ایا انتقال دموی قابل بازی از هارد360 به کامپیوتر امکان پذیر است؟

Gears xbox360

کاربر سایت
Apr 11, 2007
150
نام
بهنام
بچه مگه دموی قابل بازی 360توی لایف نمیگیرند؟ پس چطوری میریزنش روی دیسک بعد ما میزاریم توی دستگاه اجرا میشه؟
راهی برای هارد به هارد نداره؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
صد در صد میشه. البته هارد به هارد نه به اون معنائی که مثلا دو تا هارد کامپیوترو هارد به هارد میکنن. الان دموی بازیها تو اینترنت موجوده. دلیلش هم کنسولهائیه که بن شدن و نمیتونن به لایو وصل بشن. در هر صورت اونا دمو رو از روی هارد کنسول روی هارد کامپیوتر کپی میکنن و روی اینترنت قرار میدن. افرادی هم که دمو رو از توی اینترنت دانلود میکنن توسط برنامه Xplorer360 روی هارد کنسول میریزن. در هر صورت برای همین بقول معروف هارد به هارد احتیاج به کامپیوتر و برنامه Xplorer360 داری.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
صد در صد میشه. البته هارد به هارد نه به اون معنائی که مثلا دو تا هارد کامپیوترو هارد به هارد میکنن. الان دموی بازیها تو اینترنت موجوده. دلیلش هم کنسولهائیه که بن شدن و نمیتونن به لایو وصل بشن. در هر صورت اونا دمو رو از روی هارد کنسول روی هارد کامپیوتر کپی میکنن و روی اینترنت قرار میدن. افرادی هم که دمو رو از توی اینترنت دانلود میکنن توسط برنامه Xplorer360 روی هارد کنسول میریزن. در هر صورت برای همین بقول معروف هارد به هارد احتیاج به کامپیوتر و برنامه Xplorer360 داری.

شما میشه ی سایتی روبگین که توش بازی های 360 به صورت Demo باشه .... اونوقت وقتی که بازی ها رو دانلود کردیم رویDVD9 رایت کنیم بازی ها رو میریزه روی هارد یا باید از روی دی وی دی بازی رو اجرا کنیم !؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
شما وقتي يه دمو از لايو دانلود ميكني ميتوني به وسيله ي دستگاه 360 xporter كه اينم لينكش:
http://www.amazon.co.uk/Datel-360-X...0?ie=UTF8&s=videogames&qid=1185583301&sr=1-35
دمو رو انتقال بدي به هارد pc بعد از pc ميتوني بريزي تو يه هارد 360 ديگه يا رو سيدي بزني (بيشترشون رو سيدي جا ميشن!) بعد cd يا dvd رو كه به صورت ديتا رايت كردين ميزارين تو 360 اجرا ميكنين به همين سادگي!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
دمو رو انتقال بدي به هارد pc بعد از pc ميتوني بريزي تو يه هارد 360 ديگه يا رو سيدي بزني (بيشترشون رو سيدي جا ميشن!) بعد cd يا dvd رو كه به صورت ديتا رايت كردين ميزارين تو 360 اجرا ميكنين به همين سادگي!

من فکر نمی کنم دمو و بازی های Arcade به همین راحتی از رو دیسک اجرا بشن ، تازه اگه بجای DVD از CD استفاده بشه که دیگه چه بدتر! لازم به ذکره که به غیر از چندتا از بازی های Arcade که توسط خود مایکرو رو DVD عرضه شده بقیه عنواین فقط و فقط تحت Storage Device یا همون هارد و مموری کارد اجرا میشن! پس فقط باید این بازی ها و دمو ها رو وارد هارد کرد! هیچ راه دیگری هم فعلا وجود نداره!

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
من فکر نمی کنم دمو و بازی های Arcade به همین راحتی از رو دیسک اجرا بشن ، تازه اگه بجای DVD از CD استفاده بشه که دیگه چه بدتر! لازم به ذکره که به غیر از چندتا از بازی های Arcade که توسط خود مایکرو رو DVD عرضه شده بقیه عنواین فقط و فقط تحت Storage Device یا همون هارد و مموری کارد اجرا میشن! پس فقط باید این بازی ها و دمو ها رو وارد هارد کرد! هیچ راه دیگری هم فعلا وجود نداره!
اين حرفي كه شما ميزني اشتباه هست!
من 4 تا دمو دانلود كردم زدم رو ديويدي بازي كردم به همين راحتي اينم اون بازيها:
ace combat 6
overlord
blacksite area 51
hour of victory!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اين حرفي كه شما ميزني اشتباه هست!
من 4 تا دمو دانلود كردم زدم رو ديويدي بازي كردم به همين راحتي اينم اون بازيها:
ace combat 6
overlord
blacksite area 51
hour of victory!

جدی؟!:eek:
شما Datel 360 رو داری؟!
خوب اگه امتحان کردی شده خوب حتما میشه دیگه! من از لحاظ نظری گفتم!
فقط یکاری کن بازی های Arcade رو هم امتحان کن ببین اونا هم اجرا میشن؟!
بعد ببین اگه مثلا یه بازی مثل Prince of Persia آرکید رو که بصورت Trial هست و Unlock نشده هست رو از راه DVD اجرا کنیم ، بازم Trial هست یا اینکه دیگه Full Game هست؟!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به جاي اين حرفا يكي يه سايتي بده كه دموهاي اماده برا دانلود از طريق كامپيوتر رو داشته باشه كه بريزيم روي dvd5 بريم فضا

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
جدی؟!:eek:
شما Datel 360 رو داری؟!
خوب اگه امتحان کردی شده خوب حتما میشه دیگه! من از لحاظ نظری گفتم!
فقط یکاری کن بازی های Arcade رو هم امتحان کن ببین اونا هم اجرا میشن؟!
بعد ببین اگه مثلا یه بازی مثل Prince of Persia آرکید رو که بصورت Trial هست و Unlock نشده هست رو از راه DVD اجرا کنیم ، بازم Trial هست یا اینکه دیگه Full Game هست؟!

چند وقت ديگه ميخوام:
دانلود بازيهاي آركيد از لايو روي هارد 360 شما تمام بازيهاي لايو آركيد فول با هزينه ي اندك: به ازاي هر پوينت 2 تا تك تومن قيمت اصلي هر پوينت اينه: 500point=6.5$ ولي من به جاي 6000 تومن 1000 تومن ميگيرم! ليست رو چند وقت ديگه اعلام ميكنم.
اگه زياد بخوايد هرپوينت 15 ريال!
از روي dvd اجرا نميشه!
همشون هم قابليت بازي تو لايو رو دارن و بن نميشيد
از تو gamertag ام تو امضام معلومه كه دارم راست ميگم. كافيه يه كليك روش كنيد تا ليست بازي هاي آركيد ولي نه همشو ببينيد.
-----------------------------
الان تا من اينو نوشتم ممكنه چند نفر ديگه تو بازارچه تاپيك درست كنن. همش تقليد

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
tamam bazihaei ke man mikham amade konam hame full hastan
yani kharide shodan.
dar zemn bazihaye arcade 81 ta hastan na 51 ta!

یعنی تمام بازیهایه آرکید رو بصورت فول رویه دیسک میخوای ارائه بدی.
اصلا بازیهایه فول آرکید رو فقط میشه دانلود کرد اونم از طریق لایو.
میشه بیشتر توضیح بدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر