بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
با عرض سلام و روز بخير خدمت تمامي دوستان

ميخواستم از بازي خورهاي عزيز خواهش كنم كه چندتا بازي به من معرفي كنند كه مثل مدال افتخار بشه بصورت دونفره همديگر را بكشيم.

خواهشا اگه ميشه چندين عنوان و بهترين ها رو معرفي كنيد.

با كمال تشكر از همگي
بهترین توصیه برای چیزی که شما می خواید، به تجربه خود من، بازی Modern Warfare (همون Call of Duty 4) است.

--------------------------------------------
این لیست توی یکی از سایت ها به عنوان بهترین 5 بازی که میشه به صورت Split Screen (نصف شدن صفحه برای دو بازیکن) ازشون استفاده کرد ذکر شده:

Left 4 Dead
Resident Evil 5
Earth Defense Force 2017
Halo 3
Gears of War, Gears of War 2

البته فکر می کنم توی این بازی ها (یا اکثرشون) با هم دشمن نباشید (دوست باشید)! :)

----------------------------------------
این لیست هم تمام بازی های دو نفره (یا بیشتر) رو در 360 نوشته و اگه زبان تون خوب باشه توضیح داده که هر کدوم شون دو نفره (یا چند نفره) شون چه ریختیه و مراحل بازی است یا یه مود خاص است یا این که چی؟ :d

آخرین ویرایش:

Mess! 23

کاربر سایت
Jun 18, 2010
16
این بازیهای جدید ارزش خرید داره؟ 1-Pure Futbol
2-transformer جدیده 3-toy story 3
ویه سوال مبتدیانه؟ برای بازی کردن گیمهای سبک RPG باید انگلیسیت فول باشه چون من خودم MASS EFFECT 1 ,2 رو دارم با اینکه زبانمم خوبه ولی لذتی نداره برام با اینکه2تاشون بهترین بازیهای ساخته شده برای 360 هستن.می خواستم یه راهنمایی بکنین کسایی که تو این سبکا بازی میکنن.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
می خواستم یه راهنمایی بکنین کسایی که تو این سبکا بازی میکنن.

من خودم عاشق سبک RPG و JRPG هستم :x درسته باید انگلیسیت خوب باشه ولی اگه واقعا علاقه داشته باشی خودت قلق بازی دستت میاد. اصل ، داستان بازیه که باید جذابیت داشته باشه ;)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
این بازیهای جدید ارزش خرید داره؟ 1-Pure Futbol
2-transformer جدیده 3-toy story 3
ویه سوال مبتدیانه؟ برای بازی کردن گیمهای سبک RPG باید انگلیسیت فول باشه چون من خودم MASS EFFECT 1 ,2 رو دارم با اینکه زبانمم خوبه ولی لذتی نداره برام با اینکه2تاشون بهترین بازیهای ساخته شده برای 360 هستن.می خواستم یه راهنمایی بکنین کسایی که تو این سبکا بازی میکنن.

pure footbal بي خيال . ترانسفورمرز هم قشنگه . toy story مثل نسخه PS1 قشنگه . ( اين آخري به خودت بستگي داره )
حالا بازم مس افكت اونقدر تو سبك RPG نبود ولي من كه انگليسيم اونقدر هم خوب نيست ولي با بازي خيلي حال كردم ( ولي من از بازي هاي JRPG نفرت دارم )

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
mass efet2 که خیلی اکشن تر شده بود و کمتر المان ها RPG رو داشت ولی کلا تو سبک RPG دیالوگ های به کار رفته زیاد سخت نیست و اگه به زبان دوران دبیرستان هم مسلط باشید قسمت اعظمی از دیالوگ هارو متوجه میشید

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
سلام دوستان کسی این بازیClash Of The Titans رو گرفته چه جوریه؟؟
من گرفتمش ولی اونقدر گرافیکش پایین بود که رغبت نکردم بازی کنم و در مورد داستان و ... بازی چیزی نمیدونم فقط بگم که گرافیکش چرته و من بخاطر گرافیکش قید بازی کردنشو زدم.

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
من گرفتمش ولی اونقدر گرافیکش پایین بود که رغبت نکردم بازی کنم و در مورد داستان و ... بازی چیزی نمیدونم فقط بگم که گرافیکش چرته و من بخاطر گرافیکش قید بازی کردنشو زدم.
كلا بازي هايي رو كه از روي فيلم ها درست ميكنند زياد جالب نيستند و مورد پسند واقع نميشن;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام دوستان.
میشه یه بازی استراتژی خوب معرفی کنید؟(مثل down of warو...)نباشه که فقط باید حمله کنیم.
یه چیزی تو مایه های جنگهای صلیبی که میتونیم قلعه و پایگاه بسازیم و سرباز درست کنیم و حمله کنیم.شمشیری یا تفنگی هیج فرقی برام نداره!!
راستی آیا redalert هم اینطوریه؟

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
سلام دوستان.
میشه یه بازی استراتژی خوب معرفی کنید؟(مثل down of warو...)نباشه که فقط باید حمله کنیم.
یه چیزی تو مایه های جنگهای صلیبی که میتونیم قلعه و پایگاه بسازیم و سرباز درست کنیم و حمله کنیم.شمشیری یا تفنگی هیج فرقی برام نداره!!
من كه Red Alert رو پيشنهاد ميكنم بخر خوشت مياد;)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام دوستان.
کلا استراتژی تو کنسول ها جذاب نمیشه اما Red alert و Halo:wars و end war رو بگیر!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام من یه بازی میخوام که فکر کنید تو جهنم هستید!!(مثل killzone2)منظورم اینه که انگار یه جنگ واقعی هست و از همه طرف گلوله بارونه!!
و اینارو بازی کردم(bc2وmw2وmw1وwawوbc1)یه چیز دیگه معرفی کنید لطفا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر