بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
در جواب کسی که پرسیده بودن درباره بازی LA Noire که لازم نیست هر 3 دیسک رو روی هارد ریخت.در پایان هر دیسک میگه که دیسک بعد رو بزارید.خودم بازی LA Noire رو بازی کردم که بازی بسیار زیبایی است.b-)

---------- نوشته در 08:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

چند تا بازی تاریخی میخواستم نام ببرید که مثل سری بازی های Assassin'S Creed باشه.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بازی تاریخی دیگه ای مثل Assasian وجود نداره .متاسفانه هرچی تو این سبک هست با افسانه و فانتزی قاطی شده .ولی اساسین اینطور نیست

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
icon12.png

assassin
تا 2 خوب بود ولی brotherhood واقعا مسخره و مر حله هاشم کم بود:>

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:14 PM ارسال شده بود ----------

حا لا باید ببینیم جدید ه چطوری
icon10.png

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
مثه اساسین که دسگه پیدا نمیشه اصلا!!!
دوستان میدونم جاش نیس ولی از کجا میتونم لینک بازی ها رو گیر بیارم؟؟؟ تاپیکش که بسته شده!!! من لینک گیتار هیرو رو میخوام.
مرسی

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
یعنی بین این همه بازی,بازی تاریخی خوب پیدا نمیشه.مثل داستان یکی از پادشاهان روم یا مصر یا یونان یا ایران یا...برای xbox.اگه داستان قهرمانان این کشور ها هم بود اشکال نداره.فقط بازی تاریخی باشه.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
بازی تاریخی دیگه ای مثل Assasian وجود نداره .متاسفانه هرچی تو این سبک هست با افسانه و فانتزی قاطی شده .ولی اساسین اینطور نیست

ببخشین این همه بازی استراتژی قدیمی . تازه Prince Of Persia که هست !!!

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

واقعا اسا سین بهترین بازی امرم بود:x:x
icon14.png
:x

---------- نوشته در 07:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

از روی دمو نمیشه قضاوت کرد;)

شما RDR و GeOW بازی نکردین معلومه . هر چند

GAME FOR LIFE

کاربر سایت
Feb 15, 2011
119
نام
سیروس کریمی
سلام دوستان کسی خبر داره pes 11 گزارش فارسی اومده نسخه xbox را میگم امروز پسر خالم تو خیابون دیده بود من شیرازم کسی توی شیراز دیده یا توی تهرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر