بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان من بازی Fallout رو بازی نکردم و حالا میخوام بازی کنم. اولا بازی چطوره ؟ بعد کدوم نسخه رو بگیرم Fallout: New Vegas یا Fallout: 3 . یکم هم از بازی توضیح بدین ممنون

فضا و اتمسفر شماره 3 خیلی سنگین و خوبه ، بمباران اتمی شده ، rpg هم هست زبانت هم باید خوب باشه تا اون اوایل که میخوای از اتاق بیای بیرون قابلیت هاتو بشناسی که با خط نشون داده و افزلیش بدی..کلا بازی خوبیه
New vegas هم اسپین اف منم گرفتم ولی دقت نکردم بازی کنم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببخشید یه سوال :-/ این رزیدنت اویل زیرو و ریمیک برا ایکس باکس نمیاد :-/ این شبیه ساز دلفین اصلا فول اسکرین نمیشه و وقتی هم فول اسکرین میشه تصویر سیاه میشه :(

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ببخشید یه سوال :-/ این رزیدنت اویل زیرو و ریمیک برا ایکس باکس نمیاد :-/ این شبیه ساز دلفین اصلا فول اسکرین نمیشه و وقتی هم فول اسکرین میشه تصویر سیاه میشه :(

نه نیومده! با توجه به آشناییم ازت می گم ول کن بازی نکنی بهتره به سلیقت نمی خوره!:D

ازینجا می تونی بهترین ایمولیتور رو دانلود کنی. سایت جامعی هم هست تمام بازی هارو داره.

سلاااااااااااام گودزیلا جونم
yahoo_6.gif
کجا بودی تو
yahoo_4.gif

من اتفاقا رزیدنت اویل را خیلی دوست دارم
yahoo_4.gif
محبوب ترین کاراکترای کل زندگیم (لیون نازنینم ) برا همین بازیه ها
yahoo_4.gif
پس لینکت کو
yahoo_7.gif
از کجا میتونم دانلود کنم
yahoo_22.gif

سلام. :hug:

:|. ببخشید یادم رفت.:D http://coolrom.com/emulators/

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نه نیومده! با توجه به آشناییم ازت می گم ول کن بازی نکنی بهتره به سلیقت نمی خوره!:D

ازینجا می تونی بهترین ایمولیتور رو دانلود کنی. سایت جامعی هم هست تمام بازی هارو داره.
سلاااااااااااام گودزیلا جونم :bighug: کجا بودی تو :d
من اتفاقا رزیدنت اویل را خیلی دوست دارم :d محبوب ترین کاراکترای کل زندگیم (لیون نازنینم ) برا همین بازیه ها :d پس لینکت کو :-/ از کجا میتونم دانلود کنم :|

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
بازی Killer is Dead لیک شد
KillerIsDead-PlanetLogo.jpg

فعلا نسخه ژاپن (J) در اومده که خوشبختانه شامل صدا و زبان انگلیسی هم میشه :bighug:

دانلودم تموم بشه بازی میکنم میام میگم چطوره :d

بازی کردم یه 3 ساعت مثل همه کارهای سودا دیوانه واره والبته گرافیکش سل شید جالبیه ---- گیم پلی کم عمقی داره ---- دوربینش هم خوب نیست
اما توصیه میکنم جلوی خانواده بازی نکنید که ضایع میشید مثثبت 18 زیاد داره(اصلا جزئ گیم پلیش هست):d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
بازی کردم یه 3 ساعت مثل همه کارهای سودا دیوانه واره والبته گرافیکش سل شید جالبیه ---- گیم پلی کم عمقی داره ---- دوربینش هم خوب نیست
اما توصیه میکنم جلوی خانواده بازی نکنید که ضایع میشید مثثبت 18 زیاد داره(اصلا جزئ گیم پلیش هست):d
یکم از گیم پلیش بگو. شبیه کدوم بازی هاست

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400

بدجوره ؟ اگر +18 بدجور باشه بگو تا نخرم :d

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
آره سپهر برا تو که اصلا ضایعست :d
میگم حتی از lolipop chainsaw و dmc هم ضایع تره :-/

خب چیه من کلا با این چیزا مشکل دارم :d

--------------------------
اینطور که من تو تریلش دیدم بازی جالبی هست. دوستانی که بازی کردند میشه یکم بیشتر توضیح بدن ؟ ( گیمپلی و گرافیک و .....)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر