اینترنت در سایه یا پروژه اینترنت چمدانی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
علیرضا مشکوک میزنی! یه چیز بدی به سلامتی نزدی تو رگ؟ :D

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام
چندتا مطلب هست که باید بگم
اولا اینکه شما واقعا سیستم امنیتی کشور رو دست کم گرفتید چون میتونن به راحتی از این عمل جلوگیری کنن
ثانیا امریکا یا هر کشور دیگه که با من و توِ شاید مسلمون که دشمنی خونی دارن هیچ وقت نمیان بدون دلیل پولی رو برای ما خرج بکنن. احتمالا یکی از اهداف این طرح جاسوسی هست و شاید ایجاد ارتباط میان افرادی که قصد فتنه افکنی دارند و شاید یکی دیگر از اهداف این عمل ایجاد بی بند و باری از طریق اینترنت هست یعنی بواسطه یک اینترنت نامحدود و بدون قیتلر شما میتونید وارد سایت غیراخلاقی مورد علاقتون بشید و... و خیلی کارهای دیگر که ذکر اونها از حوصله ی دوستان خارجه.
این فقط نظر شخصیه بنده بود.
یاعلی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام
اولا اینکه شما واقعا سیستم امنیتی کشور رو دست کم گرفتید چون میتونن به راحتی از این عمل جلوگیری کنن
ثانیا امریکا یا هر کشور دیگه که با من و توِ شاید مسلمون که دشمنی خونی دارن هیچ وقت نمیان بدون دلیل پولی رو برای ما خرج بکنن. احتمالا یکی از اهداف این طرح جاسوسی هست و شاید ایجاد ارتباط میان افرادی که قصد فتنه افکنی دارند و شاید یکی دیگر از اهداف این عمل ایجاد بی بند و باری از طریق اینترنت هست یعنی بواسطه یک اینترنت نامحدود و بدون قیتلر شما میتونید وارد سایت غیراخلاقی مورد علاقتون بشید و... و خیلی کارهای دیگر که ذکر اونها از حوصله ی دوستان خارجه.
یاعلی

امير اين حرف ها از تو بعيده....من كه وضعيت اينترنته خودتو ميدونم چجوري استفاده ميكني...:>
اگه اين روش بده بيا اون كاري كه خودت ميكنيو به همه توضيح بده تا همه از اينترنت پر سرعت بهره ببرن..

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
امير اين حرف ها از تو بعيده....من كه وضعيت اينترنته خودتو ميدونم چجوري استفاده ميكني...:>
اگه اين روش بده بيا اون كاري كه خودت ميكنيو به همه توضيح بده تا همه از اينترنت پر سرعت بهره ببرن..

علی اگر بخوام اون کار رو توضیح بدم میدونم از جنبه بچه ها خارجه
منم بدلیل خاصی این کار رو انجام میدم و به هیچ وجه واسه بازی انلاین ازش استفاده نمیکنم*

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
یاعلی

سپاس از شما که همه ی راههای کج را به سمته ما راست نمودید و جوانان ناآگاه این مرزوبوم را از خوابه غفلت بیدار کردید...

من همین الان هرچی چمدون تو خونمون بود بردم تو کوچه آتیش زدم .

این فقط نظر شخصیه من نبود!

• Like
Reactions: mh_saniani

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سپاس از شما که همه ی راههای کج را به سمته ما راست نمودید و جوانان ناآگاه این مرزوبوم را از خوابه غفلت بیدار کردید...

من همین الان هرچی چمدون تو خونمون بود بردم تو کوچه آتیش زدم .

این فقط نظر شخصیه من نبود!

والا ما که با کسی دشمنی نداریم
هر کسی یه نظری داره و خیلی هم قابل احترامه
از شما هم ممنونم که تو بحث شرکت کردید
منم اگر شما رو با نظرم ناراحت کردم واقعا معذرت میخوام

GAME FOR LIFE

کاربر سایت
Feb 15, 2011
119
نام
سیروس کریمی
سلام
یاعلی

خب اینا بیان به ما اینترنت نامحدود بدن. قیلتر هم باشه خبری نیست بعد ببینن کی میره طرف چمدون . خدایش این ظلم نیست 5 گیگ در ماه را به ما بدن 20 هزار تومن همین بازی سنترو روزی دوبار باز کنیم تموم میشه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست عزیز cheatcc از شما هیچ گونه خرده ای نمیگیرم! متاسفانه دیدگاه شما دقیقا دیدگاه مسئولین این مملکت هست برای همین هر روز شاهد بیشتر فقیر شدن مردم و نابودی اقتصاد کشور و افزایش فحشا و بی بند و باری در کشور هستیم.
امیدوارم روزی من زنده باشم و ببینم که فرهنگ و درک و شعور کلی جامعه (نه فقط عده ای خاص) به حد مطلوبی رسیده باشه که بتونن به آزادی خود و دیگران احترام بذارم.
و واقعا هم متاسفم برای کسایی که نظر کاملا شخصی و محدود خودشون رو به جامعه بست میدن!
مثلا همین اقای مهمانپرست فرموندن آمریکا نمیتواند با این کار در مقابل عزم و اراده ملت ما بیاستد!
اگر واقعا عزم و اراده ملت مقابله با این اینترنت هست لازم نیست برای مقابله با اون هکر های انقلابی رو استخدام کنید! مردم انقلابی خودشون استفاده نمیکنن و این طرح خود به خود شکست میخوره!
و باز هم طبق معمول همین مردم انقلابی میرن 128 محدود با 3 گیگ رو میگیرن 30 تومان!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
lol مگه گردو بازی یا یقول دوقوله که به این راحتی خودت آتیش میزنی بعدم میگی دود میشه میره هوا پسر جان ! :d
والا مملکت تیله بازیه اینجور مسائل هم گردوبازی میشه دیگه :D

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
دوست عزیز cheatcc از شما هیچ گونه خرده ای نمیگیرم! متاسفانه دیدگاه شما دقیقا دیدگاه مسئولین این مملکت هست برای همین هر روز شاهد بیشتر فقیر شدن مردم و نابودی اقتصاد کشور و افزایش فحشا و بی بند و باری در کشور هستیم.
امیدوارم روزی من زنده باشم و ببینم که فرهنگ و درک و شعور کلی جامعه (نه فقط عده ای خاص) به حد مطلوبی رسیده باشه که بتونن به آزادی خود و دیگران احترام بذارم.
و واقعا هم متاسفم برای کسایی که نظر کاملا شخصی و محدود خودشون رو به جامعه بست میدن!
مثلا همین اقای مهمانپرست فرموندن آمریکا نمیتواند با این کار در مقابل عزم و اراده ملت ما بیاستد!
اگر واقعا عزم و اراده ملت مقابله با این اینترنت هست لازم نیست برای مقابله با اون هکر های انقلابی رو استخدام کنید! مردم انقلابی خودشون استفاده نمیکنن و این طرح خود به خود شکست میخوره!
و باز هم طبق معمول همین مردم انقلابی میرن 128 محدود با 3 گیگ رو میگیرن 30 تومان!

من ترجیح میدم ادامه ندم اما یک سوال داشتم
افزایش فقر و فحشا و بی بند و باری تنها گردن مسولینه؟ ما هیچ تقصیری نداریم؟
ضمنا ۱۲۸ با ۳ گیگ ترافیک تو کشور میانگین ۹ تا ۱۰ هزار تومانه
من هم معذرت میخوام که تاپیک رو منحرف کردم
از بیان نظر خودم هم پشیمونم چون دوستان انقدر با جنبه اند که بنده رو به فحش کشیدن البته بیرونه این تاپیک

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
از بیان نظر خودم هم پشیمونم چون دوستان انقدر با جنبه اند که بنده رو به فحش کشیدن البته بیرونه این تاپیک

من کار کسانی که توهین کردند را تایید نمیکنم
ولی حرف شما هم دست کمی از توهین نداشت.

یعنی اگر کسی توی این مملکت اینترنت بدون فــیلتر میخواد حتما میخواد بره توی سایت فلان و فلان. این خودش توهین هست به هر کسی که از اینترنت استفاده میکنه که یعنی شماها نمیفهمید که نباید فلان کار را بکنید در نتیجه ما برای شما فیـــلتر گذاشتیم. یعنی شما عقلتون نمیرسه که کدوم سایت برای شما خوبه، ما باید برای شما تصمیم بگیریم که چه سایتی را استفاده کنید. ما باید تصمیم بگیریم که چه پهنای باندی برای کاربر خانگی مناسب است و غیره.

یک سوزن به خودمون بزنیم، بعد برای بقیه تصمیم بگیریم.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,277
نام
سروش
خب اینا بیان به ما اینترنت نامحدود بدن. قیلتر هم باشه خبری نیست بعد ببینن کی میره طرف چمدون . خدایش این ظلم نیست 5 گیگ در ماه را به ما بدن 20 هزار تومن همین بازی سنترو روزی دوبار باز کنیم تموم میشه

آمار غلط نده ،25 هزار تومن میشه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خیر! اصلا تقصیر مسئولین نیست! و کاملا تقصیر ماست که اجازه دادیم اینها بشن مسئول مملکت! و با کارهاشون جامعه روبه گند بکشن! یارو میگه بوی گند بی حجابی جامعه رو برداشته! اما بوی گند تر فقر و فحشا به خرطومش نمیخوره! بیخیال! این داستان در این تاپیک نمیگنجه جاش هم اینجا نیست!

تشریف بیارین شهر ما تا براتون 128 کیلوبیت با سرعت 8 الی 12 کیلوبایت و پینگ 400 تا 800 و با 3 گیگ و بدون ساعات رایگان رو بگیرم 30 هزار تومن! نماینده اوراکل هستن اینجا!
......
و اما برای جاسوسی بودن یا نبودن این سیستم عرض کنم!
سازمان جاسوسی ایالات متحده بر پاییه تجهیزات نوین بنا شده! دقیقا بر خلاف روسیه که بیشتر با نیروی انسانی زیاد اینکارو انجام میده!
اونها برای جاسوسی هیچگونه احتیاجی برای اجرای این طرح نداشتن! وسایلی رو در اختیار دارن برای برقراری ارتباط با پهنای باند بالا با ماهواره بدون ایجاد هیچگونه پارازیتی بر روی رادار های دشمن برای جلوگیری از شناسایی شدن! و تلفن های ماهواره ای پیشرفته و...
این طرح هم کاملا بدلیل زیر فشار بودن دولت آمریکا از طرف کنگره به اجرا دراومده تا کمک نکردن به مخالفین در سال 88 رو جبران کنن که از سمت کنگره ایالات متحده بهشون فشار اومده بود که چرا این فرصت تاریخی رو از دست دادین و...
اینروهم بدونین آمریکا به دنبال بر اندازی این نظام نیست! سودی که از وجودی ایرانی به این شکل نصیب آمریکا میشه بسیار فراتر از اونچیزی هست که فکرشو بکنید! به بهانه ایران میلیاردها دلار سلاح رو به اعراب میفروشه و کشورهای نفتخیزی رو اشغال کامل نظامی کرده و کل خلیج فارس رو در دست گرفته! اینها همه و همه به برکت وجود همچنین ایرانی هست! پس یقین بدونین اونها به فکر آسایش مردم ایران نیستن! اگر میخوان تا 8 ماه دیگه به ایرانی ها اینترنت ازاد و رایگان بدن تنها دلیلش تحت فشار بودنشون هست ولاغیر...
موفق باشین.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ببخشید کجا با میانگینی که شما گفتید میدن بگید ما هم بریم از اونجا بگیریم!
من خودم 3 گیگ رو 14 هزارتومن میگرفتم!
الان هم که اومدن گفتن 3 گیگ نمیشه برای هر ماه شرکت گفته 5 گیگ 3 ماه که تونم 30 هزارتومن هست
!
به قول بچه ها دو بار بازی سنتر رو اپ کنی تموم شده:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر