بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
الان یه چیزی دیدم
سایت x360 اچیومنت Hitman HD Collection رو به لیستش اضافه کرده! مگه این کالکشن قرار نبود فقط واسه ps3 بیاد ؟
این از همون اول گفته بودن واسه هر 2 میاد. فقط تاریخ ریلیز نسخه ی X360 ـش معلوم نبود.
اونایی که انحصاری PS3 بودن کالکشن های POP و SC بودن.
تاریخ ریلیز Hitman HD Collection واسه X360 هم 22 فبریه 2013 هست.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
این
The Testament of Sherlock Holmes چطوره؟؟!! خیلی باید زبانت خوب باشه؟ اصلا چه طوریه؟ همش معماست؟

---------- نوشته در 10:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

دوستان 5 تا بازی جدید بگید میخوام بخرم

Hitman Absolution - Assassins Creed III - FarCry 3 - Dishonored - Call of Duty Black Ops 2

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,909

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان میشه لطف کنید و یه لیست از بازی های مشهور رو بگید که برای مولتی بازی کردن اکانت گلد و پوینت نخواد ؟ یعنی کلا مولتی بازی کردنش رایگان باشه
ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
دوستان میشه لطف کنید و یه لیست از بازی های مشهور رو بگید که برای مولتی بازی کردن اکانت گلد و پوینت نخواد ؟ یعنی کلا مولتی بازی کردنش رایگان باشه
ممنون
همه ی بازی ها میخوان.
گلد که برای همه ی بازی ها لازمه (به جز یه چیزی مثل Hitman : Absolution که بخش Contract ـش رو میشه بدون گلد بازی کرد ولی اونم مولتی نیست، فقط contract هایی که دیگران ساختن رو میتونی تک نفره بازی کنی.)
پوینت هم که برای بیشتر بازی ها لازمه (به جز COD و بازی های انحصاری X360 مثل Halo و Gears و...)
بازی هایی که قبلا مجانی بودن هم احتمالا دیگه الان سروراشون خالیه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
همه ی بازی ها میخوان.
گلد که برای همه ی بازی ها لازمه (به جز یه چیزی مثل Hitman : Absolution که بخش Contract ـش رو میشه بدون گلد بازی کرد ولی اونم مولتی نیست، فقط contract هایی که دیگران ساختن رو میتونی تک نفره بازی کنی.)
پوینت هم که برای بیشتر بازی ها لازمه (به جز COD و بازی های انحصاری X360 مثل Halo و Gears و...)
بازی هایی که قبلا مجانی بودن هم احتمالا دیگه الان سروراشون خالیه.

نخیر
همین red dead
max payne
حتی 50 cent هم که پوینت نمیخوان سروراشون خالی نیست و همه دارن توشون بازی میکنن

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
نخیر
همین red dead
max payne
حتی 50 cent هم که پوینت نمیخوان سروراشون خالی نیست و همه دارن توشون بازی میکنن
داداش حالا چرا میزنی، منم گفتم احتمالا. :D ;)
من نسبت به سوال دوستمون گفتم که تعداد زیادی از بازی ها پوینت میخوان، گلد هم که واجبه.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ممنون بابت جواب هردوتایتون :)
الان من که اکانت گلد و پوینت ندارم کدوم یکی از بازی های جدید یا قدیمی رو بازی کنم ؟
ممنون بازم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
ممنون بابت جواب هردوتایتون :)
الان من که اکانت گلد و پوینت ندارم کدوم یکی از بازی های جدید یا قدیمی رو بازی کنم ؟
ممنون بازم

هیچ کدوم
باید حتما گلدو تهیه کنی................اون موقع بهت میگیم چه بازیهایی پوینت نمیخواد
البته بچه ها گفتن که فقط hitman پوینت و گلد نمیخواد(تازه اونم برای اکانتهای اروپا) که چیز خاصی نیست لایوش.فقط باید هدفو بزنی.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
دوستان این saintrow the third که جدید اومده همه چی توش از اول باز شده!!
میخواستم ببینم بزای انلایت بازی کردن باید onlien pass گرفت؟

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
دوستان این The Testament of Sherlock Holmes چطوره؟؟!! خیلی باید زبانت خوب باشه؟ اصلا چه طوریه؟ همش معماست؟
من این نسخه رو هنوز بازی نکردم ولی با توجه به نسخه های قبل زبان نسبتا خوب میخواد و یه مقداری هم شم پلیسی واسه حل معماها.
اگه L.A. Noire رو بازی کردی (از نظر زبان) و با بازی های این سبکی هم آشنایی داری (حل معما) این بازی رو هم میتونی راحت بازی کنی.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
من این نسخه رو هنوز بازی نکردم ولی با توجه به نسخه های قبل زبان نسبتا خوب میخواد و یه مقداری هم شم پلیسی واسه حل معماها.
اگه L.A. Noire رو بازی کردی (از نظر زبان) و با بازی های این سبکی هم آشنایی داری (حل معما) این بازی رو هم میتونی راحت بازی کنی.

می خوام بدونم اکشن هم داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر