بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچه ها منم خواهان جایی تو توپخونه ام که بازی برنر مکس قیمت خوب و تمیز و همه بازیها رو داشته باشه دیگه هی نخوام بگردم از این پاساژ به اون پاساژ>:d<
ممنون
PM PLEASE

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من lt3 دارم واسه اینکه این بازی کامل رو هارد نصب بشه و اجرا بشه حتما باید دیسک برنر مکس 100 درصد بگیرم یا دیسک های معمولی کارم رو راه میندازه؟

نه لزومی نداره برنر مکس باشه.

---------- نوشته در 04:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 PM ارسال شده بود ----------

دوستان

من تا حالا Halo بازی نکردم
چجوریه ؟

بهترین شمارش کدومه همونو بازی کنم ؟:-/

قاعدتا الان نسخه Reach از همه بهتره ولی آخرین نسخه ای که اومده Combat Evolved Anniversary هست که به مناسبت دهمین سالگرد تولد این سری بازسازی شده.
سبک بازی اکشن اول شخصه که بیشتر به Multi تکیه داره تا Single. البته بخش Single هم زیبا و جذابه. داستان حماسی و پر از اتمسفره. نباید توقع اکشن سریع و جذابی مثل COD رو داشته باشی ولی کاملا با فصا سازیش مخاطبو تو خودش جذب می کنه. دنیای بازی هم سیاره در حال نابودی Reach هست که فصایی ها بهش حمله کردن و انسان های کمی باقی موندن.

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

بازی Top Gun: Hard Luck لیک شد!

35377953891036908634.jpg

بازی Blades of Time هم لیک شد.
البته از گذاشتن کاور بازی معذورم!:d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
نه لزومی نداره برنر مکس باشه.

---------- نوشته در 04:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 PM ارسال شده بود ----------

قاعدتا الان نسخه Reach از همه بهتره ولی آخرین نسخه ای که اومده Combat Evolved Anniversary هست که به مناسبت دهمین سالگرد تولد این سری بازسازی شده.
سبک بازی اکشن اول شخصه که بیشتر به Multi تکیه داره تا Single. البته بخش Single هم زیبا و جذابه. داستان حماسی و پر از اتمسفره. نباید توقع اکشن سریع و جذابی مثل COD رو داشته باشی ولی کاملا با فصا سازیش مخاطبو تو خودش جذب می کنه. دنیای بازی هم سیاره در حال نابودی Reach هست که فصایی ها بهش حمله کردن و انسان های کمی باقی موندن.

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

35377953891036908634.jpg

چرا؟:d

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
منم میخوام راجع به این بازی بدونم:-/
خیلیا ازش تعریف میکنن.
الان میشه پیداش کرد؟مگه قدیمی نیس؟
دقیقا تو پست قبل از شما من توضیح دادم. بخونید!
نه قدیمی نیست نسخه Reach مال شهریور پارساله و نسخه بازسازی شده نسخه اول (Combat Evolved Anniversary) مال آبان امساله. من نسخه Reach رو اکیدا پیشنهاد می کنم.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204

35377953891036908634.jpg

اطلاعات دو بازی:

Top Gun Hard Luck

SS VERSION: Version 2
WAVE VERSION: XGD2 (wave 13)
RELEASE NAME: Top Gun Hard Luck
-COMPLEX
REGION: PAL-NTSC/U
LANGUAGES: English
RELEASE DATE(S): March 13, 2012

بازی در قالب XGD 2 عرضه شده

--------------------------------------------------------

Blades of Time

SS VERSION: Version 2
WAVE VERSION: XGD2 (wave 13)
RELEASE NAME: Blades of Time-COMPLEX
REGION: PAL
LANGUAGES: English
RELEASE DATE(S): March 6, 2012

بازی در قالب XGD 2 عرضه شده

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
داداش Signature مزخرف تو این فروم زیاده یکی از بی مزه ترین هاش شمایی!

دوست عزیز شاید کاربری بخواد بدونه بازی با چه فرمتی عرضه شده و روی چه فریمورهایی و... اجرا میشه پس بهتره اطلاعات بازی هم همراه با خبر لیک شدن بازی قرار داد

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
منم میخوام راجع به این بازی بدونم:-/
خیلیا ازش تعریف میکنن.
الان میشه پیداش کرد؟مگه قدیمی نیس؟

دوستان

من تا حالا Halo بازی نکردم
چجوریه ؟

بهترین شمارش کدومه همونو بازی کنم ؟:-/

مطمئن باش شماره ی سه بهترین هست از هر کیمیخوای بپرش بینظیر من خودم حالم از هیلو و اجداد و...... به هم میخوره فقط پارسال شماره سه رو گرفتم فوق العاده بود و ارزش 5 بار تموم کردن رو داره.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
دوستان میشه آدرس چند تا فروشگاه بازی تو توپخونه رو برام pm کنید.کارشون تمیز باشه.جایی هست تو توپخونه که بشه بازی های قدیمی xbox360 مثل gta iv رو گرفت.یا جایی که بازی بتلفیلد 3 رو بفروشه.چون هر جا رفتم نداشتن.(بتل3خیلی مهمه)
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

لطفا یکی جواب بده.بتل 3 لازم دارم

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گفتی gta iv یاد 3 سال پیش افتادم، با چه بدبختی با پسر خالم بازی از توپخونه گرفتیم. (الان که گیر نمیاد ولی اینترنتی میتونی بگیری)
ولی بتل 3 بعید میدونم بتونی گیر بیاری، الکی دنبال مغازه نرو مگر این که اشنا داشته باشی یا با مغازه دار جور باشی، وگرنه به غریبه نمیدن البته اونم میشه اینترنتی گرفت.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوست عزیز شاید کاربری بخواد بدونه بازی با چه فرمتی عرضه شده و روی چه فریمورهایی و... اجرا میشه پس بهتره اطلاعات بازی هم همراه با خبر لیک شدن بازی قرار داد

ببخشید شما اشتباه متوجه شدی. من درباره ی اطلاعاتی که از بازی می دی چیزی نگفتم.
Signature یعنی امضا یعنی همون چیزی که پایین همه ی پست های شما می خوره.

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

مطمئن باش شماره ی سه بهترین هست از هر کیمیخوای بپرش بینظیر من خودم حالم از هیلو و اجداد و...... به هم میخوره فقط پارسال شماره سه رو گرفتم فوق العاده بود و ارزش 5 بار تموم کردن رو داره.

منم قبول دارم نسخه 3 به نوبه خودش از همه بهتره اما مال حدود 5 سال پیشه و دیگه خیلی قدیمی شده. نسخه ریچ هم خیلی عالیه.

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

بازی DiRT 3 Complete Edition لیک شد.
این بازی شامل بازی DiRT 3 و تمام DLCهاست. یکی از بهترین ریسینگ هایی بود که تو عمرم بازی کرده بودم.

06755420972426281579.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر