بازیهای موجود در بازار برای PC

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Ethan Meteor Hunter
images

اینم یه بازی فکری هست نسبتا جدیده برای اکتبر هست خودم به شخصه ازش بدم نیومد

images

سایت رسمی بازی عکس های بیشتر از بازی:
http://www.ethan-game.com/screenshots/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
dlc campain یعنی چی مجید جان؟ یعنی داستانیه دیگه چلنج که چلنجه

بعدشم این سایت اپدیته هر روز اپدیت می شه

اپدیت: حجمش 14 گیگه:shocked: ماجرا برای قبل از بتمن شدن بروس هست دیگه لباسش بر تن نیست
آخ ببخشید حواسم نبود :D فکر کردم اسمش قراره یک چیز دیگه باشه توی DLC داستانی!

فقط واسه چی اینقدر حجمش بالاست؟ :| نسخه فشرده نمیخوان بدن واسه این؟ ارزش نداره 14 گیگ واسه یک DLC !!!
14 گیگ یک بازی کامل با تمام جزئیات میشه :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من تمامی اپدیت ها رو دارم هیچ بخش داستانی به مال من اضافه نشده dlc های قبلی با این dlc خیلی فرق دارن کرک جدیدشم منتشر شده که تاییدی بر حرفم هست خلاصه این dlc جند ساعت گیم پلی جداگانه گانه ی داستانی به بازی اضافه می کنه بازی من که همچین موردی رو نداره

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
من تمامی اپدیت ها رو دارم هیچ بخش داستانی به مال من اضافه نشده dlc های قبلی با این dlc خیلی فرق دارن کرک جدیدشم منتشر شده که تاییدی بر حرفم هست خلاصه این dlc جند ساعت گیم پلی جداگانه گانه ی داستانی به بازی اضافه می کنه بازی من که همچین موردی رو نداره
خب مشخصه شما تمامی اپدیتهایی که فقط ریلودد منتشر کرده را داری که چیزی به بازیت اضافه نشده:d
این dlc بیشتر از یک ماه پیش رلیز شده و ریلودد با یک ماه تاخیر منتشرش کرده. هیچ بخش داستانی با این dlc اضافه نمیشه همانطور هم که در nfo ریلودد نوشته شده فقط 2 اسکین برای بخش چلنج و 4 چلنج مپ و یک چلنج کمپین اضافه میکنه که اگر اشتباه نکنم شامل پنج مرحله میشه.
This pack contains Bruce Wayne and Vigilante skins, four challenge maps, and a challenge campaign.​
اون dlc داستانی که شما میگی یک چیز دیگست و فعلا تاریخ انتشاری براش داده نشده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام میخواستم ببینم بازی State of Decay قشنگ هست ؟ ا
البته من خودم خلی تعریفشو توی سایت های مختلف شنیدم می خواست بدونم نظر شما ها چیه؟ولی کلا یه چیزی توی مایه های dayz

بله ارزش داره له کردن زامبی ها در این بازی بسیار لذت بخش هست

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
البته من خودم خلی تعریفشو توی سایت های مختلف شنیدم می خواست بدونم نظر شما ها چیه؟ولی کلا یه چیزی توی مایه های dayz
دوست عزیز این بازی فقط مولتی یا افلاین هم میشه بازی کرد و تاریخ انتشار نسخه ی اصلیش کی است؟
DAYZ از نوع آفلاین :d. DAYZ فقط به صورت آنلاین مولتی پلیر هست. قیمتشم هم تو استیم 30$ هست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند

اگر با افت فریمش میتونی کنار بیای بازی فوق العادیه اما حیف پرت به شدت داغونیه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
تاپیک Mirror's Edge 2008 ـو پیدا نکردم :D
همین الان واسه دومین بار تمومش کردم! خارق العادس این بازی :D برا دومین بار رد کردم درست مثل بار اول اعتیاد آور و زیبا بود! هنوز بازیی رو ندیدم که همچین گیم پلی روون و پارکوریی داشته باشه! فارکرای 3 یکم نزدیک بود اما اونم در حد و اندازه های این نبود! مگه اینکه Dying Light بتونه به این عنوان برسه! :D
این برام خیلی جالبه که بازی مال سال 2008 هست ولی خیلی گرافیک عالیی داره! الان سال 2014 هست و 6 سال میگذره از بازی اما من الان بازی میکنم از گرافیکش لذت میبرم بر عکس خیلی از عناوین سالای 2009-2010 که نصبش میکنم از بس گرافیکش آزار دهندس و قدیمیه که نمیتونم تحملشون کنم!
واقعا باید به DICE تبریک گفت! من این بازی رو یک انقلاب تو صنعت گیم میدونم چون تا حالا یک همچین چیزی توی هیچ بازیی دیگه ای ندیده بودم! بازی اینقدر توش نوآوری داره که اصلا مثال زدنی نیست!
تنها ایرادی که میتونم از گیم پلی بگیرم همین بخش اسلحه گرفتن هست! سازنده میخواسته نشون بده طرف زیاد با اسلحه بلد نیست کار کنه اما خیلی بد نشون داده این قضیه رو و گرفتن اسلحه تو دست خیلی خشک و آزاد دهندس! و زیاد روش کار نشده!
چیزی که بیشتر از همه میاد جلوی چشم رنگ بندی فوق العاده محیط هست! وقتی وضعیت خطریه رنگای محیط حالت خشن تری به خودشون میگیرن و وقتی از حالت خطر در میاد رو به سبزی میرن و آرامش بخش میشن :x واقعا عالیه!
پایان زیبایی هم داشت! مخصوصا موسیقی پایانی بازی حرف نداشت!

فقط امیدوارم عنوان reboot ـش که داره با فراستبایت 3 ساخته میشه گند نزنه به خاطره های عالیی که با این بازی داشتم!

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی اگه این بازی رو دانلود نکنید نصف عمرتون بر فنا هست نهایت بازی فکری فوق العاده لذت بخش فقط نمی دونم چرا اینقدر حجمش کمه نسخه ی ps1 بازی نزدیک 600 مگ حجم داشت الانم iso دارم

Looney Tunes: Sheep, Dog, & Wolf
Looney%20Tunes%20Sheep%20Dog%20Wolf%201292380112.jpg

لینک دانلود:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر