بازیهای انحصاری ps2

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان من تازه این کنسول رو گرفتم و همه کنسولهایی که دارم میخوام بازیهای انحصاریشون رو جمع کنم
میشه یکی محبت کنه لیست تمام بازیهای انحصاری این کنسول رو بذاره ممنون میشم.

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
آره . منم مي خوام . ولي از آسون ترينش شروع مي كنم كه ديگه همه مي شناسنش God of War 1 و God of War 2 كه مي گند محشرترين بازي هاشه . راستي اگه يكي لطف كنه و ليستي از بازي هاي خوبش كه تو مغازه ها پيدا نمي شه را بده ، من از اينترنت پيدا مي كنم و يه جوري دانلودش مي كنم . مي ارزه البته اگه بازيش خوب باشه .

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دادا یه بازی که میگن خیلی باحاله البته من خودم 1 و 2و 3 شو بازی کردم ولی یه نسخه داره انحصاری هست soul reaver blood men دقیقا نمیدنم اسپلش رو درست نوشتم یا نه .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من یه لیست درست کردم ولی حوصلش رو ندارم بزارم.خودم هم دارم یه ارشیو از بازی های زیباش درست می کنم اگه بازیی خواستید بگید.
ولی سایتها و جدول تاپ گیم های این کنسول کمک زیادی به من کرد تا بازی های خوب و درجه یک این کنسول رو بدست بیارم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
www.noorashop.com [FONT=Arial (Arabic)]فروش تمام سری بازیهای فینال فانتزی در فروشگاه نوراشاپ
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]کمیاب و قدیمی پلی استیشن 1 و پلی استیشن 2 با قیمت مناسب.فروش بازیهایی چون.[/FONT] rpg [FONT=Arial (Arabic)]فروش بازیهای
[/FONT]shadow hearts 1,2,3- grandia 2,3-drakengard 1,2-dragon quest 8-arc the lad 4,5-suikoden 4,5-atelier iris 3.
[FONT=Arial (Arabic)].[/FONT]www.noorashop.com[FONT=Arial (Arabic)]در بزرگترین فروشگاه بازیهای بازی های کمیاب وقدیمی پلی استیشن 1و2 در ایران
www.noorashop.com
[FONT=Arial (Arabic)]بازیهای خود را سفارش دهید با تشکر [/FONT]abdollahps2@yahoo.com[FONT=Arial (Arabic)]09360722792ویا ایمیل [/FONT][FONT=Arial (Arabic)]لطفا جهت سفارش بازی فقط با
[/FONT]
[/FONT]

قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

benyamin007

کاربر سایت
Jul 15, 2008
4
bazihaye NARUTO
logo_88881.gif

logo842.gif

logo2628.gif

logo_88b416.gif

nb616.jpg

یک بازی زیبا برای کنسول PS2

:cheesygri