ایکس 360 HDtv میخواد؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خداییش ناراحت نشین اینقدر سوال می کنم ولی می خوام مطمعن شم راستی 360 فری رجین شده؟

خیر نشده.
در ریجن های PAL,UC و J عرضه شده و میشه.می تونید تغییر ریجن هم بدید.
این بازی ها هستن که به صورت Region Free یا Region Lock میان...

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
خداییش ناراحت نشین اینقدر سوال می کنم ولی می خوام مطمعن شم راستی 360 فری رجین شده؟
سلام
آره آقا دروغمون چیه؟ راضییم ! و اینکه xbox 360 free نشده ولی میتونی ببری next gen ریجن رو تغییر بده (فکر نکنم نیاز بشه)

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
سلام . من میخوام یه LCD TV بخرم که HD رو ساپورت کنه و 360 رو بهش وصل کنم . ولی نمیدونم فرق کیفیت بازیهای 360 که با TV معمولی اجرا میشه با TV هایی که HD دارن چقدر هست . یعنی کیفیت زیاد فرق میکنه که بخوام یه TV بخرم که HD رو داشته باشه یا نه .؟؟ ممنون میشم اگه منهو راهنمایی کنید .

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام منم همین مشکلو داشتم اما حل شد ببین فرض کن کیفیتو از 100% بگیریم 70% این کیفیت راحت روی این تلویزیونای معمولی میاد ولی 30% و آخر کیفیت فقط hd می خواد.من خودم اول تو این معمولیا بازی کردم ولی الان تو hd بازی میکنمو این چیزی که گفتم تجربست

samsung

کاربر سایت
May 10, 2008
46
سلام
فرق می کنه دوست عزیز
ال سی دی هایی که hd نیستند، 512 پیکسل در عرض به شما نشون میدن
و ال سی دی هایی که hd هستند با کابل hd می تونند 768 در عرض براتون ساپورت کنند
و خوب این تفاوت کیفیت که در این دو هست رو می تونی راحت ببینی.. توضیح ساده تر: دقیقا مثل فرش معمولی و فرش ریزبافت هست که تو یک نگاه میتونی تشخیص بدی

سلام . من میخوام یه LCD TV بخرم که HD رو ساپورت کنه و 360 رو بهش وصل کنم . ولی نمیدونم فرق کیفیت بازیهای 360 که با TV معمولی اجرا میشه با TV هایی که HD دارن چقدر هست . یعنی کیفیت زیاد فرق میکنه که بخوام یه TV بخرم که HD رو داشته باشه یا نه .؟؟ ممنون میشم اگه منهو راهنمایی کنید .

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
سلام منم همین مشکلو داشتم اما حل شد ببین فرض کن کیفیتو از 100% بگیریم 70% این کیفیت راحت روی این تلویزیونای معمولی میاد ولی 30% و آخر کیفیت فقط hd می خواد.من خودم اول تو این معمولیا بازی کردم ولی الان تو hd بازی میکنمو این چیزی که گفتم تجربست

یعنی این 30% چقدر اختلافه . شما وقتی قبلا با TV معمولی بازی میکردین با الان که با HD بازی میکونین تصاویرش براتون خیلی بهتره یا فرق آنچنانی نداره .؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
:eek::eek:
سلام
فرق می کنه دوست عزیز
ال سی دی هایی که hd نیستند، 512 پیکسل در عرض به شما نشون میدن
و ال سی دی هایی که hd هستند با کابل hd می تونند 768 در عرض براتون ساپورت کنند
و خوب این تفاوت کیفیت که در این دو هست رو می تونی راحت ببینی.. توضیح ساده تر: دقیقا مثل فرش معمولی و فرش ریزبافت هست که تو یک نگاه میتونی تشخیص بدی
نه عزیز شما متوجه نشدی ایشون درباره کیفیت سوال کرد نه رزولیشن
تو کیفیتم فرق آنچنانی نمیکنه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
XBOPX 360 - hdtv = playstation2
چی؟:eek:چرا از چیزی که اطلاع ندارید حرف می زنید؟والا من که هیچ تفاوتی به جز رزولویشن ندیدم اونم روی براویای 46 اینچ.فقطو فقط تصویر بزرگ تر میشه همین کیفیتش اصلا فرقی نمی کنه.شما خودت امتحان کردی که این حرفو می زنی ؟من امتحان کردم

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
چی؟:eek:چرا از چیزی که اطلاع ندارید حرف می زنید؟والا من که هیچ تفاوتی به جز رزولویشن ندیدم اونم روی براویای 46 اینچ.فقطو فقط تصویر بزرگ تر میشه همین کیفیتش اصلا فرقی نمی کنه.شما خودت امتحان کردی که این حرفو می زنی ؟من امتحان کردم

نمی دونم چه براويا ای داری شما ولی من که سری ایکس دارم و 2 مگا پيکسل هست واقعاً فرق داره
با يه کابل hdmi يه چيز ديگه ميشه
من که اصلاً رو تلويزيون معمولی بازی نمی کنم
چون وقعاً لذت بازی نصف می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر