بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
The Serious Sam Collection
a8a2d76a5bcc.jpg
Size: 6.83Gb
Type: XGD2
Region: NTSC​

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
امروز بی کار شده بودم گفتم چه کنم، رفتم سراغ XCOM. فکر نمی کردم این قدر خوب باشه ولی واقعا با حاله! به کسانی که بی کار شدن توصیه می کنم از دستش ندن. البته به کمی حوصله و مقداری فسفر نیاز داره.
نمی دونم چرا بازی به این قشنگی که به انتخاب اغلب سایت ها و نشریات یکی از بهترین بازی های سال 2012 بود نباید بفروشه و بعضی از مزخرفات EA که نصف این هم نمی ارزن باید این قدر پر طرفدار باشن!

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
امروز بی کار شده بودم گفتم چه کنم، رفتم سراغ XCOM. فکر نمی کردم این قدر خوب باشه ولی واقعا با حاله! به کسانی که بی کار شدن توصیه می کنم از دستش ندن. البته به کمی حوصله و مقداری فسفر نیاز داره.
نمی دونم چرا بازی به این قشنگی که به انتخاب اغلب سایت ها و نشریات یکی از بهترین بازی های سال 2012 بود نباید بفروشه و بعضی از مزخرفات EA که نصف این هم نمی ارزن باید این قدر پر طرفدار باشن!

بازی XCom که بازیه خیلی خوبیه ولی منظورتون کدوم بازی های بد EA هست که طرفداراش بیشترن؟؟ BF3 - Mirror's Edge - Fifa 13 - Pvz - NFS ؟؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بازی XCom که بازیه خیلی خوبیه ولی منظورتون کدوم بازی های بد EA هست که طرفداراش بیشترن؟؟ BF3 - Mirror's Edge - Fifa 13 - Pvz - NFS ؟؟

سری های EA همش دارن ضعیف تر می شن و در عین حال پر فروش تر. نمونه اش بتل، NFS ، مدال ، کرایسیس ، Army of Two , ...
حالا من خیلی منظورم فحش دادن به EA نبود منظورم این بود که چرا همچین بازی هایی باید این قدر کم بفروشن؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سری های EA همش دارن ضعیف تر می شن و در عین حال پر فروش تر. نمونه اش بتل، NFS ، مدال ، کرایسیس ، Army of Two , ...
حالا من خیلی منظورم فحش دادن به EA نبود منظورم این بود که چرا همچین بازی هایی باید این قدر کم بفروشن؟
تائید میکنم. EA این اواخر بیش از اندازه پول پرس شده. و اصلا به فکر فن های بازیهاش نیست (البته به جز فیفا)

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من Half Life 2 Orange Box رو بازی نکردم. به نظر شما الان بازی کنم. ازش دل زده نمیشم؟ البته منظورم گرافیکش هست. چون میدونم داستان و گیمپلی عالیه.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من Half Life 2 Orange Box رو بازی نکردم. به نظر شما الان بازی کنم. ازش دل زده نمیشم؟ البته منظورم گرافیکش هست. چون میدونم داستان و گیمپلی عالیه.

من نزدیک به یک هفته ای میشه که گرفتمش.
از هر نظر عالیه ، با این که بازی قدیمیه اما گرافیکش فوق العادست ختی بازی های امروزی هم همچین گرافیکی ندارن ! گیم پلی هم همونطور که می دونید محشره علاوه بر این بازی Portal هم خیلی عالیه.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پس چرا تو تاپیک سایلنت هیل میگن که اومده :-/

تا جایی که من اطلاع دارم عرضه نشده.:D

احسان که بهتون گفت ولی اصلا گرافیک برای این بازی اهمیتی نداره. با اینکه 6 سال از عرضه Orange Box گذشته ولی بازم وقتی آدم به این عکس نگاه می کنه به The Power of Shir Falakeh ایمان میاره.:D

33845586218192183759.jpg

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر