بازیهای موجود در بازار برای PC

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
قبلاً هم یکی بهم گفته بود Civilization رو بگیرم و من هم این کار رو کردم.اما یه کم بعد از نصب و هنگام بازی تو ذوقم خورد.آخه یه نقشه بود و یه آدم و یه دونه پلنگ که دائم هی می دوید این ور و اون ور(خوب یادم نیست محیطش چه جوری بود).اون خصوصیاتی که فکرشو می کردم نداشت یا من بلد نبودم بازی کنم.
در ضمن رو سی دی نوشته بود expansion pack.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
قبلاً هم یکی بهم گفته بود Civilization رو بگیرم و من هم این کار رو کردم.اما یه کم بعد از نصب و هنگام بازی تو ذوقم خورد.آخه یه نقشه بود و یه آدم و یه دونه پلنگ که دائم هی می دوید این ور و اون ور(خوب یادم نیست محیطش چه جوری بود).اون خصوصیاتی که فکرشو می کردم نداشت یا من بلد نبودم بازی کنم.
در ضمن رو سی دی نوشته بود expansion pack.
خب شما میتونی Cesar IV را بازی کنی که یه جور مدیریت شهری هست

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
Oblivion? من شنیده بودم یا فکر می کردم این یه بازی نقش آفرینیه.یه چیزی تو مایه های Witcher.
پس تا به حال اشتباه می کردم؟
من کامل متوجه نشده بودم. الان اخر پستتو خوندم(( شهرم رو اون طوری که می خوام بسازم ))
من از همگی معظرت میخوام.

آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
از همگی شما ممنون هستم.منظورم از ساخت شهر یعنی اینکه اونطوری که می خوام از نظر اقتصادی یا سیاسی با کشورهای دیگه رابطه داشته باشم(چه ربط جالبی داشتن این دوتا جمله).
ولی یه چیزی من تعریف civilization رو خیلی شنیده بودم فکر نمی کردم اینطور باشه.بی روح و کسل کننده.
بازم ممنون از راهنمایی همه شما(چرا گزینه تشکر وجود نداره؟)

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
از همگی شما ممنون هستم.منظورم از ساخت شهر یعنی اینکه اونطوری که می خوام از نظر اقتصادی یا سیاسی با کشورهای دیگه رابطه داشته باشم(چه ربط جالبی داشتن این دوتا جمله).
ولی یه چیزی من تعریف civilization رو خیلی شنیده بودم فکر نمی کردم اینطور باشه.بی روح و کسل کننده.
بازم ممنون از راهنمایی همه شما(چرا گزینه تشکر وجود نداره؟)
البته اگه دوست داشتی تمدن جدید باشه sim city و city life هم بازی های جالبیند......فقط یه خورده شختند!:p

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان اين OverClocked رو از دست ندهيد به هيچوجه ... حال و هوايش فتوکپي Silent Hill ها است و براي من يکي بشدت نوستالژيک بود.يک Ghost-Hunter Adventure به تمام معنا ، DC اين بازي را در دو DvD آورده است.
اگر از اين يکي خوشتون اومد حتما" از Penumbra : Black Plague , Lost Crown هم لذت خواهيد برد.

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
دوستان اين OverClocked رو از دست ندهيد به هيچوجه ... حال و هوايش فتوکپي Silent Hill ها است و براي من يکي بشدت نوستالژيک بود.يک Ghost-Hunter Adventure به تمام معنا ، DC اين بازي را در دو DvD آورده است.
اگر از اين يکي خوشتون اومد حتما" از Penumbra : Black Plague , Lost Crown هم لذت خواهيد برد.
امتیازش از Game Spot که پایینه(7.5)...
البته این ملاک نیست....این World in Conflict امتیاز 9.5 گرفته بود ولی مفت نمی ارزید!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام به دوستان
من بعد یه مدت بی بازی بودن فارنهایت رو از یکی از دوستام گرفتمو خیلی لذت بردم.میخواستم بدونم بازی مشابه اون تو بازار هستش یا نه؟؟؟
ممنون میشم در مورد بازی توضیح کمی بدین.:biggrin1:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام دوستان یک چند تای بازی اومده می خوام ببینم چی هست جریان این بازی

1... Half Life 2 : Episode Zero

2... Resident Evil : Dawn Of Down

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اقا من در به در دنبال Team Fortress 2 میگردم پیدا نمیکنم هست دیگه انشالا ؟؟؟

کسی تو کرج جایی نمیشناسه که داشته باشه یا تو تهران ؟؟؟

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
اقا من در به در دنبال Team Fortress 2 میگردم پیدا نمیکنم هست دیگه انشالا ؟؟؟

کسی تو کرج جایی نمیشناسه که داشته باشه یا تو تهران ؟؟؟
Team Fortress 2 تو Orange Box هست. ولی من نتونستم با شبکه بازیش کنم.:( (قسمت lan مشکل داشت)
اگه جداش تو بازار هست حتما بگیر. البته شاید اون شرکتی که ازش گرفتم مشکل داشت.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اخه بدبختی اینه که من این Orange box رو گرفتم توش نه Portal بود نه این پک شما چجوری بود بازی بالا میومد ولی Lan نمیشد بازیش کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر