بازیهای موجود در بازار برای PC

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,047
نام
علی
واقعا که ! اقا من از سایت شما برای دانلود گذاشتم این دو تا رو. اولا که سرعت دانلودش پایینه، نهایت با 300 دانلود میکنه (هیلترشکن استفاده نمی کنم) ، ثانیا هی قطع و وصل میشه و من دیگه اگه چاره ای داشته باشم از جای دیگه میگیرم. امیدوارم دوست عزیزم انتقادپذیر باشن.

درود
دوست عزیز تو همون پستاش زدیم سرور داخلی 2-3 روزه قطع شده! بازیهای هفته پیش رو ببینی سرور داخلیه و سرعت لینکها بالاست! مشکلات برای تمام سایتها هست! شما به بزرگواریت ببخش!!
حالا وقعا که برای چی بود! :d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
آقا این Hot line miami 2 که قرار بود آخر 2013 ریلیز بشه سرنوشتش چی شد؟ کجا رفت؟

من تازه همین دیروز نسخه اولشو نصب کردم یعنی معتادش شدم :D Call of Duty Ghosts و Castlevania LoS 2 اونجا نصبه اصلا حوصله ندارم بازی کنم ولی این لامصب یک جوری آدمو میکشونه به سمت خودش که نمیشه دل کند :D اکشنش فوق العادس مخفی کاری هم که داره اصلا شاهکاره :D
ببین با یک تصویر 8 بیت چه کارا که نمیکنن بعد کمپانیای بزرگ با اون همه امکانات چطوری گند میزنن به بازیاشون :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

من تازه همین دیروز نسخه اولشو نصب کردم یعنی معتادش شدم :D Call of Duty Ghosts و Castlevania LoS 2 اونجا نصبه اصلا حوصله ندارم بازی کنم ولی این لامصب یک جوری آدمو میکشونه به سمت خودش که نمیشه دل کند :D اکشنش فوق العادس مخفی کاری هم که داره اصلا شاهکاره :D
ببین با یک تصویر 8 بیت چه کارا که نمیکنن بعد کمپانیای بزرگ با اون همه امکانات چطوری گند میزنن به بازیاشون :|
تصویر 8 بیت و اینا که مهم نیست، مهم اینه که این یارو با Game Maker کاری کرده که بعضیا با CryEngine هم نتونستن بکنن!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

تابستون میاد احتمالا Q3 2014

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,047
نام
علی
Castlevania.Lords.of.Shadow.Mirror.of.Fate.HD-RELOADED اومده که میتونید از کلوب دانلود کنید ...

Mirror-of-Fate.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
سلام:d
کسی نسخه beta بازی Trials Fusion بازی کرده؟
مثل این که کسی بازی نکرده، من خودم دانلودش کردم ولی سیستمم نمیکشه و بیخیال نسخه Beta شدم :d
هر کسی خواست دانلودش کنه مثلا از این جا می تونه دانلود کنه

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان یکی هم به من جواب بده لطفا .. بازی های پیشرفت کردنی مدل tycoon و کمپانی فیلم سازی چیا هستن ؟! یه چی توپی میخوام.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,047
نام
علی
سلام ...
کسی خبری از بازی MXGP - THE OFFICIAL VIDEOGAME نداره ؟
دیروز اومده ...

نسخه بلک باکس در کلوب دانلود بازی قرار گرفت ..

دوستان یکی هم به من جواب بده لطفا .. بازی های پیشرفت کردنی مدل tycoon و کمپانی فیلم سازی چیا هستن ؟! یه چی توپی میخوام.

Ski Park Tycoon-FASiSO اومده که میتونی از کلوب دانلود دریافت کنی ...

==========================================================

Goat Simulator-DOGE
شبیه ساز بز هم اومد
yahoo_4.gif

goat.jpg

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
Castlevania.Lords.of.Shadow.Mirror.of.Fate.HD-RELOADED اومده که میتونید از کلوب دانلود کنید ...

Mirror-of-Fate.jpg
کسی تونسته این بازیو رو سیستمش اجرا کنه؟
من اجراش که میکنم تو لوگوی mercurysteam صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیشه کرد.
ویندوزم 7
هوووم؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر