بازیهای موجود در بازار برای PC

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
داداش اینایی که شما گفتی به جز Starcraft و Europa Universalis 4 هیچ کدوم سبکش RTS نیست. البته CoH هم Real Time هست ولی سبکش با Age of Mythology و Starcraft و اینا فرق داره.
RTS یعنی استراتژی زمان واقعی. یعنی بازی هایی مثل Starcraft و C&C و Age of Empires و ... . این هایی که شما گفتی اکثرا Turn Based Strategy هست.

مگه من گفتم ریل تایم؟
از کی تا حالا TBS جز استراتژی حساب نمیشه؟؟8-|
هر دو سبک استراتژی چه ریل تایم و چه نوبتی زیر مجموعه عناوین استراتژی هستن و این حرف که این سبک مرده کاملا حرف بی پایه و غلطیه!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مگه من گفتم ریل تایم؟
از کی تا حالا TBS جز استراتژی حساب نمیشه؟؟8-|
هر دو سبک استراتژی چه ریل تایم و چه نوبتی زیر مجموعه عناوین استراتژی هستن و این حرف که این سبک مرده کاملا حرف بی پایه و غلطیه!
نه مجتبی جان، ایشون از همون اول گفت RTS مرده:
شاید الان سبک RTS هنوز نمرده بود.
نگفت که استراتژی مرده:D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
حالا که حرف از RTS زده شد, یه بازی جدیدا منتشر شده به اسم Infested Planet که گیم پلی سریعی داشت و من خیلی خوشم اومد:

Infested.Planet.v0.8.2-ALI213

infested-planet1.png

infested-planet2.png

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام

Mark Of The Ninja Special Edition نسخه کامل همراه با تمام DLC هاست.

The Walking Dead: 400 Days هم دوستمون گفتن باید نسخه اصلی رو داشته باشی! البته فکر نمیکنم نیازی به تمام اپیزودهای بازی باشه! اگه نداریش میتونی نسخه کم حجم زیر رو بگیری که تمام اپیزودها و 400 Days رو باهم داره!
دانلود بازی The Walking Dead فصل اول برای PC || دانلود بازی های ویندوز

Dusty Revenge هم تونستم بزودی ردیفش میکنم!

تا جایی میدونم به تنهایی اجرا میشه و بازی تو شهرهای کشورهای دیگس!
دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 Going East برای PC || دانلود بازی های ویندوز

اقا ممنون از پاسخت.
ی چیز دیگه. سیزن دوم بازی walking dead رو هم از سایت شما گرفتم ولی نتونستم فایل rar رو باز کنم میزد damage یا همچین چیزی.اصلا باز نمیشد.من بد دانلود کردم یا فایل مشکل داره.یه بازی دیگه به اسم novelist هم بود اونم همین مشکلو داشت.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
اقا ممنون از پاسخت.
ی چیز دیگه. سیزن دوم بازی walking dead رو هم از سایت شما گرفتم ولی نتونستم فایل rar رو باز کنم میزد damage یا همچین چیزی.اصلا باز نمیشد.من بد دانلود کردم یا فایل مشکل داره.یه بازی دیگه به اسم novelist هم بود اونم همین مشکلو داشت.
باید نسخه 5 یا بالاتر winrar رو داشته باشی,که از اینجا می تونی دان کنی:
نسخه نهایی WinRAR 5.01 || فشرده ساز

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,047
نام
علی
اقا ممنون از پاسخت.

سلام
والا ملت گفتن بخاطر فشرده سازی بهتر رار5 بزنید ما هم زدیم یه زمانی ولی با اینکه گفته بودیم، ملت مشکل داشتن، حتی یه عده زحمت ندادن یه سوال بپرسن فقط فحش دادن رفتن!!! ما هم از خیرش گذشتیم، الان بازم رار معمولی میزنیم ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
نیازی به تست کردن نیست وقتی هنوز برای PC تایید هم نشده. این‌ها همه الکی هستن و اکثرا شامل بدافزار های مختلف...
حالا به مرحله بد افزار هم برسه خوبه :))
یک فایل Rar ـه پسورد داره یا برای دانلودش یا هم برای گرفتن پسورد باید Survie پر کنی که هیچ پایانی نداره :D

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
گفتم شاید گیم تورنت فیک نمیزاره حالا که نگا میکنم میبینم یه لینک گذاشته میری video رو نگا میکنی 1 دیقش طرف فَک میزنه بعد دوتا فایل iso نشون میده و یه کرک
حالا عجب آدم ضایعی هست یه دفه وسط صحبت کردنش میپره تو بازی گرفته از تو کنسول فیلم گرفته بعد چسبوندتش بهم:d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
والا ملت گفتن بخاطر فشرده سازی بهتر رار5 بزنید ما هم زدیم یه زمانی ولی با اینکه گفته بودیم، ملت مشکل داشتن، حتی یه عده زحمت ندادن یه سوال بپرسن فقط فحش دادن رفتن!!! ما هم از خیرش گذشتیم، الان بازم رار معمولی میزنیم ...

علی آقا من پیشنهاد میکنم بیخیال rar5 نشی. چون فقط فشرده سازی بهتر نیست. rar5 از الگوریتم recovery record خیلی بهتر و کارآمدتری استفاده میکنه. ملت هم بعد یکی دو هفته عادت میکنن! :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر