بازسازی دو نسخه اول Yakuza برای PS3

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
درود

سری بازی Yakuza محصول شرکت سگا، مدت‌هاست که یار قدیمی کنسول‌های سونی است؛ با نگاهی اجمالی به بازی و با توجه به سبک و سیاق ژاپنی گونه آن می‌توان دریافت که سگا با هوشیاری تمام بر مرکب سونی سوار شده و فروش این بازی را برای خود تضمین کرده است.

بر اساس گزارش مجله ژاپنی فامیتسو، قرار است نسخه HD بازسازی شده دو شماره اول این سری برای PS3 به بازار عرضه شود. اول نوامبر سال جاری تاریخ عرضه در ژاپن اعلام شده و قیمت آن برابر 66 دلار آمریکا خواهد بود؛ اما هنوز عرضه آن در آمریکای شمالی تایید نشده است.
هنوز اطلاعات کلی از تغییرات و ویژگی‌های بازی در دسترس نیست اما قرار است شرکت سگا فردا در سایت خود به معرفی کامل بازی بپردازد.

باید دید آینده بازی‌سازهای ژاپنی به کدام سمت و سو خواهد رفت و تا کی باید برای ورود اعتبار به خزانه خود دست به دامان بازسازی نسخه‌های پیشین موفق خود شوند؟!

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/07/17/report-yakuza-hd-collection-incoming.aspx

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
هرگونه remake بازيهاي محبوب صرف نظر از شركت ذي نفعش (چه مايكرو چه سوني چه نينتندو) به شدت تاييد و حمايت ميشه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
چند روز پیش این خبر توسط امیر Akiba به من رسید و بسیار ذوق مرگ شدیم :D

خیلی دوست داشتم دوباره این دو نسخه رو بازی کنم. با اینکه هنوز هم PS2ــم رو دارم و هم دیسکاشو ولی بازی کردنش رو PS3 اون هم HD یه لطف دیگه ای داره.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
برای ژاپنی ها روی دیسک و برای کل دنیا باید از psn بخریم مثل ایول که فقط برای ژاپن روی دیسک امد و برای کل دنیا روی psn:|چه تعصبی دارن این ژاپنی ها :dبهترین چیزها را فقط برای خودشان میخوان:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خيلی خبر خوبی بود من داستان ياكوزا 1 و 2 رو تو اون فيلمی كه تو ياكوزا 3 گذاشته بودن فهميدم، حالا می شه بازيشونم بكنم!
بيان ياكوزا كنزان رو هم نسخه زبون انگليسيش رو بدن بيرون خيلی خوب می شه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر