بازیهای موجود در بازار برای PC

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
به نظرتون اگه من بخوام از بین Hitman : absolution و Assassins creed 3 و FARCRY 3 یکی رو بازی کنم!!!! کدوم بهتره ؟؟؟ از همه نظر میگما!!!اگه بازی بهتری هم هست بگیدا؟؟؟!!!!!! :d:-/:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
به نظرتون اگه من بخوام از بین Hitman : absolution و Assassins creed 3 و FARCRY 3 یکی رو بازی کنم!!!! کدوم بهتره ؟؟؟ از همه نظر میگما!!!اگه بازی بهتری هم هست بگیدا؟؟؟!!!!!! :d:-/:-/
حالا من فن ACIII هستم و اینو پیشنهاد میکنم ولی Farcry 3 هم خوبه و هیتمنم خیلی خوبه ولی اگه بخوای ببینی این ACIII توی بهترین بازی سال و بهترین اکشن ادونچر و بهترین گرافیک و بهترین ................ نامزد شده ولی اونای دیگه نه:D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند

بابا همه رو بگیر ! مگه بازی تو ایران چنده ؟!
برو حالشو ببر ولی الویت با ACIII .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,498
نام
Matthew

پولاتو جمع کن داش هر سهتاشونو بخر :d البته Far Cry 3 هنوز نیومده برای PC که می گند دو سه روز دیگه کامل با کرک هستش

ولی اون دوتای دیگه رو حتما بگیر

من فردا AC , Hitman , COD رو میگیرم ، امروزم مدال رو نصب کردم :d

من دی وی دی ای 1500 می خرم ، اون مرده که فروشندست خیلی منصف هست خداییش

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
پولاتو جمع کن داش هر سهتاشونو بخر :d البته Far Cry 3 هنوز نیومده برای PC که می گند دو سه روز دیگه کامل با کرک هستش

ولی اون دوتای دیگه رو حتما بگیر

من فردا AC , Hitman , COD رو میگیرم ، امروزم مدال رو نصب کردم :d

من دی وی دی ای 1500 می خرم ، اون مرده که فروشندست خیلی منصف هست خداییش

آره خدایی ! بازی دیسکی 1500 دیگه نیس !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر