بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

iceman

کاربر سایت
Aug 17, 2009
73
Rayman Legends

89644275690445791761.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقا هیچ ربطی به تیم لیک کننده نداره xgd3 همون قضیه اپدیت دیسک ها بود که به سازنده اجازه میده یک گیگ اضافه تر از لایه دیسک استفاده کنه که در همین راستا، bm مکس اومد.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,923
فکر نمی کنم ربطی به تیم لیک کننده داشته باشه، فکر کنم به اون ناشر یا سازنده مربوط میشه

اصلا ربطی به ناشر و سازنده هم نداره بستگی به حجمی داره که بازی نهایی مشخص میشه. مثلا یه سری بازی های معمولی تر رو ببینی xgd2 هستن چون حجمشون پایینه ولی این بازی های جدید اکثرا چون مد مولتی و بخش های اضافه دارن حجمشون میزنه بالا یا مثل بلک لیست دو دیسکی میشن اصلا

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
اصلا ربطی به ناشر و سازنده هم نداره بستگی به حجمی داره که بازی نهایی مشخص میشه. مثلا یه سری بازی های معمولی تر رو ببینی xgd2 هستن چون حجمشون پایینه ولی این بازی های جدید اکثرا چون مد مولتی و بخش های اضافه دارن حجمشون میزنه بالا یا مثل بلک لیست دو دیسکی میشن اصلا

ربطی به حجم نداره اگه اینجوری بود بازیای ۹۷٪ ناقص بودن وقتیم بازی رو نصب میکنی فوقش ۵-۶ گیگه به ناشر مربوطه این قضیه ..!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,923
ربطی به حجم نداره اگه اینجوری بود بازیای ۹۷٪ ناقص بودن وقتیم بازی رو نصب میکنی فوقش ۵-۶ گیگه به ناشر مربوطه این قضیه ..!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

منظور من حجم دیتایی هست که سازنده استفاده میکنه رو دیسک. اون نصب فرق میکنه. اگه اینجوری بود که همه بازی ها که نصب میشدن روی هارد باید 8-9 گیگ جا می گرفتن ولی این دو تا فرق دارن کلا.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

Skyrim و Dishonored چرا XGD3 هستن پس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر