بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
ممنون! نگیرم یعنی؟ بین این و most wanted و burnout paradise کدوم رو بگیرم؟
البته بورن اوت رو رو Pc رفتم(دلم تنگ شده براش)

Burnout یه کم قدیمی شده MW بهتره.
RidgeRacer هم من تا آخراش رفتم نمی شه خیلی روش حساب کرد ولی خوبه. تنوعشم بد نیست. سبکشم مثل Split Secondه. بزرگترین نقطه ضعفشم گرافیکشه که قابل قبول نیست. اما در کل ارزششو داره.
----------------------------
راستی دوستان صحبت Split Second شد کسی می دونه خبری از نسخه ی بعدی هست یا نه؟ خیلی باهاش حال کردم.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان ممنون!
بالاخره تصمیم گرفتم burnout و ridge racer رو بگیرم!
برن اوت رو با اینکه بازی کردم ولی واقعآ جو و اتمسفر بازی رو دوست داشتم! واسه تجدید خاطره میگیرم!
بین MW و R Racer با توجه به شواهد راید ریسر بهتره!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Burnout
----------------------------
راستی دوستان صحبت Split Second شد کسی می دونه خبری از نسخه ی بعدی هست یا نه؟ خیلی باهاش حال کردم.
خبری که ازش نیست.تازه انجور که من یادمه گویا استدیو سازنده بازی منحل شده:(

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دوستان من میخوام این بازی رو تهیه کنم به نطرتون ارزش داره و از نظر گیم پلی به مورتال کامبت جدید شباهت داره یا نه :

35248091593702769211.jpg

یه نیم نگاهی هم به ارسال ما مینداختین بد نبود.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من میخوام این بازی رو تهیه کنم به نطرتون ارزش داره و از نظر گیم پلی به مورتال کامبت جدید شباهت داره یا نه :

35248091593702769211.jpg
خوشونتش:d خیلی کمه به مورتال کامبت جدیده که شباهت داره ولی بازم به اون نمیرسه.کلا خیلی زود خسته کننده میشه.داستان بازی هم که فیلم هندیه.شخصیت های dc هم درسته باحالن ولی ترکیبشون خیلی جالب نشده با شخصیت های مورتال کامبت.ولی اگه طرفدار مورتال کامبت هستی پشیمون نمیشی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
یه نیم نگاهی هم به ارسال ما مینداختین بد نبود.

ممکنه ازش خوشت نیاد
چون بازی خیلی کند تر از مورتال 2011ه
بعد اینکه حضور شخصیتهای dc تو بازی باعث شده بازی یه نمه مسخره به نظر برسه
از همه بدتر finishing های مزخرفی داره
حالا سازنده ی بازی این دوتارو جدا کرده یکیش شده مورتال 2011 یکیش هم چند وقت دیگه میاد به اسم ingustic

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان بين اين چار بازي كدوم رو بگيرم به اين بازيا به يه اندازه علاقه دارم مدال 2012_كالاف ديوتي بلك اپس 2_اويل 6_موست وانتد 2012

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان بين اين چار بازي كدوم رو بگيرم به اين بازيا به يه اندازه علاقه دارم مدال 2012_كالاف ديوتي بلك اپس 2_اويل 6_موست وانتد 2012
مدال بد نیست!
بلک اپس 2 هم در حد همون مدال!
اویل افتضاح!
موست وانتد با حضور حضرت والا، Forza Horizon هم که جوک می‌شه:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به نظر من مدالو بگیر .البته کالاف بازیه خوبیه ولی دیگه خیلی تکراری شده.re6 و nfs هم که کلا بیخیال

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
مدال و اویل که جالب نیستند.
بین اون دوتای دیگه به نظر من بلک اوپس 2 بهتره اما خوب یه کم مثل همیشه کوتاه و تکراریه. موست وانتد هم خوبه ولی اونم یه ذره بازی کنی شاید لوس بشه. ولی در کل هردوشون ارزش دارن.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir

مدالو بخر واقعا جالبه من خودم دوباره نصب کردم ودارم بازیش میکنم

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
the walking dead

مربوط به تاپیک نیست ولی حیفم اومد نگم the walkind dead episode 1 الان مجانی موجود است نمیدونم تا کی مجانیه برید دانلود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر