازیش رو دارم اما چون به سنم نمیخوره و خیلی مشکل دار هستش نمیتونم بازی کنم.
به سنت نخوره ، پس 24 است؟؟ ولی اولین نفری که میبینم میگی به سنم نخوره ، و نکته بدی نیست ، چند وقت پیش یک پسر 6 ساله تو اریاشهر دیدم که
gta iv تو دستش بود داشت میرفت خونه !!!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان بازی ای تو مایه های Sleeping Dogs چی هست؟!
منظورم اینه که هم open world باشه هم بجای همش تیر اندازیُ اینجور چیزا بیشتره داستان راجبه فایتینگ و مبارزات خیابونی باشه!
این Sleeping Dogs رو تازه دارم بازی میکنم خیلی فاز میده:d

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

همه نسخه های فورزا موتور اسپورت رو بازی کردی ؟ Racing عالی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر