بازیهای موجود در بازار برای PC

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
راستی کسی در مورد بازی 1 دیویدی ایه Armed Assault چیزی نمیدونه؟
در مورد گیم پلی فقط(ارزش امتحان کردن را داره)
چون گرافیکش که واقعآ محشره!
و نسخه ای که تو بازار هست نسخه ی انگلیشه یا آلمانی؟
راستی با توجه به گرافیکش بالاش تمام کارت هایه سری FX را هم ساپورت میکنه!

شوخیت گرفته؟گرافیکش محشره:confused:
این بازی یه آشغاله به تمام معنا بود و حتی ارزش نداره بری تو بازی به نظره من.من با کارته 7600 بازی کردم رو حد اکثر گرافیک جدا داشتم بالا میاوردم...
علی جون به خاطره شما فردا بازی رو دوباره نصب میکنم یه 100 تا عکس میگیرم برات میزارم ببینی.راستی گیم پلی رو یادم رفت.موس رو یه تکون بده تا ییهو یه چرخش 360 انجام بشه:D

آخرین ویرایش:

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
شوخیت گرفته؟گرافیکش محشره:confused:
این بازی یه آشغاله به تمام معنا بود و حتی ارزش نداره بری تو بازی به نظره من.من با کارته 7600 بازی کردم رو حد اکثر گرافیک جدا داشتم بالا میاوردم...
والله من از روی عکس و تریلر هاش گفتم ;)
به نظر میرسید تویه طراحی چهره ی بازیکن ها خیلی کار شده و گرافیکشم اینقدر که تو میگی بد نبود!
تازه بعضی از سایت هایه ایرانی ازش به عنوان یک بازی NextGen نام بردن!!!
ولی حالا که اینجوری گفتی به کل از خریدش منصرف شدم:biggrin1:

راستی برای اینکه پستم زیاد بی محتوا نباشه براتون سیستم مورد نیاز بازی را میزارم:

Supported OS: Windows® XP
Processor: 2.4 GHz Pentium® 4 or AMD Athlon
RAM: 512 mB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled video card (256MB recommended)
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card.
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM
Hard Drive Space: 5 GB

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77
test drive هم برای 360 امروز تورنتش اومده بود من دیدم کم کم باید واسه PC هم پیدا شه...Supreme Commander هم یه تورنت 6.1 گیگی داره که فکر کنم باز بشه 2 تا DVD.یع بازی دیگه هم اومده War Front Turning Point که این باشه.تورنتش حجمش 6.24 گیگه.یه بازی استراتژی اگه کسی توضیحه بیشتری دربارش داره خوشحال میشیم فیض ببریم...

سلام
من جمله اولتونو خوندم تعجب کردم
مگه تست درایو چند ماه پیش برایهPC نیومده بود؟
منظورم تست درایو 3 هستش

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
همچنین بازی Bet on Soldier : Blood Sport که خیلی نوآوری داشت و باحال بود به زمان خودش ، و کلی طرفدار داشت امتیاز 3/1 گرفته بود .
یا همین بازی فوق العاده ی Dark Messiah : Might and Magic که من دوبار تمومش کردم و به دل ِ بچه ها هم نشست خیلی باحال بود ، 6 و خورده ای گرفت !

و یا همین بازی Area 51 که به نظر من خیلی قشنگ بود و 6.9 گرفت:)
در کل به نظر میاد این بازی زیاد قشنگ نیست از عکسهاش معلومه;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
من جمله اولتونو خوندم تعجب کردم
مگه تست درایو چند ماه پیش برایهPC نیومده بود؟
منظورم تست درایو 3 هستش
منظور بچه ها TEST DRIVER UNLIMATED هستش که قرار بود 2 روز پیش بیاد فعلا که نیومده ولی تو این ماه فکر کنم بیاد

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
ميبينم كه امسال با بازيهاي خوبي داريم شروع مي كنيم. Supreme Commander رو گرفتم و بايد بگم كه بزرگترين بازي استراتژي كه تا حالا ديدم (از خيلي جهات). بازي روي دو تا DVD و اين دو تا DVD ايميج بازي رو روي هارد كپي ميكنه. يعني شش گيگ براي ايميجش جا لازمه. حجم نصب خود بازي هم عدد باور نكردني 8.5 گيگ هست! بازي هم بصورت كرك عادي نصب ميشه. (كلا THQ بچه خوبيه، ماه ديگه هم مي خواد STALKER رو برامون عرضه كنه :love:)
اما خود بازي ... بازي بطور نسبتا وحشتناكي سنگين و روي حالت Medium و High حدود 10-12 فريم دارم (C2D 6400 & 6600ْGT & 1GB RAM) و حالت Lowش هم بدرد نمي خوره. گرافيك بازي هم خيلي بالا نيست ولي از بس تعداد يونيت ها زياده كه سيستم كف ميكنه. سايز نقشه ها هم بينهايت بزرگه. تعداد يونيت ها براي هر كدوم از سه Race بينهايت زياده. مرحله اول بازي رو حدود 2 ساعت بازي كردم تا تونستن ارتش مورد نياز رو براي انجام آخرين آبجكت مرحله تامين كنم. فكر كنم براي مراحل بزرگش يه يروزي بايد بازي كنيد تا تموم شه :). باگ هم به نظر ميرسه نداشته باشه.
همه چيز بازي خيلي خوب به نظر ميرسه. ضمنا تنها بازي مشابه اي هم كه وجود داره Total Annihilation هستش كه توسط همين افراد Gas Powered ساخته شده (در استوديوي قبليشون).

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ميبينم كه امسال با بازيهاي خوبي داريم شروع مي كنيم. Supreme Commander رو گرفتم و بايد بگم كه بزرگترين بازي استراتژي كه تا حالا ديدم (از خيلي جهات). بازي روي دو تا DVD و اين دو تا DVD ايميج بازي رو روي هارد كپي ميكنه. يعني شش گيگ براي ايميجش جا لازمه. حجم نصب خود بازي هم عدد باور نكردني 8.5 گيگ هست! بازي هم بصورت كرك عادي نصب ميشه. (كلا THQ بچه خوبيه، ماه ديگه هم مي خواد STALKER رو برامون عرضه كنه :love:)
اما خود بازي ... بازي بطور نسبتا وحشتناكي سنگين و روي حالت Medium و High حدود 10-12 فريم دارم (C2D 6400 & 6600ْGT & 1GB RAM) و حالت Lowش هم بدرد نمي خوره. گرافيك بازي هم خيلي بالا نيست ولي از بس تعداد يونيت ها زياده كه سيستم كف ميكنه. سايز نقشه ها هم بينهايت بزرگه. تعداد يونيت ها براي هر كدوم از سه Race بينهايت زياده. مرحله اول بازي رو حدود 2 ساعت بازي كردم تا تونستن ارتش مورد نياز رو براي انجام آخرين آبجكت مرحله تامين كنم. فكر كنم براي مراحل بزرگش يه يروزي بايد بازي كنيد تا تموم شه :). باگ هم به نظر ميرسه نداشته باشه.
همه چيز بازي خيلي خوب به نظر ميرسه. ضمنا تنها بازي مشابه اي هم كه وجود داره Total Annihilation هستش كه توسط همين افراد Gas Powered ساخته شده (در استوديوي قبليشون).
لطفا اگه میشه readme بازی رو بزار ممنون

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
لطفا اگه میشه readme بازی رو بزار ممنون.
SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista
1.8 GHz processor
512 MB RAM
8 GB available hard drive space
128 MB video RAM or greater, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6x00 or better)
Sound card, speakers or headphones
Broadband internet connection (DSL/Cable).

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better
1 GB RAM or better
8 GB available hard drive space
256 MB video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)
Internet connection with Cable/DSL speeds

بزار Command & Conquer 3: TW بیاد بعد میبینیم که بازی Supreme Commander جلوش لنگ میندازه.
C&C هم جاي خودش رو داره. ولي سبك اين دو بازي با هم متفاوت و SC هم تا حالا نمره هاي خيلي خوبي گرفته.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
war rock بازیه online حیف single player نمیشه بازیش کرد ولی سرور های مجانی هستش اگه adsl داشته باشید میشه online بازی کرد رو پک بازی هم زده free online
یه بازیه اسکیت هم اومده که بازیه خوبیه حرکات قشنگی میشه انجام داد
battlestation midway رو هم حتما بگیرید از شاتهای بازی قزاوت نکنید وقتی وارد بازی میشید کلا فضای جنگ جهانی و خیلی توپی داره
supre eme commander هم که واقعا قشنگه نوآوری های خوبی داره حتما بگیرید
موفق باشید

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
battlestation midway رو هم حتما بگیرید از شاتهای بازی قزاوت نکنید وقتی وارد بازی میشید کلا فضای جنگ جهانی و خیلی توپی داره
سیمر جان به پای لکه ننگ جهان یعنی Cod میرسه یا نه؟؟؟؟ میتونی چند تا شات از بازی بگیری!!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سیمر جان به پای لکه ننگ جهان یعنی Cod میرسه یا نه؟؟؟؟ میتونی چند تا شات از بازی بگیری!!

سلام جواد ! میخواستم جوابتو بدم ولی چون پشت سر COD غیبت کردی نمیگم ! :)
خداحافظ ! :)

========================================
ویرایش :
حیف که جوادی ! و اگر نه . . . ! :)

جواد جان این بازی اکشن اول شخص نیست . یک بازیه که در اون شما هدایت ناو و هواپیما و . . . رو برعهده میگیرید و میتونید در حالت شبیه سازی یا استراتژیک بازی کنید.

بازی خیلی خوبی از آب در اومده .

با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر