بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
دوستان ببخشید من دو سه ماهی بود بازی جدید نخریده بودم . امروز که یه سری به این فروشگاه های اینترنتی زدم جا خوردم . چرا بازی های ایکس باکس اینقدر گرون شده ؟؟؟

عزیز جان بعد از اومدن LT2 , LT3 باید بازی ها به صورت BurnerMax رایت شوند و حتما باید از دیسک های Verbatim استفاده بشه برای 100% شدن به همین دلیل چون قیمت این دیسک ها از دیسک های دیگه بالاتره و همچنین آمار سوختن این دیسک ها در رایت با این روش زیاده (تقریبا از هر 4و5 تا یکیش میسوز) به همین دلیل قیمت ها زیاد شده اگر بخای بازی هارو به صورت معمولی تهیه کنی به همون قیمت قبله ولی موقع بازی کردن با هنگ کردن و ارور و مشکل بازی کردن از روی هارد و احتمال فلگ شدن براتون هست و تقریبا از همه مهم تر این دیسک ها به دلیل رایت 97% فول استیلت نیستن و نمیشه باهاشون تو لایو بازی کرد

میتونی از این سایت هر بازی که خواستی هم معمولیش و هم Burnermax رو پیدا کنی و تهیه کنی
موفق باشی
فروشگاه اینترنتی بازیهای xbox360 :: همراه با تخفیفات ویژه :: با همکاری ایران مارکت سنتر :: تحویل در محل

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
مي خواستم بپرسم كسي اين بازي ها رو انجام داده يا نه.لطفا توضيحات لازم در مورد هر بازي رو بگويد
Duke Nukem Forever
Green Lantern Rise of the Manhunters
Operation Flashpoint Red River
PORTAL 2)سبك ش چيه؟)
Shift 2

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:27 PM ارسال شده بود ----------

Dead Island خوبه؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
مي خواستم بپرسم كسي اين بازي ها رو انجام داده يا نه.لطفا توضيحات لازم در مورد هر بازي رو بگويد
Duke Nukem Forever
PORTAL 2)سبك ش چيه؟)
Shift 2

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:27 PM ارسال شده بود ----------

Dead Island خوبه؟
فقط اونایی که قرمز کردم ارزش خریدن دارن.

راستی بازی UFC Undisputed 3 هم عرضه شده.

3pn0i.jpg

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
Duke Nukem Forever
PORTAL 2)سبك ش چيه؟)
Shift 2

Dead Island خوبه؟

Duke Nukem Forever: هیچی نمی گم درباره اش! فقط در همین حد بگم اسمشم نیار!!!!!:-$:-&
Green Lantern Rise of the Manhunters: خیلی بد نیست. من خودم اینو بازی نکردم دقیقاً نمی دونم اما ارزش خرید نداره ظاهراً.
Operation Flashpoint Red River: یک شوتر تاکتیکی پیچیده و سخت و سرشار از باگ های متنوع البته یه شبیه ساز جنگ قابل قبوله اما حال نمی ده اصلاً. در مجموع اینم بی خیال شو!
PORTAL 2: یک شاهکار بی نظیر، سبک بازی اول شخص معماییه. پیشنهاد می کنم تو بازی کردنش شک نکن!
Shift 2: یک ریسینگ خیلی خوبه، گرافیکشم خیلی خوبه، آرکیده یا شبیه سازی؟ خودشم نمی دونه! هندلینگ ماشین ها ریدمونه! به همین خاطر ممکنه بره رو اعصاب و یکم سخت بشه. هیجانش بالاست. اگر بازی های ریسینگ دوست داری ارزش خرید داره.
Dead Island: یک زامبی بازی اول شخص قابل قبوله البته ایرادهایی هم داره ولی در مجوع آزادی عمل بالایی هم داره. اگر زامبی بازی دوست داری اینم امتحان کن.

راستی بازی UFC Undisputed 3 هم عرضه شده.

ممنون ولی اگر یه نیگاهی به صفحه قبل بندازید من دیروز گفته بودم. پس اول!:d
----------------------------------------

Grand Slam Tennis 2 لیک شد!

dvdriprobotst.jpg

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
Duke Nukem Forever
PORTAL 2)سبك ش چيه؟)
Shift 2

Dead Island خوبه؟

Duke Nukem Forever
بازی نککردم ولی میگن افتضاح هست
خوب هست و باید بگم کاپیتان امریکا گیم پلیش حرف نداره
بد
Dead Island خوبه؟
اصلا خوب نیست

اینا هم اگر بخوای بگیری خوبه
space marine-vanquish-halo 3-enslaved-alice mandes

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
Duke Nukem Forever
بازی نککردم ولی میگن افتضاح هست
خوب هست و باید بگم کاپیتان امریکا گیم پلیش حرف نداره
بد
Dead Island خوبه؟
اصلا خوب نیست

اینا هم اگر بخوای بگیری خوبه
space marine-vanquish-halo 3-enslaved-alice mandes

داداش این Green Lantern Rise of the Manhunters چه ربطی به Captain America داره؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
كاپيتان آمريكا چيه؟
اگه مي شه لينك صفحه خريد پستيش رو بذار ببينم يا اسم كاملش رو بگو
آره Captain America بهتره اما هردوشون بازی های متوسطی هستند و نباید انتظار یه بازی خوب رو ازشون داشته باشی. نام کاملش هم Captain America: Super Soldier هست.

---------- نوشته در 04:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:43 PM ارسال شده بود ----------

این UFC رو LT3 هستش؟

آقایون عزیز همه بازی ها روی LT2 هم قابل اجرا هستند با این تفاوت که الان توبازار نسخه LT2 گیر نمیاد. باید پچ بشه.

Last edited by a moderator:

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان یه کمکی میکنید کی از دوستام دنبال residetn evil 4 روی 360 من یه چند وقته 360 فروختم دنبال اخبارو بازی های جدید نیستم میشه بگید بازی ریلیز شده؟ یا تاریخ ریلیزشو بگید؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان یه کمکی میکنید کی از دوستام دنبال residetn evil 4 روی 360 من یه چند وقته 360 فروختم دنبال اخبارو بازی های جدید نیستم میشه بگید بازی ریلیز شده؟ یا تاریخ ریلیزشو بگید؟
بله بازی حدود 4 ماه پیش ریلیز شده.
---------------------------
بالاخره نسخه PAL بازی Catherine هم اومد.

7JGIH.jpg

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
بله بازی حدود 4 ماه پیش ریلیز شده.
---------------------------
ب
دوست عزیز یه سوال دارم نحوه اجرای بازی فرق داره یعنی بازی داخل دیسک عرضه شده؟
اخه دوستم حرف از usb هاردو اینا میزد میشه یه توضیحی بدی راجب به نحوه اجرا بازی در صورت فرق داشتن با بازی های دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر