بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

mohammad13.blo

کاربر سایت
Jun 4, 2013
3
سلام خدمت دوستان...
می دونم جای بی ربطی سوال می پرسم... اما خواهشا جوابمو بدید...
من یه هفته هست xbox360 خریدم... از دو سال پیش شنیده بودم که rdr بهترین بازی تاریخه و یه معجزه هست و از این جور چیزا... امروز با صد تا ذوقو شوق رفتم rdr رو گرفتم تا به آرزوی چندین و چندسالم برسم... اما اصلا از گرافیک بازی خوشم نیومد... حالم بد شد... به حدی که تصمیم گرفتم کنسول رو بفروشم... :-(گرافیکش خیلی کارتنی و یه طوری بود... حتی به پای ضعیف ترین بازی های پی سی هم نمی رسید...(یادمه gun که مال عهد بوقه از این بهتر بود(ضمنا بگم بازی رو روی LCD tv و full hd بازی کردم )می خواستم بپرسم Xbox همه بازی هاش این طور کارتونی و غیرواقعی هستن؟یعنی بازی نداره که گرافیکش شبیه پی سی باشه؟
(یادمه L.A.NOIRE و FABLEIII که روی پی سی بازی کردم چون از کنسول پورت شده بودن هم همین گرافیک کارتنی رو داشت...)
لطفا چند تا بازی در حد بازی های پی سی معرفی کنید....
ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام خدمت دوستان...
می دونم جای بی ربطی سوال می پرسم... اما خواهشا جوابمو بدید...
من یه هفته هست xbox360 خریدم... از دو سال پیش شنیده بودم که rdr بهترین بازی تاریخه و یه معجزه هست و از این جور چیزا... امروز با صد تا ذوقو شوق رفتم rdr رو گرفتم تا به آرزوی چندین و چندسالم برسم... اما اصلا از گرافیک بازی خوشم نیومد... حالم بد شد... به حدی که تصمیم گرفتم کنسول رو بفروشم... :-(گرافیکش خیلی کارتنی و یه طوری بود... حتی به پای ضعیف ترین بازی های پی سی هم نمی رسید...(یادمه gun که مال عهد بوقه از این بهتر بود(ضمنا بگم بازی رو روی LCD tv و full hd بازی کردم )می خواستم بپرسم Xbox همه بازی هاش این طور کارتونی و غیرواقعی هستن؟یعنی بازی نداره که گرافیکش شبیه پی سی باشه؟
(یادمه L.A.NOIRE و FABLEIII که روی پی سی بازی کردم چون از کنسول پورت شده بودن هم همین گرافیک کارتنی رو داشت...)
لطفا چند تا بازی در حد بازی های پی سی معرفی کنید....
ممنون
اگه به نظن red dead بد بود كه بهترين كار فروختم Xbox و PC بازي كردنه.
Halo 4 و Forza 4 و....رو ميتوني بخري چون گرافيكشون خيلي خوبه

mohammad13.blo

کاربر سایت
Jun 4, 2013
3
اگه به نظن red dead بد بود كه بهترين كار فروختم Xbox و PC بازي كردنه.
Halo 4 و Forza 4 و....رو ميتوني بخري چون گرافيكشون خيلي خوبه
FORZA HORIZON
رو بازی کردم و به نظرم خوب بود... اما این rdr حسابی اعصابمو خورد کرد...
آیا گرافیک بازی هایی مثل bioshock , GoW , halo , uncharted , GTA iv , saints row , killzone ,... هم مثل rdr کارتونی هست یا فقط همین چند تا این طوری بودن...؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
البته همه چیز rdr گرافیکش نیست(که البته تو گرافیک هم عالی ـه)
گیم پلی و داستان ـش واقعا فوق العاده است

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما فکر کنم فقط گرافیک crysis یتونه نظرت جلب کنه..ولی اگه خیلی دنبال گرافیکی همون 4-5 تومن pc ارتقا بدی بهتره

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بنظر من گرافیک ردمپشن الانشم فک برانداز ـه :d
انصافا در هیچ موردی نمی شه به این بازی ـه بزرگ ایراد گرفت :bighug:

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
ممنون دوستان! پس چرا بعضی فروشگاه ها L.A noire رو تک دیسک دارن؟ یه سری میگن 2تاست! پس 3تایی دیگه؟ مطمئن؟
بله ، 3 تاییه ، تازه یه نسخه ی The Complete Edition که 4 دیسکه ولی تمام DLC های بازی رو هم داره.به نظر من این نسخه ارزش گرفتنش خیلی بیشتر از بازی اصلیه. با بازی کردن این نسخه می فهمی که بازی اصلی یه جورهایی ناقص بوده و انگار زودتر از موعد به بازار عرضه شده. البته این بخش نظر شخصیه! این نسخه ی چهار دیسک هم تو بازار گیر نمیاد ، باید تو سایت ها و فروم های فروش بازی دنبالش باشی!

iceman

کاربر سایت
Aug 17, 2009
73
بازی Minecraft: Xbox 360 Edition نسخه FREE لیک شد .

44655292817433488130.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کسی میدونی کدوم سایت یا مغازه dlc بازی l.a.noire رو برای xbox جدا میفروشه؟چون فقط dlc رو میخوام.
جايي نميتوني dlc بازيرو جدا پيدا كني(البته اگر جيتگ باشه كنسولت ميتوني دانلود كني).چون نسخه اي از بازي كه با dlc هاشه 4 تا ديسكه و بايد دوباره كله بازيرو بري چون ديگه سيو هاي قبليت كار نميكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر