بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
deus ex خیلی پیچیده و طولانیه rpg هم هست ( نقش افرینی : گزینه انتخاب کنی با افراد صحبت کنی و... )
جالبه بازیش
.....
یعنی اینکه فقط رو lt3 اجرا میشه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها این تیکن تورنومنت 2 جدیده رو گرفتم خیلی شخصیت داره نصبت به قبلیش گرافیکش بهتر شد ..کلا بازی خوبی از دستش ندید.

bioshock360

کاربر سایت
Jun 9, 2012
56
سلام ببخشيد شايد جاي مناسبي نباشه ولي از دوستان هست كسي جايي رو معرفي كنه كه بازي هاي قديمي ايكس باكس منظورم 360 نيست رو داشته باشه و بفروشه ممنون

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
دوستان من رفتم بتلو خریدم وقتی مذارم تو دستگاه میگه:
this disk is not supported !
حالا من چی کا کنم؟
سلام دوست عزیز

مطمئن باشین این ارور برای آپدیت دیسک هست من خودم کارم اینه و اینو مطمئن هستم ، شما باید نسخه LT+3 این بازی رو تهیه کنید و احتمالا اون آقا هم مطمئن باشید کنسولش LT+2 هست چون اگر غیر این بود نباید این ارور را به شما می داد >:d<
نه داداش این بازی یک سال نیست که اومده.

سلام
میدونم همین حدوداست اومده ، کلا من بازی هایی که برای 4 الی 5ماه پیش هست رو میگم قدیمی چون دیگه کسی سراغش نمیره مگه بازیش خاص باشه :d

فروش بازیهای XBOX 360 فقط 2100 تومان ------در هر کجای کشور ابتدا محصول خود را تحویل بگیرید سپس وجه را بپردازید ......SOURCE کامل بازی ها با رایت 97% بدون هیچ باگی....

آدرس فروشگاه : www.shopgames.ir
اجرای بازیهای 97% از روی هارد : www.shopgames.ir

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
سلام دوست عزیز

مطمئن باشین این ارور برای آپدیت دیسک هست من خودم کارم اینه و اینو مطمئن هستم ، شما باید نسخه LT+3 این بازی رو تهیه کنید و احتمالا اون آقا هم مطمئن باشید کنسولش LT+2 هست چون اگر غیر این بود نباید این ارور را به شما می داد >:d<

سلام
میدونم همین حدوداست اومده ، کلا من بازی هایی که برای 4 الی 5ماه پیش هست رو میگم قدیمی چون دیگه کسی سراغش نمیره مگه بازیش خاص باشه :d

فروش بازیهای XBOX 360 فقط 2100 تومان ------در هر کجای کشور ابتدا محصول خود را تحویل بگیرید سپس وجه را بپردازید ......SOURCE کامل بازی ها با رایت 97% بدون هیچ باگی....

اجرای بازیهای 97% از روی هارد : www.shopgames.ir

ممنون داداش.
البته در پست های قبلی هم گفتم که همون آقای فروشنده سی دی های ال تی 3 هم روی دستگاهش میخونه!
اگه این ال تی 2 هست و بازم میخونه احتمالا کنسولش فضاییه!!!!
:d

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
دوستان این بازی triple pack همینی که توش limbo ...trials hd هست چرا با این که روی هارد نصب میشه باز هم بازی رو از روی دیسک میخونه حتی پس از گذشت 1 ساعت ..............را حلی داره تا از روی هارد اجرا بشه؟؟؟؟؟/// مال دوستام هم همین طوری هست:(

بله این کلا همین جوریه نمی دونم مرضش چیه.

خدا کنه !!!!
راستی بچه ها deus ex رو کسی بازی کرده؟
قشنگه؟
شاهکاره. به جز گرافیکش که در حد و اندازه های این بازی نیست همه چیز فوق العاده است. البته اگر حوصله ی انگلیسی خوندن داشته باشی داستانش خیلی باحال تر هم میشه.
راستی خیلی هم طولانی نیست. حدود 20 تا 25 ساعت. ماموریت فرعی هم زیاد نداره. جالب ترین نکته اش هم اینه که برای انجام هر کاری هزار تا راه وجود داره (البته نه به روش مزخرفی که در اسکایریم بود) و احساس می کنی در عین حال که به بازی تسلط داری کاملا آزادی.

قشنگه!؟؟!؟!؟!؟!
خداس،البته اگر که با سبکش حال بفرمایید

کیه که با سبکش حال نکنه؟ هم RPG باز ها هم اول شخص باز ها هم اونایی که مخفی کاری دوست دارن همه خوششون میاد.

سلام

داداش من دارم Mass Effect 1 و Gears of War 1 رو دوباره بازی می کنم نمی گم قدیمین! شما کلاست خیلی بالاست!:d

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
داداش من دارم Mass Effect 1 و Gears of War 1 رو دوباره بازی می کنم نمی گم قدیمین! شما کلاست خیلی بالاست!:d

9کرم قابلی نداره :d

گفتم که بازیهای خاص رو بچه ها بازی میکنن مثلا همینا که خود شما گفتی ا..... آخه خداییشم بخوای حساب کنی بازی جدید یعنی بازی ای که کتر از 3 ماه هست اومده b-)

_________________________________________________________________________________________
فروش ویژه بازیهای xbox 360 با مناسب ترین قیمت
هر DVD GAME
به همراه چاپ عکس روی دیسک +کاور رنگی + سلیفون = 2100 تومان --------- بدون کاور رنگی و بدون چاپ روی دیسک = 1800 تومان

اجرای بازیهای 97% از روی هارد: http://shopgames.ir/ads-5.html
لینک دانلود نمونه کار : http://uplod.ir/7u5iv2zwefs0/nemone_kar.zip.htm

در صورت تمایل مشتری میتونم آدرس بدم به صورت حضوری دوستان بیایند تحویل بگیرند.
شماره تماس : 09391299900 - 09352499901 حامد پورحسینی

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
sport

بچه ها! کسی Madden NFL و N H L 13 رو گرفته؟
من کلآ از شوتر و اینا خسته شدم ! میخوام بزنم تو فاز ورزشی!
چجورین اینا؟ من شماره قبلی هاشون رو هم بازی نکردم!
کنترلش اینا سخته؟ خوبه؟ چجوریه؟
بازی ورزشی خوب میشناسین هم بگید لطفآ!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر