بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام خدمت اساتید من سوالم کمی فرق داره
من بین چند بازی که دارم و همین جدیدارو که گرفتم همه نیمه کاره یا بدون بازی کردن مونده تو ارشیو از اونجا که save ام فقط 16 mb جا داره باید یکی یکی بازی ها رو برم جلو پس این چند بازی شما بر حسب لذت بیشتر از گیم پلی و داستان متوسط رو به بالا بگید نه گرافیک معیارم فقط لذت بردن است سبکاشونم فرق داره پس مشکلی نیست
1- rage
2-gears of war 3 (اینو زیاد دوست ندارم حالا حالا ها تموم کنم پس یک chapter میرک جلو)
3-deus ex human revolution
4-castelvania lord of the shadow
5-dark souls
6-bioshock2
7- driver san feransisco
8-la noire(اواخر بازی ام 5-6 تا مرحله مونده)
9-vanquish
چه کنیم به ترتیب بگید برم جلو من با همشون یک اندازه حال کردم اینم بگم همشون رو تست کوچولو کردم البته جز gow3 که خیلی صفا داد بحثش جداست

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
سلام خدمت اساتید من سوالم کمی فرق داره
من بین چند بازی که دارم و همین جدیدارو که گرفتم همه نیمه کاره یا بدون بازی کردن مونده تو ارشیو از اونجا که save ام فقط 16 mb جا داره باید یکی یکی بازی ها رو برم جلو پس این چند بازی شما بر حسب لذت بیشتر از گیم پلی و داستان متوسط رو به بالا بگید نه گرافیک معیارم فقط لذت بردن است سبکاشونم فرق داره پس مشکلی نیست
1- rage
2-gears of war 3 (اینو زیاد دوست ندارم حالا حالا ها تموم کنم پس یک chapter میرک جلو)
3-deus ex human revolution
4-castelvania lord of the shadow
5-dark souls
6-bioshock2
7- driver san feransisco
8-la noire(اواخر بازی ام 5-6 تا مرحله مونده)
9-vanquish
چه کنیم به ترتیب بگید برم جلو من با همشون یک اندازه حال کردم اینم بگم همشون رو تست کوچولو کردم البته جز gow3 که خیلی صفا داد بحثش جداست
اگه نظر منو بخای:
1-درایور
2-ریج
3-بایو شوک
4-داس ای اکس هیومن رولوشن
5-ال ای
6-کست نولیا
7-بقیه...

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
سلاممن xbox ‎360‎ regin j ‎دارم 2تا بازی rege ‎وdark souls regin pal ‎اومده به نظر شما امید این هست که regin free ‎یاj ‎بیاد؟

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا بتمن اومده؟
فعلاً اوضاع مالی خرابه ما هم موندیم که بریم Rage بگیریم یا Forza 4 یا اینکه یک دفعه Batman و با Gunstringer بگیریم.فعلاً گیرز3 و دارک سولز و درایور رو گرفتم.به نظر شما اینهارو هم بخرم یا اینکه فعلاً همین سه تا رو بترکونم؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا بتمن اومده؟
فعلاً اوضاع مالی خرابه ما هم موندیم که بریم Rage بگیریم یا Forza 4 یا اینکه یک دفعه Batman و با Gunstringer بگیریم.فعلاً گیرز3 و دارک سولز و درایور رو گرفتم.به نظر شما اینهارو هم بخرم یا اینکه فعلاً همین سه تا رو بترکونم؟

سلام دادت به نظر من که اصلا Rage نگیر...ولی فورزا رو حتما برو تو کارش...حالشو ببر...بتمن رو هم بذار واسه بعد...فورزا رو بگیر و از گرافیک فوق العادش و گیم پلیش نهایت لذت رو ببر

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Sepax1

کاربر سایت
Jul 22, 2011
26
ببخشید اینجا این سوالو می پرسم جای بهتری پیدا نکردم

تو گیرز 1 یه غولی هست به نام raam که دور برشم خفاش هست چه جوری میشه این یارو رو کشت کسی یادش هست ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم همینجا فک کنم پرسیدم:D
باید بهش تیر بزنی و فقط تو روشنایی باشی بعد که خفاشاشو فرستاد جاخالی بده و بزنش! اگه درجه سختیت پایینه نمیخواد بری پشت ماشینگانه! اصلا هم بهش نزدیک نشو!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آقا بتمن اومده؟
rage بازی شاهکاری نیست و با توجه به 3 dvd بودنش و طبعا هزینه بالاش الان سراغش نرو بازی زیاد جالبی نیست فعلا batman و froza رو از دست نده Gunstringer بازی عالیه یک تیم خلاق که به خدمت مایکروسافت در اومدند
چون وضع مالیت در اون حد نیست فعلا ریج بیخیال شو برو سراغ اونا ریج بعدا بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر