شایعه بازگشت Solid Sake به متال گیر بعدی

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
مجله IG در شماره جولای خود مصاحبه ای را با Hideo Kojima ترتیب داده است که کوجیما در این مصاحبه بیان کرده است که Solid Snake در

قسمت بعدی Metal Gear Solid باز خواهد گشت.

metalgear2_1024-600-512x300.jpg

براساس این مجله فرانسوی کوجیما گفته است: "دو چیز را می توانم در مورد Metal Gear Solid 5 به شما بگم: 1. در این بازی سوالات بسیاری

در مورد نفوذ و جاسوسی وجود خواهد داشت. 2. مردم (گیمران) را متقاعد می کند تا مانند بازی گذشته آن را دوست داشته باشند. "

"من ایده ی social interactions (روابط و تعاملات اجتماعی) در بازی Deus Ex: Human Revolution را دوست دارم, اما خواهیم دید. بنابراین بهتر

است که ما همدیگر را ملاقات کنیم وقتی که زمان صحبت کردن در مورد Metal Gear Solid 5 نزدیک شده است."

کوجیما همچنین در این مصاحبه افزوده است: "Metal Gear Solid 5 با نسخه جدید و ارتقا یافته FOX Engine ساخته خواهد شد, و اینکه بازی

Metal Gear Rising: Revengeance هیچ وقت ادعا نکرده است که یک Metal Gear Solid است. و یا اینکه در مورد Snake باشد. این عنوان یک

spin off است که تلاش می کند چیزی متفاوت را به نمایش بگذارد." او ادامه می دهد: " کار ما هنوز با Solid Snake به اتمام نرسیده است با

وجود اینکه من میخواستم کار او در پایان Guns of the Patriots (عنوان چهارم) تمام شود. (بمیرد)

البته این خبر به دلایل زیادی "شایعه" است: کونامی هر گونه اظهار نظری در این مورد را رد کرده است; وب سایت مجله IG هیچ گونه اطلاعاتی

را در مورد مصاحبه با کوجیما در ماه جولای این مجله ارجاع نداده است و ...

منبع

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
هشتاد و پنج درصد اعضای سایت علت پیر شدن اسنیک رو که نمی‌دونن هیـچ، اسنیک رو از بیگ باس تشخیص نمی‌دن.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
هشتاد و پنج درصد اعضای سایت علت پیر شدن اسنیک رو که نمی‌دونن هیـچ، اسنیک رو از بیگ باس تشخیص نمی‌دن.
آخ گفتی :D
مهم تر اینه که نصف دیالوگ های کدک رو گوش نمی دن
چند وقت پیش یکی بلاگ زده بود می گفت حالم از این بازی که همش کات سین اِ بهم میخوره :|
البته نظرشون مهترمه
----
من ترجیح می دادم با سالید تو ریمیک شماره اول بازی کنم
اون بازی حرف نداره به نظرم بهترین پلات رو داره تو همه شماره ها

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
با این که سالید اسنیک از شخصیت های مورد علاقم تو متال گیره(بهترینه یعنی؛بعد از بیگ باس:d) دوست دارم بیشتر به شخصیت های دیگه بها داده بشه!

باس وتیم کبرا و جنگ جهانی سوژه خیلی خوبیه!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
یکم بیشتر دعا کنید که برسه به نسخه اول دوم !
نسخه چهارم رقمی بود جلو اولی ؟
:|
آخه عزیز من نسخه اولی که 91%گیمرهایی که بازی رو خریدن حتی نتونستن بازی رو تا نصف برن چطور از چهارمی بهتره؟؟:d
بعدشم به نظرم هرچی بازی جلو تر رفته داستان گوییش و روایت داستانش خیلی بهتر شده.
پ.ن:متاسفانه من نسخه سوم رو بازی نکردم در مورد اون نمیدونم:(

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
:|
آخه عزیز من نسخه اولی که 91%گیمرهایی که بازی رو خریدن حتی نتونستن بازی رو تا نصف برن چطور از چهارمی بهتره؟؟:d
بعدشم به نظرم هرچی بازی جلو تر رفته داستان گوییش و روایت داستانش خیلی بهتر شده.
پ.ن:متاسفانه من نسخه سوم رو بازی نکردم در مورد اون نمیدونم:(
مهمترین دلیلی که باعث میشه بهتر از نسخه چهارم باشه همینه که 91% گیمرها نتونستن تا نصفه برن جلو !!!!!!!!!
همین الانم بذاریش جلو این گیمر هایی که فرق بیگ باس و اسنیک رو تشخیص میدن یا دلیل پیری زودرس اسنیک رو میدونن، نمیتونن تمومش کنن :laughing:
نسخه چهارم متالگیره ؟ نخیر یه سوم شخص شوتره با 4000 تا اسلحه و گجت های بدرد نخور و خلاص !!
در کل بعد از نسخه اول سومی بهتر از بقیه بود (من پیس واکر رو بازی نکردم)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,661
نام
سهيل

هيچ دليلي وجود نداره كه همه ي اعضاي سايت تمام پيچ و خم هاي تمام بازيها رو بدونن و بدونن كه اسنيك چرا پير شده يا بيگ باس كيه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر