بازي جديد از خالق Harvest moon

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
harvest-moon.jpg

Yasuhiro Wada خالق سري Harvest moon و Rising Star Games بازي جديد خود را كه در استديوي تازه تاسيس خود يعني ToyBox به ساخت آن مي پردازند را با نام رمز Project Happiness معرفي كردند.

اطلاعاتي از بازي كه براي چه پلتفرم هايي است و چه نوع بازي است داده نشده اما در E3 اطلاعات بيشتري داده مي شود، در حالي كه بازي را پشت درهاي بسته به نمايش مي گذراند.
"Project Happiness عنواني است كه بسيار به قلب من نزديك است و ايده هاي بسياري از عنوان هاي خوبي همچون Harvest moon كه برروي آن كار كردم گرفته است. اين عنوان نه تنها بازي سرگرم كننده اي است بلكه قصد دارد تا به بازي كننده ها دنيا را بهتر نشان دهد و بگويد كه زندگي آنها چقد برايشان مهم است."

Rising Star اين بازي را در اروپا و منطقه ي Pal عرضه ميكند و عرضه ي اين بازي در آمريكاي شمالي به عهده ي Natsume است.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,625
نام
حسین
بهتتتتتتتتتتتتتتتتتترررررررررررین بازی عمرم بنظزم هیچ بازی اندازه این گسترده نبود به نظر من از sky rim هم گسترده تر بود اینقدر جزعیات داشت:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اگه بازی در حد Back to nature بسازن 100 درصد بازی رو ارجینال می گیرم.اینقدر Harvest moon خوب بود که هنوز هم هیچ بازی بهش نمیرسه حتی سیمز

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اگه بازی در حد Back to nature بسازن 100 درصد بازی رو ارجینال می گیرم.اینقدر Harvest moon خوب بود که هنوز هم هیچ بازی بهش نمیرسه حتی سیمز
بابزرگه سیمز هم بهش نمیرسه تو زندگیم از بازی کردن هیچ بازیی اندازه ی این لذت نبردم
دو تا مموریه پلی استیشن وانم فقط سیو های این لعنتی بود

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مي تو!

دوران Psone كه زندگيمون شده بود مزرعه دار:d . پارسال هم بود فك كنم كه دوباره ريختمش رو PSP آخ واويلا به خدا 4 دفعه،5 دفعه :d
باز دوباره این SOL!D 5NAK3 خبر های خفن گذاشت !!! >:d< :d

اولیش این Bad Company 3 بود قضیه تایید شدنش ..

دومیش هم این ... !
قربونت. از شانست بازي هاي مورد علاقه ي خودمم هستن. وقتي خبري ببينم در مورد بازي هاي مورد علاقم سريع ميرم تو كارش دست خودم ني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر