بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
درسته راک استار بلده بازی بسازه

دوستان اون بازیهایی که دوموی قشنگی دارن معلومه خوب نیستند و یک جاش میلنگه مثال

brink من اصلا توی عمرم همچین دمویی ندیده بودم

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
آخه کراکتر مکس پین نسبت به 1و 2 خیلی تغییر کرده یه جورایی گلاب به روتون ، روم به دیوار *** بودن بهش !!! این مکس جدیده یه جورایی منو یاد دانته جدیده تو دویل می کرای می اندازه ، نمی دونم این بازی سازا چرا جدیدا هی دلشون می خواد کراکتر اصلی بازیها رو معتاد کنن:p

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
داداش مگه شما از کجا بازی میخرید که 3-4 تومن میخواهید هزینه کنید؟!
اگه خیلی گرون بخرید میشه 2000 تومن:d

آره Alan Wake خیلی بازی قشنگیه
من بودم اول الن رو میخریدم

سلام.من از مجتمع تجاری غرب میخرم.(شهرک غرب)همونجا برام رایت میکنه!تو قاب سی دی محکم و لیبلشم برام رایت میکنه.راستش اگه بخوام برم سمت توپخونه یا هرجای دیگه ، هزینه و وقتشو در نظر بگیرم میشه همین 2-3 تومن!راستش تاحالا بازیه توپ رو ندیدم جایی بفروشن 2000 تومن!کجا میفروشن مگه؟اکثرا بازیهای قدیمی و نچندان دلچسب رو دیدم این قیمت میدن!

دوستان من تازه ایکس باکس گرفتم ... کلی بازی توپ معرفی کنید (CO-OP هم داشته باشه چه بهتر!) .. فقط تعداد بازی هایی که معرفی میکنین زیاد باشه چون ممکنه بیشترش رو تو PC , PS3 زده باشم :)
من پیشنها میکنم Red Dead Redemption رو بگیری هم بازیشو و هم DLC شو بنام Undead Nightmar شایدم تو ps3 بازیش کرده باشی.Limbo رو هم از دست نده که حیفه.Alan Wake رو تعریف نمیکنم چون تازه دارم میرم سراغش!ولی تعریفشو خیلی شنیدم.بنظر میاد بازیه فوق العاده ای باشه.در مورد CO:OP یادت باشه بازی پچ شده باشه و با فریمور درایوت هماهنگ باشه وگرنه اجرا نمیشه.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
آخه کراکتر مکس پین نسبت به 1و 2 خیلی تغییر کرده یه جورایی گلاب به روتون ، روم به دیوار *** بودن بهش !!! این مکس جدیده یه جورایی منو یاد دانته جدیده تو دویل می کرای می اندازه ، نمی دونم این بازی سازا چرا جدیدا هی دلشون می خواد کراکتر اصلی بازیها رو معتاد کنن:p
اولا که مکس از نسخه اول هم معتاد بود دومآ چهره همه ادما با گذشت زمان تغییر میکنه
یک شرکت که اینقدر دل و جرات داشته که این نگاه واقعه گرایانه به بازی منتقل کنه شما ازش خرده میگری ..اونم راک استار
خیلی بی انصافیه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
س
لام.من از مجتمع تجاری غرب میخرم.(شهرک غرب)همونجا برام رایت میکنه!تو قاب سی دی محکم و لیبلشم برام رایت میکنه.راستش اگه بخوام برم سمت توپخونه یا هرجای دیگه ، هزینه و وقتشو در نظر بگیرم میشه همین 2-3 تومن!راستش تاحالا بازیه توپ رو ندیدم جایی بفروشن 2000 تومن!کجا میفروشن مگه؟اکثرا بازیهای قدیمی و نچندان دلچسب رو دیدم این قیمت میدن
!

والا من تهران نیستم ولی همه بازی هامو از تهران میخرم(پست) هر بازی رو هم با قاب و کاور و کیفیت بالا 1700 میخرم حالا فرقی نداره بازی قدیمی باشه یا اینکه جدید قیمت هاشون به تعداد DVD بستگی داره

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
پس رو دی وی دی های نه چندان جالب میزنن!آخه DVD 9 خوب الان کم کم 2500 -2600 تومن پولشه!البته زیادم فرقی نمیکنه1هرجور باشه زدیم مایکروسافتو شرکت های بازیساز رو ترکوندیم!50 دلار کجا!5 دلار کجا!!!تا اینا باشن ایرانو تحریم نکنن!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اولا که مکس از نسخه اول هم معتاد بود دومآ چهره همه ادما با گذشت زمان تغییر میکنه
یک شرکت که اینقدر دل و جرات داشته که این نگاه واقعه گرایانه به بازی منتقل کنه شما ازش خرده میگری ..اونم راک استار
خیلی بی انصافیه
مکس کجاش معتاد بوده؟ شاید به سیگار اعتیاد داشته ولی به نظر من مکس خیلی جنتلمن و با شخصیت تر از این حرفا بود که بخواد اول اینکه از نیویورک تو برزیل بره دوم اینکه زیرپوش بپوشه و سوم اینکه معتاد به قرص و هروئین و این حرفا بشه

---------- نوشته در 10:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 AM ارسال شده بود ----------

س!

والا من تهران نیستم ولی همه بازی هامو از تهران میخرم(پست) هر بازی رو هم با قاب و کاور و کیفیت بالا 1700 میخرم حالا فرقی نداره بازی قدیمی باشه یا اینکه جدید قیمت هاشون به تعداد DVD بستگی داره

من بازی از اصفهان می خرم اما هر DVD با جلد و قاب و کاور خوب 3000 تومن ، اینجا چه خبره یعنی جدیدا ارزون شده ؟!!!!!!!!!!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ببین دو نوع دیسک الان داخل بازار پیدا میشن که کیفیت خوبی دارن

اولیش T-Gate هست و دومی Verbatim کهاین ورباتیم خیلی کم پیدا میشه و قیمتش بیشتره

من معمولا تی گت میخرم تا حالا هم مشکلی از لحاظر خرابی دیسک ها نداشتم

6fsl1n6s3rdfsl0yeyu0.jpg

اینم یه عکس دیگه از نمونه کار

اینم قیمتهاشون

دیسک مدیا ورباتیم با چاپ روی دیسک + کاور + قاب بزرگ : 1900 تومان
دیسک تی گیت با چاپ روی دیسک + کاور + قاب بزرگ : 1750 تومان
(بدون قاب هم داره که قمتش از اینا پایین تره)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان لطفا یه جایی تو جنت آباد که ارزون تر از 3000 تومن بده یا یه سایتی که Free باشه پستش رو برام P.M کنید!
این بازی Castlevania:Lord Of Shadow چجوریاس؟!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستانی که میخواهن با اون قیمت هایی که گزاشتم بازی بخرن بهم پیغام بدن تا بهشون معرفی کنم;)

دوستان لطفا یه جایی تو جنت آباد که ارزون تر از 3000 تومن بده یا یه سایتی که Free باشه پستش رو برام P.M کنید!
این بازی Castlevania:Lord Of Shadow چجوریاس؟!

بازی خوبیه داداش اگه از سبک شمشیری خوشت میاد حتما بازیشو بگیر

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
تاپیک رو منحرف نکنید. لطفا دیگه صحبتی از دیسک و قیمت و اینجور چیزا نشه. همینطور درباره بازیهای آینده. اسم تاپیک مشخصه، بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
راستی الان خودم موندم که دیگه چه بازی رو بگیرم:d

از بین این چنتا کدوم بازیها ارزششو داره داخل دستگاه بزارم:d

Call of Juarez The Cartel
WWE Smackdown Vs Raw 2011