اینترنت فیبر نوری (تانوما)

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
کسی مودم HG8245Q2 داره؟توی ساختمان طبقه پایین یابالاش انتن داره؟
بله من دارم وایرلس خیلی قوی ای نداره طبقات دیگه تست نکردم ولی تو واحد خودمون فقط تا فاصله ۵ ۶ متری سیگنال قوی داره دورتر میشم همچنان میگیره ولی خیلی ضعیف

• Like
Reactions: normaluser

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
چرا مخابرات سرعت دانلود و آپلود رو throttle میکنه ! فازشون چیه ؟ خب از همون اول lock کنن روی سرعتی که مدنظرشونه دیگه چرا اولش از زیاد شروع میشه و یواش یواش میاد پایین WTF

normaluser

عضو جدید
Mar 24, 2024
7
بله من دارم وایرلس خیلی قوی ای نداره طبقات دیگه تست نکردم ولی تو واحد خودمون فقط تا فاصله ۵ ۶ متری سیگنال قوی داره دورتر میشم همچنان میگیره ولی خیلی ضعیف
من واحدم حدود 180 متره نگیرمش؟ته اتاقا به زور انتن میده؟برم تو فکر 8145 v5؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
من واحدم حدود 180 متره نگیرمش؟ته اتاقا به زور انتن میده؟برم تو فکر 8145 v5؟
نه یه مودم اصلا کل خونه رو پوشش قوی نمیده به خصوص متراژ شمارو ، دور بشی ازش نهایت یه خط آنتن وایفای میگیری ، دو تا دیوار هم باشه که دیگه بدتر ، 8145 هم نمیده ، بهترین کار اینه با توجه به شناختی که خودتون از فرم خونتون دارید یه روتر خوب هم بگیرید بزارید تو نقطه ای که آنتن مودم اصلی کم میشه

normaluser

عضو جدید
Mar 24, 2024
7
نه یه مودم اصلا کل خونه رو پوشش قوی نمیده به خصوص متراژ شمارو ، دور بشی ازش نهایت یه خط آنتن وایفای میگیری ، دو تا دیوار هم باشه که دیگه بدتر ، 8145 هم نمیده ، بهترین کار اینه با توجه به شناختی که خودتون از فرم خونتون دارید یه روتر خوب هم بگیرید بزارید تو نقطه ای که آنتن مودم اصلی کم میشه
الان یه مودم دو انتنه dlink دارم وسط خونست.همه واحدمون جوابه.حیات انتن کم کیشه ولی بازم وصله

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
الان یه مودم دو انتنه dlink دارم وسط خونست.همه واحدمون جوابه.حیات انتن کم کیشه ولی بازم وصله
بله آنتن دادنش میده ولی عرض کردم آنتن قوی همه جای خونه رو نمیده در حدی که فقط برفرض شما با گوشیت وصل بشی بری دو تا سایت ببینی اوکیه ولی بخوای مثلا با وایفای وصل بشی مودم بری یوتوب ویدئو اچ دی کیفیت بالا ببینی یه ذره کیفیت وایفای بیاد پایین خودشو نشون میده

• Like
Reactions: normaluser

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
یه راهی برای تماشای یوتیوب بدون فیلتر و بدون تبلیغات پیداکردم !

واسه خودم اینش عجیبه که به چیزشکن نیازی نیست !

آیا کسی تجربه ی مشابهی داشته ؟؟؟؟

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
یه راهی برای تماشای یوتیوب بدون فیلتر و بدون تبلیغات پیداکردم !

واسه خودم اینش عجیبه که به چیزشکن نیازی نیست !

آیا کسی تجربه ی مشابهی داشته ؟؟؟؟
اره با ست کردن dns رو مودم برا منم میشه
نت مخابراتم

• Like
Reactions: Adroit

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام آقا ما پیگیری کردیم تو سایت برای بار 10 ام ثبت نام کردم که اطراف خونه ما رو فیبر نوری کنند (داخل شهر اصفهان). دیروز یک نفر از طرفشون زنگ زد گفت باید نمیدونم چندتا واحد حتما بخوان و پول بدین که اون جا رو فیبر نوری کنیم (واحدی 2 3 میلیون اگر تعداد تازه زیاد باشه) میخواستم ببینم این حرف مفت زده؟ آخه همسایه ها ما پول شارژشونو به زور میدن خیلیاشونم مسن هستند نمیدونند اینترنت چیه ولی خب اینجا یک مجتمع بزرگه 100 واحدیه. گفت اگر امضا بگیرید تفاهم نامه میفرستم. الان شما که محلتون فیبر نوریه قبل از اینکه مجهز بشه پول خاصی دادین؟ کلا به نظرتون الان من چه کنم که لنگ یه اینترنت خوب هستم؟ من که نمیتونم برم بازار یابی این الدنگا رو بکنم امضا جمع کنم:/

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام آقا ما پیگیری کردیم تو سایت برای بار 10 ام ثبت نام کردم که اطراف خونه ما رو فیبر نوری کنند (داخل شهر اصفهان). دیروز یک نفر از طرفشون زنگ زد گفت باید نمیدونم چندتا واحد حتما بخوان و پول بدین که اون جا رو فیبر نوری کنیم (واحدی 2 3 میلیون اگر تعداد تازه زیاد باشه) میخواستم ببینم این حرف مفت زده؟ آخه همسایه ها ما پول شارژشونو به زور میدن خیلیاشونم مسن هستند نمیدونند اینترنت چیه ولی خب اینجا یک مجتمع بزرگه 100 واحدیه. گفت اگر امضا بگیرید تفاهم نامه میفرستم. الان شما که محلتون فیبر نوریه قبل از اینکه مجهز بشه پول خاصی دادین؟ کلا به نظرتون الان من چه کنم که لنگ یه اینترنت خوب هستم؟ من که نمیتونم برم بازار یابی این الدنگا رو بکنم امضا جمع کنم:/
متاسفانه همینه تو خونه منم همینو بهم گفتن

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
گروه دارید حتما برای هماهنگی توی واتس اپ یا تلگرام یا جای دیگه. خودت یا یکی از اعضای هیات مدیره مجتمع یه پست بزنید ماجرا رو تعریف کنید ببینید کیا میخوان. بعد به همونا اون کاغذ مربوط به ثبت نام رو بدید امضا کنن

• Like
Reactions: N!ma

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
t071529_Screenshot_2024-04-09-13-13-57-030_com.android.chrome-edit.jpg

i61378_Screenshot_2024-04-09-13-12-22-399_com.android.chrome-edit.jpg

دوستانی که فیبرنوری مخابرات دارن ، به نظر شما آیا میتونیم از این امکانات استفاده کنیم؟

دو عکس ، یکیشون واسه DDNS و دیگری واسه static dns هست .

اساتید اهل فن فقط جواب بدن :»:»:»:»

سپاسگزارم :»:»

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر