بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

cao cao

کاربر سایت
Jan 23, 2008
31
نام
سهراب
درود به همه
دوستان اگه بخواین 10 تا بازی رو معرفی کنین که حتما باید بازی کرد رو این کنسول میشه نام ببرید؟
تازه کنسول رو گرفتم سپاس
پ .ن : pes کدوم نسخش بهتره 15 یا 14؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
درود به همه
دوستان اگه بخواین 10 تا بازی رو معرفی کنین که حتما باید بازی کرد رو این کنسول میشه نام ببرید؟
تازه کنسول رو گرفتم سپاس
پ .ن : pes کدوم نسخش بهتره 15 یا 14؟

Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto V
The Elder Scrolls V: Skyrim
Dragon Age: Inquisition
Call of Duty 4: Modern Warfare
Red Dead Redemption
Dark Souls II
borderlands 2
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City
Alan Wake
سری Gears of War
سری Halo

نسخه 15 خیلی بهتره.

cao cao

کاربر سایت
Jan 23, 2008
31
نام
سهراب
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto V
The Elder Scrolls V: Skyrim
Dragon Age: Inquisition
Call of Duty 4: Modern Warfare
Red Dead Redemption
Dark Souls II
borderlands 2
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City
Alan Wake
سری Gears of War
سری Halo

نسخه 15 خیلی بهتره.
درود و سپاس بابت پاسختون
بازی ریسینگ چی پیشنهاد میدین
و با گرافیک ترین بازی که برای این کنسول اومده چی هست
داستان بازی ها رو کجا میشه خوند تا یکمی آشنایی باهاشون پیدا کرد ؟
درود و دو صد بدرود

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود و سپاس بابت پاسختون
بازی ریسینگ چی پیشنهاد میدین
و با گرافیک ترین بازی که برای این کنسول اومده چی هست
داستان بازی ها رو کجا میشه خوند تا یکمی آشنایی باهاشون پیدا کرد ؟
درود و دو صد بدرود
بهترین ریسینگ های ایکس باکس و تاریخ سری forza motorsport و forza horizon که forza horizon گرافیکِ خیلی بالایی داره!:d
همین بازی هایی که محمد بهت معرفی کرد خیلی گرافیک خوبی دارن مخصوصا red dead و gta v
تو ویکیپدیا میشه تو همین سایت میشه و خیلی از سایت های گیمِ دیگه!
به نظرم اول ببین متایِ بازی ها چجوریِ بعد برو سمتش مثلا یه بازی رو میبینی که داستانِ جالبی داره ولی متایِ خوبی نگرفته

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان میشه چندتا بازی 2نفره آفلاین بهم معرفی کنید؟!!!:d
تو سبک شوتر , ریسینگ , ادونچر , ترسناک... هرچی!!!
بغیر از call of duty و blur!
برا کسی میخوام,منم زیاد بازیی که اینجوری باشه نمیشناسم اگه میشه یه کمکی کنید!
مرســــــــی:d

mossidanger

کاربر سایت
May 9, 2014
8
با سلام من دنبال بازی جی تی ای لایبرتی سیتی بودم که سی دی فروش ها هیچکدوم نداشتن برای دانلود هم هیچکدام از سایت های ایرانی نداشتن تا اینکه یک سایت خارجی پیدا کردم دانلود کردم و فایلش فایلی بود به نام

GTA.xex

حدود 6 گیگ حجمش بود فقطم همین یک فایله و فایل دیگه ای نیست و همین فایل به تنهایی 6 گیگ هست . حالا هرچی میخوام بریزم رو هارد ایکس باکس چون فرمت هارد فت 32 هست نمیریزه و میگه باید

ntfs

بکنی . راه حلی دارید برای حل مشکل؟؟

روی دی وی دی هم رایت کردم نشد

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
با سلام من دنبال بازی جی تی ای لایبرتی سیتی بودم که سی دی فروش ها هیچکدوم نداشتن برای دانلود هم هیچکدام از سایت های ایرانی نداشتن تا اینکه یک سایت خارجی پیدا کردم دانلود کردم و فایلش فایلی بود به نام

GTA.xex

حدود 6 گیگ حجمش بود فقطم همین یک فایله و فایل دیگه ای نیست و همین فایل به تنهایی 6 گیگ هست . حالا هرچی میخوام بریزم رو هارد ایکس باکس چون فرمت هارد فت 32 هست نمیریزه و میگه باید

ntfs

پسوند فايل رو عوض كن بكن Gta.nfs البته فكر كنم در حد يه نظريه بگيرچون فكر حل شه براي اين كار رو فايل كليك راست كن بزن رو propertis و بعد روي قسمتي كه نام رو نوشته بزن و پسوند رو تغيير بده من چون خودم نه اينترنت نامحدود دارم نه وقت و نه حال:d هميشه بازيامو ميخرم واسه ايكس باكس اين gta liberty city stories رو سايت جام جم انلاين ميفروشه با پست فروشگاه بزرگ و ارزان بازی جام جم. PS3 . XBOX 360 . PC من خودم از اون جا گرفتم اين بازيو در كل اين نسخش زياد باحال نيست همون iv اصلي بهتره رو ايكس باكسم كه بازي كردم كمي دير لود شدن تكستچر داره البته رو هاردم نصب كني كه من كردم بازم تكستچرها دير لود ميشن

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود

GTA.xex

ntfs

این فایل احتمالا نسخه جی تگ شده هست . کنسول شما جی تگ هست ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام دوستان یک سوال فنی . کسی نسخه ی فیزیکی اویل ریولیشنز 2 رو بازی کرده (دیسکی اش که همه اپیزود ها هست ) . من خریدم و دارم بازی می کنم .تو لایو دیدم compablity pack و سیزن پس و غیره بازی موحوده که میگه دسترسی به حالت raid mode که مدل جدید مرسناریزه آزاد میشه برات. ولی من توی نسخه ی فیزیکی تک نفری رفتم تو حالت raid تازه وسکر رو هم برداشتم که بری باز کردنش باید پول بدی. حالا می خواستم بدونم تمام محتوای دانلودی تو نسخه ی دیسکی بازی بوده یا باید حتما اون پک رو که 1 گیگه رو دانلود کنم

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام دوستان یک سوال فنی . کسی نسخه ی فیزیکی اویل ریولیشنز 2 رو بازی کرده (دیسکی اش که همه اپیزود ها هست ) . من خریدم و دارم بازی می کنم .تو لایو دیدم compablity pack و سیزن پس و غیره بازی موحوده که میگه دسترسی به حالت raid mode که مدل جدید مرسناریزه آزاد میشه برات. ولی من توی نسخه ی فیزیکی تک نفری رفتم تو حالت raid تازه وسکر رو هم برداشتم که بری باز کردنش باید پول بدی. حالا می خواستم بدونم تمام محتوای دانلودی تو نسخه ی دیسکی بازی بوده یا باید حتما اون پک رو که 1 گیگه رو دانلود کنم

سلام من بازی نکردم ولی فکر کنم توی نسخه فیزیکی فقط مراحل هست و بقیه موارد که تو لایو عرضه میشه فکر نکنم اونجا عرضه کنند

yin-hei

کاربر سایت
Jan 22, 2015
30
خیلی دوست دارم سری HALO بازی کنم چند جا خوندم که میگفتن داستان خیلی قشنگی داره دلیل اصلی علاقه من برای تجربه ی این سری هم همینه میخواستم بدونم از سری 1 تا 4 فقط برا ایکس باکسه ؟؟
انلاین برا من اصلا مهم نیست فقط دنبال داستان قوی هستم میخواستم نظر دوستان رو در مورد داستان سری بدونم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
halo

خیلی دوست دارم سری HALO بازی کنم چند جا خوندم که میگفتن داستان خیلی قشنگی داره دلیل اصلی علاقه من برای تجربه ی این سری هم همینه میخواستم بدونم از سری 1 تا 4 فقط برا ایکس باکسه ؟؟
انلاین برا من اصلا مهم نیست فقط دنبال داستان قوی هستم میخواستم نظر دوستان رو در مورد داستان سری بدونم
کلا برا ایکس باکسه؟
آره دیگه انحصاری مایکروسافت! البته 2 شماره اول رو پی سی هم اومد!
داستان هم که دیگه فوق العاده هست! پیشنهاد می کنم اول انیمیشن Halo Legend رو ببینی یکم با داستان halo آشنا بشی بعد بری سراغ این سری..
بی نظیر ترین سری داستانی که میشد تو یه بازی باشه رو داره! به نظر من!!

yin-hei

کاربر سایت
Jan 22, 2015
30
کلا برا ایکس باکسه؟
آره دیگه انحصاری مایکروسافت! البته 2 شماره اول رو پی سی هم اومد!
داستان هم که دیگه فوق العاده هست! پیشنهاد می کنم اول انیمیشن Halo Legend رو ببینی یکم با داستان halo آشنا بشی بعد بری سراغ این سری..
بی نظیر ترین سری داستانی که میشد تو یه بازی باشه رو داره! به نظر من!!

ممنون از راهنماییت البته بی نظیرترین سری به لحاظ داستانی متال گیر هست اینو نه بخاطر اینکه فن بازی هستم میگم بلکه خیلی از بهترین منتقدا و گیمرا هم همینو میگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر