ایا GTAV بزودی شبیه به فیلم خواهد شد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

CAN3EL

کاربر سایت
Jul 20, 2009
26
GTA IV Modded At 4K

22949553513491861365.jpg

بعد از عرضه هر نسخه از سری پر طرفدار GTA برای پلتفروم PC همواره شاهد MOD های مختلفی برای GTA بروی پلتفروم PC هستیم
حال گروهی از طرفداران پراپا قرص بازی GTAIV مود جدیدی برای این ابر گیم با کیفیت تکسچر 4K طراحی کردن که به جرات میتوان گفت گرافیک بصری بازی بطور کامل دگرگون شده است.

با هم مروری میکنیم به چند عکس بینظیر از MOD جدید GTAIV . و خواهیم دید چطور یک بازی نسل قبلی بروی PC شبیه به یک معجزه میشود.

میدانیم که راک استار بتازگی اعلام کرد نسخه GTAV PC بطور کامل از رزولوشن 4K و 60FPS پشتیبانی خواهد کرد و همچنین بازی از کیفیت و جزئیات بهتری نسبت به نسل قبل بهره مند است و از نظر بصری تفاوت بسیار زیادی با GTAIV خواهد داشت

پیشبینی میشود بزودی GTAV با توجه به گرافیک ارتقا یافته نسل جدید بروی PC بواسطه مودینگ تبدیل به فیلم خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
این عکس ها منو یاد Mafia 1 انداخت! تکسچر مپینگ افتضاح که برداشته عکس واقعی رو انداخته رو مدل های بازی که بعداً خدا میدونه چقدر رم میخواد اشغال کنه الکی هم میگن گرافیک بهتر میشه.

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
این عکس ها منو یاد Mafia 1 انداخت! تکسچر مپینگ افتضاح که برداشته عکس واقعی رو انداخته رو مدل های بازی که بعداً خدا میدونه چقدر رم میخواد اشغال کنه الکی هم میگن گرافیک بهتر میشه.
اگه توي كنسول باز رو ياد ماريو هم بندازه باز اين گرافيكش خوفه و همه هم قبول دارن ؛)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
متن خبر رو هم بخونید ثواب داره:d

متن خونده بودم که وسط حرفهام یه پاورقی زدم..!!!بعد OFFTOPIC یه چیزی گفتم که اگه فیلم میشد چه اتفاقی میافتاد.منظورم رو بد رسوندم و باید داخل پرانتز میگفتم.شما حلال کن..!!!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
این GTA IV ـه بچه ها نتونستن فرقش با فیلمو بفهمن دیگه GTA V که همینطوری گرافیکش عالیه با ماد های گرافیکی چی میشه یا خدا :D

فقط کافیه روی PC بهینه باشه تا بترکونه :x امیدوارم حرفایی که راکستار در مورد بهینه بودن و دو سال تو تست بودن بازی درست باشه !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این ماد که خیلی پیش و پا افتادست .. به قول دوستمون از عکس های واقعی هستند ...

یه سری ENB ببینید واقعا آدم حضم می کنه خیلی کیف میده !

برای skyrim و fallout : nv :D ...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
برای اسکایریم هم ازینا بود.
فعلا فقط تو تصاویر میشه همچین چیزایی دید:d

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
فك كنم تا چن سال ديگه زندگي از بين بره :d
ساعت ٤ صبح
مامانت: علي بي شور بيا قذا
تو: نه مامان با علي قرار دارم بايد برم grove st:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,219
نام
∂αнмα
این که تابلو هست فقط چهار تا مکان رو درست کردن چهار تا عکس بگیرند بزارند برا من و شما ;) از این گرافیکا تا 10 سال آینده خبری نیست مطمعن باشید ...

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
البته بازم با فیلم فاصله داره , تعداد پولیگون ها هنوز کمه تا به حد فیلم برسه . توی Object های دایره ی اگه دقت کنین لبیه ها ضلع دارن . اما بازم رزولوشن تکسچر محشره :| بنظرم Order با این رزولوشن باید بیاد , اونموقع میشه خدا :D البته اگه PS4 توانایی پردازش رزولوشن 4k رو داشته باشه .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,842
اولا این که ماده
دومآ این خبر اصلش ماله 2011-12 بود
سومآ همچین چیزی یه سخت افزار قوی میخواد با این حجم تکسچر
چهارمآ گرافیک GTA خوب بود قبول ولی به جز وسعت نقشه به نظرم نسل پیش MAFIAII گرافیکش بهتر بود این نسل هم هنوز مونده ولی بعید تا نسل بعد اتفاق خاصی بیفته

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
وقتی با یک ماد میشه همچین چیزی خلق کرد ، پس خود سازنده ها میتونستن بهترش رو انجام بدن. محدودیت سخت افزاری (کنسول) مانع اصلی کیفیت بصری هست . پس تکنولوژی به جایی رسیده که نشه فرق بازی رو از واقعیت تشخیص داد ولی موانع نمیزارن .
واقعا اروزی من اینه که نسل بعد هیچ کنسولی وجود نداشته باشه .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این عکسا هزینه نجومی برای خرید PC های ، های اند رو توجیه میکنه :D

پ.ن : تاپیک زیرخاکی میکشید بیرون ؟ :| فکر کردم خبر تازست :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر