بازیهای موجود در بازار برای PC

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Behzad:
آقا این Episode 1 رو کجا دارن ؟

پایتخت هرکی زنگ میزنم نداره

سلام اقا بهزاد.

من دیروز زنگ زدم نمایندگی تکین برام با پیک آورد.دیروز میگفت فقط DVDش هست.من اول بازی رو هم رفتم.

خب اینم فایل های بازی و حجمش رو که میبینین.برا اقا بهزاد گل.

فقط وقتی بازی رو نصب کردین روی ایکون Start در محل نصب بازی کلیک کنید.چون اگه روی ایکن بازی کلیک کنید میپره بیرون.چون اون ایکون منظورم Start هستش باعث میشه که چک اSteam نکنه و همون کاری که برای HL2 می کردیم رو انجام میده.بعدم برین توی بازی.

در ضمن اینم برا اقا علی رضا.

من با 6800GT و 1 گیگ رم و CPU 3000 AMD 64 دارم(می شه گفت من همه چیزم مثل شماس به جزء کارت گرافیکی ) با رزولوشن 600 در 800 و این تنظیمات بازی می کنم.اول بهم 1024 در 768 رو پیشنهاد کرده بود ولی خیلی فریم بازی پایین بود.من هم رزولوشن رو آوردم پایین و هم یک سری تغییرات توی بازی دادم تا بازی روون اجرا بشه.

خداحافظ

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام
ببخشید تاپیک رو منحرف میکنم
خب لابد من دارم خالی میبندم دیگه منظور شما اینه دیگه بعد از این همه سال خالی بند هم شدیم دلیلی نداره که من خالی ببندم اینو خودم هم گفتم که 6600 کارت فوق العاده ای نیست
و کارتهای بهتر از این زیاد هستن ولی دلیلی نیست که من بی خود بیام از این کارت تعریف کنم حتما مشکلی نداره که من میگم
من معمولا آدمی نیستم که بیخود چیزی بگم
حالا اگه شما نتونستید این کار رو بکنید دلیل بر این نیست که هیچ کس دیگه نمیتونه این بازی رو رو با این کارت خوب بازی نکنه و شما هم اجازه ندارید بیخود به کسی توهین کنید که خالی میبنده چیزهای زیادی است که در خوب اجرا شد بازی تاثیر زیادی داره مثل CPu .Ram

نکته :منظور من از بالاترین جزئیات رزولیشن 1024 در 860 است با این رزولیشن تمام جزئیات رو بالا میزارم مشکلی نداره ولی رزولیشن رو بالاتر میبرم یکم مشکل پیدا میکنم
بازم معضرت که تاپیک رو منحرف کردم نمیتونستم اینارو نگم
بای
سلام
علیرضا جان من اصلا قصد توهین به شما رو نداشتم و ندارم امیدورام اگه ناراحتت کردم منو ببخشی در ضمن من نگفتم شما خالی بندی یا خدایی نکرده داری دروغ می گی فقط گفتم در مورد فیر و کاندمند همچین چیزی تقریبا امکان نداره که این بازی ها رو روی high بدونه افت فریم بازی کنی اونم با این کارت،من از نظر cpu و ram هم تقریبا مثل شما هستم ولی بازی برای من روی تنظیمات medium بازم مشکل فریم داره و معمولا در حین بازی از 40 فریم بیشتر نمیشه که یکم مشکل سازه حالا ممکنه کارت شما قویتر از ماله من باشه به هر حال امیدوارم از دست من دلخور نباشی دیگه اگه چیزی گفتم که ناراحتت کردم همینجا ازت معذرت می خوام.

من از بازار رضا گرفتم:)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Behzad:

فروشگاه تکین
پاببن تر از میدان ولیعصر روبروی وزارت بازرگانی مرکز کامپیوتر ولیعصر واحد 18
tel:8894 2552 - 88942553 - 88940387 - 88940388
فقط هم دیویدیش است

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام من Half-Life 2 Episode One و بازی کردم روی رزولیشن 1024 در 768 جزئیات رو روی بالاترین گذاشتم مشکل زیادی هم نداشتم البته تا اونجایی که من بازی کردم خیلی مشکلی نداره یه کم مشکل افت فریم داره که تا اون حدی نیست که نشه بازی کرد برای اونایی که سخت گیر هستن حتما مشکل بزرگی است ولی برای من زیاد مشکل بزرگی نیست

دیگه فکر نکنم از این بالاتر هم بشه جزئیات رو برد بالا

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام من Half-Life 2 Episode One و بازی کردم روی رزولیشن 1024 در 768 جزئیات رو روی بالاترین گذاشتم مشکل زیادی هم نداشتم البته تا اونجایی که من بازی کردم خیلی مشکلی نداره یه کم مشکل افت فریم داره که تا اون حدی نیست که نشه بازی کرد برای اونایی که سخت گیر هستن حتما مشکل بزرگی است ولی برای من زیاد مشکل بزرگی نیست

دیگه فکر نکنم از این بالاتر هم بشه جزئیات رو برد بالا

سلام اقا علی رضا.

بی خیال خیلی سخت نگیر.اگه از حرف های من ناراحت شدی من اصلا منظوری نداشتم.ولی من باور کن خیلی هم سخت گیر نیستم.من همون اول که گوردون فریمن رو اون سگه از زیر سنگ در میاره و الکس می یاد می پره بغلش روون بازی نمی کنم.میشه بازی کرد ولی نه خیلی روون.توی این که کارت من از تو بهتره که شک نداری ؟؟؟

فقط یه چیزی اون * ها که زده برات میدونه برا چیه ؟؟

برای دستگاه تو AA رو گذاشته بوده روی 2 , Filtering رو هم روی 4.و Reflection رو هم روی All نبوده خودت تغییر دادی.چون خودت اون عکسی رو که دادی اگه ببینی نوشته * یعنی Setting Recomended for your System

یعنی اونایی رو که * دارن به صورت Defult برات گذاشته و اونایی که نیست رو عوض کردی.همین الان مشخصه که شما چیا رو عوض کردی.4 تا چیز.

AA- Water Detail- Vs-Filtering

درست گفتم یا نه ؟؟؟

منم مثل تو بودم و شایدم بالاتر.ولی باور کن بازی روون نیست.

اصلا من بی خیال شدم.

فراموش کن.من یه نظر دیگه هم دارم.توی بازی هایی که درگیری یکم تنده اصلا نمیشه لذت گرافیک رو برد.فرض کن داری CoD2 بازی می کنی .تا بخوای یگی به به چه چه زدن لتو پارت کردن.

اگه اقا علی رضا از دست من و حرفام ناراحت شدی من به شخصه معذرت می خوام.

دوست ندارم با کسی مشکل داشته باشم اونم شما که خیلی لطف داشتی به من.خوشحال می شم که بگی از دست من ناراحت نیستی.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام اقا علی رضا.

بی خیال خیلی سخت نگیر.اگه از حرف های من ناراحت شدی من اصلا منظوری نداشتم.ولی من باور کن خیلی هم سخت گیر نیستم.من همون اول که گوردون فریمن رو اون سگه از زیر سنگ در میاره و الکس می یاد می پره بغلش روون بازی نمی کنم.میشه بازی کرد ولی نه خیلی روون.توی این که کارت من از تو بهتره که شک نداری ؟؟؟

فقط یه چیزی اون * ها که زده برات میدونه برا چیه ؟؟

برای دستگاه تو AA رو گذاشته بوده روی 2 , Filtering رو هم روی 4.و Reflection رو هم روی All نبوده خودت تغییر دادی.چون خودت اون عکسی رو که دادی اگه ببینی نوشته * یعنی Setting Recomended for your System

یعنی اونایی رو که * دارن به صورت Defult برات گذاشته و اونایی که نیست رو عوض کردی.همین الان مشخصه که شما چیا رو عوض کردی.4 تا چیز.

AA- Water Detail- Vs-Filtering

درست گفتم یا نه ؟؟؟

منم مثل تو بودم و شایدم بالاتر.ولی باور کن بازی روون نیست.

اصلا من بی خیال شدم.

فراموش کن.من یه نظر دیگه هم دارم.توی بازی هایی که درگیری یکم تنده اصلا نمیشه لذت گرافیک رو برد.فرض کن داری CoD2 بازی می کنی .تا بخوای یگی به به چه چه زدن لتو پارت کردن.

اگه اقا علی رضا از دست من و حرفام ناراحت شدی من به شخصه معذرت می خوام.

دوست ندارم با کسی مشکل داشته باشم اونم شما که خیلی لطف داشتی به من.خوشحال می شم که بگی از دست من ناراحت نیستی.

خداحافظ
سلام
محمد جان من اصلا از حرفهای شما ناراحت نشدم کاملا حرفهای شما درست است من با حرفهای شما موافق هستم حرفهای شما منظقی است قبول ولی من فقط میخاستم بگم من با این بازی زیاد مشکلی ندارم همین
خب قبول خیلی روون نیست ولی اون اندازه هم نیست که نشه بازی کرد خیلی کم مشکل داره بعضی وقت ها هم زیاد به چشم نمیاد
در ضمن من اصلا با شما مشکلی ندارم خودت میدونی که اردات خاصی بهت دارم البته یکم هم ازت دل گیر هستم که زیاد تحویل نمیگیری ما رو قبلا بیشتر تحویل میگرفتی یه چند باری خواستم باهات بچتم اما تحویل نگرفتی قبلا خیلی بیشتر باهم میچتیم
خب من که از دست شما ناراحت نیستم
در کل باهت موافقم حرفهات کاملا منطقی است
----------------------------
راستی این Devil My Cry کی میاد؟
بای

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام
منظوره من از بالاترین جزئیات این بود که بازی رو مثلا میتونی High یا veryHigh گذاشت منظور High Resolution نبود
منظور من این بود که من میتونم با این کارت بازیها رو High یا veryHigh بازی کنم همین با رزولیشن 1024 در 860
آقا من نمیخواستم تو این بحث شرکت کنم اما نمیشه !
شما گزینه Soft Shodows رو فعال کردی ؟
Anti Aliasing و Anisotropic Filtering رو چطور ؟
شاید برات جالب باشه که بدونی من رو سیستم یکی از بچه ها با کارت Geforce 7800 GTX 256 MB تمام جزییات Very High ( 1280*960 + ُSoft Shodows Enable + 4X Anti Aliasing + 16 X Anisotripic Filter + All Setting High ) تو بازی با افت فریم مواجه میشدیم و بعضی جاها کم میاورد !
اونوقت شما میگی .... ;)
بقیه مشخصات سیستم این دوستمون هم اینه :
CPU : AMD Athlon 64 3200
RAM : 2 GB DDR 400
MotherBoard : GIGABYTE k8 nf-9 ( Nforce 4 Chipset

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Kain:
شاید برات جالب باشه که بدونی من رو سیستم یکی از بچه ها با کارت Geforce 7800 GTX 256 MB تمام جزییات Very High ( 1280*960 + ُSoft Shodows Enable + 4X Anti Aliasing + 16 X Anisotripic Filter + All Setting High ) تو بازی با افت فریم مواجه میشدیم و بعضی جاها کم میاورد !
اونوقت شما میگی .... ;)
سلام
بابا بیخیال من تسلیم
فقط یه چیزی در مورد فیر و کاندمن که محمد جان هم گفت مشکلی نداره با هم به توافق رسیدیم
حالا شما نمیدونم چی میگید ولی من در این دو بازی هیچ مشکلی نداشتم تمام چیزهایی که گفتید هم روشن بود
آقا ترو خدا بی خیال بشید این بحث رو من فقط یه چیز بگم توی کامپیوتر هیچ چیز معلوم نمیشه اینکه مثلا من با سیستم 64 بیت بازیهای استار فورس رو نمیتونم اجرا کنم یکی دیگه میتونه یکی دیگه حتی با سیستم 32 بیتی اجرا کرده پس به نظر من اینکه میگید من نتونستم یا اون یکی میگه من تونستم نیست (چی گفتم خودم هم نفهمیدم)
ولی در مجموع همه چیز در بستگی به شانس داره به نظر من و دوم به اینکه سیستمی که دارید همه چیزش باهم مچ باشه
بای

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام بر وبچ یه بازی بود تو بازار به نام Medibal lord کسی میدونه چه جوریه از قیافش بر میومد استراتژی باشه بعد جالب اینه که عکس Medival total war روی پکش بود اولش خیلی جا خوردم.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اونوقت شما میگی .... ;)
مگه تو بگی شاید قبول کنن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر