بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

GAME FOR LIFE

کاربر سایت
Feb 15, 2011
119
نام
سیروس کریمی
یعنی فقط تو شیراز عرضه شده !!! بابا بی خیال .... فردا هم حتما gta v تو شیراز عرضه میشه !
امشب بازی رو میگیرم یک فیلم هم میزارم pes11 نسخه فارسی کامپیوترشو هست فکر کنم فایلهای اونو با نسخه xbox360 تعویض کردن با xbc

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
امشب بازی رو میگیرم یک فیلم هم میزارم pes11 نسخه فارسی کامپیوترشو هست فکر کنم فایلهای اونو با نسخه xbox360 تعویض کردن با xbc
خيلي مشتاقم نتيجه رو ببينم....البته به نظرم خيلي بعيد نيست......ولي عجيبه!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من خودم PES2011 رو فارسی ندیده بودم ولی 10 رو چرا! تهران هم هستم با گزارش مزدک میرزایی بود ولی الان دیگه یارو تموم کرده!

vista_66

کاربر سایت
Jan 17, 2011
4
نام
احسان پرهیزکار
سلام دوستان!
ببخشید می دونم اینجا جاش نیست! اما جای بهتر از این پیدا نکردم!
کجا می تونم آرشیو کامل بازی های Xbox 360 مثلا مال ۳-۴ سال اخیر رو گیر بیارم! جایی یا کسی رو می شناسید مثلا رو دو تا هارد ۲ ترابایت ، همه بازی های موجود تو بازاره Xbox رو به صورت ایمیج Iso داشته باشه و بفروشه؟؟؟
آیا جایی برای دانلودشون هست! محدودیت اینترنت و دانلود ندارم...
ممنون می شم راهنماییم کنید...با تشکر.

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
سلام به دوستان گلم ...
من یه سوالی داشتم نمیدونستم کجا باید مطرحش کنم . به هر حال امیدوارم مشکلی از بابت این سوال در اینجا نباشه(اگر هم تاپیکی برای این سوالات هست بگید اونجا سوالم رو مطرح کنم)
من به علت مشغله فکری و غیره چند ماهی(نزدیک به یک سال) میشه که بازی نکردم ... از بعد alan wake تا به حال فقط cod آخری و James Bond 007: Blood Stone رو بازی کردم ..
الآن دوباره میخوام شروع کنم... با توجه به اینکه تقریبا سنم کمی بالا هست شما چه بازی رو پیشنهاد میکنید ؟ (بعد از alan wake به غیر از assasin creed )
گیم پلی این بازی(lord of shadows) رو تو you.tube دیدم به نظرم بازیه جالبی اومد .. به نظرتون خوب هست با همین شروع کنم ؟ یا این بازی که جدید اومده (dead island) بهتره ؟
فقط خیلی فضایی رباطی نباشه چون ماها شاید خیلی نتونیم با این بازیها ارتباط برقرار کنیم ... به هر حال اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر