بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
یه بازی تو کامپیوتر چند سال پیش بازی کردم به نام سایبریا که سبک فکری داشت..!یعنی خداس هنوزم که هنوزه . داستان قوی و با مفهوم !
الان یه بازی تو سبک فکری واس 360 سراغ دارید ؟اصلا جنگی نداشته باشه ها فقط با فکر و داستان قوی و کلا خوب باشه ؟

The Secret of Monkey Island Gray Matter The Adventures of Tintin

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آهان پس 3 تا بازیه..رفیقمون پش سر هم نوشته بود ...
خودت بازی کردی ؟
چطور بودن ؟کلا فکری و معمایی هست یا اکشنم داره ؟
من The Adventures of Tintin رو بازی کردم اصلا حال نمی‌ده! در واقع یه بازی دو بعدی ـه که هی از این طرف می‌ری اونور و دو نفر رو می‌زنی و بازی تموم می‌شه! هیچ معمایی نداره!
معمایی می‌خوای Portal 2 :D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
اگه قدیمی بودن بازی برات مهم نیست به نظر من davinci code رو بازی کن.البته نمیدونم برا x360 هم هست یا نه
ولی هر چی هست خیلی خوبه هم خیلی معمایی هم اکشن

dev

کاربر سایت
Mar 29, 2013
15
نام
دیو
مرسی دوستان بابت راهنماییتون..
اصلا جدید و قدیم مهم نیست....
فقط در به در دنبال یه بازی میگردم شاید یکم شبیه شاهکار syberia باشه تا باهاش بتونم راحت باشم:(

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یه بازی تو کامپیوتر چند سال پیش بازی کردم به نام سایبریا که سبک فکری داشت..!یعنی خداس هنوزم که هنوزه . داستان قوی و با مفهوم !
الان یه بازی تو سبک فکری واس 360 سراغ دارید ؟اصلا جنگی نداشته باشه ها فقط با فکر و داستان قوی و کلا خوب باشه ؟

Catherine:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کنسول جی تگ داری یا میتونی از لایو بخری red johnson chronicles رو بگیر

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
دوستان نینجا گیدن کی میاد
برای ps3 اومده xbox هم تا فردا باید بیاد

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

Catherine:d

فکر نکنم از کاترین خوشت بیاد کلا 360 ادونچر مطرح نداره پلتفرم اصلی ادونچر پی سی هست بازیهایی نظیر longest journey,runaway,broken sword

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر