بازیهای موجود در بازار برای PC

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بهزاد جان.اومدن برات بنویسم یهو هر چی نوشته بودم پرید.

برای همین از اول برات مینوسم.

این بازی رو من اول از همه ترکیب بازی 25 To life میدونم و GTA.این بازی اولی که خیلی مزخرف بود و به تمام معنا چرت. از نظر شوتینگ این بازی این جوریه.مزخرف.ولی گرافیک بازی خوب کار شده.موسیقی بازی هم یه تم ثابت داره که هی تکرار میشه.

از نظر وسعت این بازی خوب کار کرده و جای خوشحالی داره که بازی و منطقهای که توشی وسعتش قابل تحمله.

در ضمن یه چیز جالب.این بابا رودریگز از یه جای با شیب 70-80 درجه میره بالا !!!!!!!!!!!!!!!! از دیوار صاف میره بالا.شما برس به یه کوه با یه همچین شیبی .بعد راحت برات میره بالا.بدون هیچ مشکلی.این یکیشو من تا حالا توی هیچ بازی ندیده بودم.( شاید خواسته متفاوت باشه این بازی .یادش رفته قوانین فیزیک و جاذبه رو که طفلی نیوتن کشف کرده بود)اصلا در این موارد جاذبه بی معنی میشه و شما راحت عین بز از این کوهو کمر میری بالا.

از نظر مقیاس بندی بازی اصلا خوب کار نشده.

گفته شده بود این بازی از نظر گرافیکی میخواد به پای Far Cryبرسه که به نظر من عمرا.خوب هست گرافیک بازی ولی اصلا در قدو قواره های Far Cry نیست.

در کل.اگه به بی بازی خوردی بخر.برای تفریح خوبه.ولی خیلی بازی با ارزشی نیست که توی ارشیوت نگه داری و بهش افتخار کنی.

خداحافظ

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در کل.اگه به بی بازی خوردی بخر.برای تفریح خوبه.ولی خیلی بازی با ارزشی نیست که توی ارشیوت نگه داری و بهش افتخار کنی.
خب منصرف شدم محمد رضا جون....دستت هم درد نکنه
راستی دیدم فیفا 07 واسه داونلود اومده.....هنوز تو تهران نیومده؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
PS2
امروز ruel of rose انگلیسی اومد و God hand ژاپنی که بیشت رانگلیسیه تا ژاپنی 90 درصد بازی دیالوگها و.. انگلیسین فقط زیرنویس ها ژاپنی است به نظر الان بگیرید گرچه ریلیز 1 ماه دیگه است

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آقا این کرک سالم فیفا 07 نیمد ؟!
راستی مال من مینویسه که فایل {0} درست نصب نشده
کسی میتونه این فایلو بهم بده و بگه کجا بریزمش ؟!

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
من یه مشکلی دارم کسی میدونه از چیه؟تو just cause اب و دریا رو نشون نمیده بی رنگه!!!سیدی ماله تکین هست و 5 سیدیه میتونه مشکل از اون باشه ؟در ضمن همه چیز هم رو highگذاشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر