اگه apple کنسول بازی میزد شما میخریدین؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
چه باحال!!!
ولی دسته اش شبیه دسته بازی امپراطوره!!!!!!!=))=))

- - -ویرایش - - -

عزیز بعد از مرگ استیو جابز APPLE خیلی پسرفت کرد
اگه ویدئو های آیفون 5 رو که قبل از معرفیش منتشر کرده بودند رو دیده باشی متوجه میشی که اون ویدئو ها خیلی با چیزی که ارائه شد تفاوت داشت

دوست عزيز
خواهشاً ذره اي انصاف داشته باشيد
تنها اشكالاتي در آيفون 5 هاي سري اول، و ضربه پذير بودن آيفون 5 مشكي بود (كه با محافظ مناسب حل بود)
و يكي هم باگ نقشه (كه ايراد سخت افزاري نبود)
وجود داشت كه اپل همه رو در همون آيفون 5 هاي سري بعد حل كرد و در 5s تقريباً مشكلي نبود

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
بعضي ها همچين مي گن پس از فوت استيوجابز اپل شكست خورده كه حالا انگار تمام طراحي آيفون وiOS با جابز بوده!
درسته جابز نفر اول بود ولي همكاران و شاگردانش كه باقي موندن!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
آره خب آنچنان موفق نیست وقتی گوشی جدید میده ملت سر و دست میشکنن بخرن!

آره موفق نیست و شرکت های دیگه باید بیان ثابت کنن گوشیشون از اپل بهتره!

موفق نیست با سخت افزار ضعیف تر عملکرد بهتری داره!

موفق نیست شرکت های دیگه به هر دری میزنن که فروش اپل بیارن پایین!

موفق نیست سهامش جزو گرون ترین شرکت هاست و خیلی موارد دیگه!

اینارو گفتم حرفاتو تایید کنم!!!!

موفقیت های اپل توی بازار جنبه های دیگه ای هم داره که نمیشه بدون بررسی اونها در مورد کل سیستم قضاوت کرد و همه چیز رو به کیفیت ربط داد
اپل به نوعی تبدیل شده به نماد بورژوازی ، خیلی ها که پولدار هستند و میخوان نشون بدن با بقیه تفاوت دارند سراغ محصولات اپل میرن
این عامل باعث شده که اپل بر خلاف سخت افزار ضعیف تر محصولاتش بتونه با قیمت بیشتری نسبت به رقیب بفروشه
در کل اگر همین گوشی اپل با همین سخت افزار و سیستم و عامل و ظاهر رو یه شرکت دیگه مثلن motorolla میداد نمیتونست توی بازار اینقدر موفق باشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اپل از اوناییه که تا پله خودشو به طور کامل طی نکرده باشه نمیره پله بعد! اپل گوشی هایی می زنه که با 8 مگا پیکسل کیفیتی فرا از 41 مگا پیکسلی نوکیا میده! اپل گوشی می زنه که با 1/4-1/6 cpu های گوشی های دیگر سرعتی ورا تر می دهد! اپل گوشی هایی میده که ناب ناب ن!
ویوا APPLE.
قطعا کنسول اگه بخواد بسازه تا مطمئن نشه فوق العادش می کنه نمیسازتش!

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
اپل کنسول داره همین الان ولی نمیتونه از حداکثر توانه کنسولش استفاده کنه
بنظر من ترکیب apple TV + ios پتانسیل خیلی بالایی داره که کمتر بهش توجه شده متاسفانه

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
^^^^^ apple هیچ ویدیو یی قبل از معرفی محصولات جدیدش نمیده :|
صرفا جهت اطلاع دوستان:ویدیو کلیپ طرح نهایی (آیفون 5) iPhone 5

- - -ویرایش - - -

اپل از اوناییه که تا پله خودشو به طور کامل طی نکرده باشه نمیره پله بعد! اپل گوشی هایی می زنه که با 8 مگا پیکسل کیفیتی فرا از 41 مگا پیکسلی نوکیا میده! اپل گوشی می زنه که با 1/4-1/6 cpu های گوشی های دیگر سرعتی ورا تر می دهد! اپل گوشی هایی میده که ناب ناب ن!
ویوا APPLE.
با چه دلیل و مدرکی باید این حرفا رو قبول کنم؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
اگه مثل سونی و ماکرو بازی پدر و مادر دار میزد که ارزش داشت بله ولی اگه قرار میبود بازی های اندرویدی و فلان و فلان خیر

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ویوا APPLE.
بشین چند تا عکس از 1020 ببین بعد بیا فکت صادر کن:) دیگه دوربین نوکیا رو ندیده بودم کسی ترول کنه!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اپل لطف کنه این مسئله‌ی خم شدن 6+ رو درستش کنه٬ کنسول ارزانیش:|
و اینکه من یکی عمرا میگرفتم کنسول رو٬ نه تنها اپل، گوگل هم بزنه توی کار کنسول بازی سمتش نخواهم رفت، چون شونصدسال طول میکشه تا به بلوغ برسه:Dهمین سونی و مایکروسافت هستند خدمتمون کافیه.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
صرفا جهت اطلاع دوستان:ویدیو کلیپ طرح نهایی (آیفون 5) iPhone 5

- - -ویرایش - - -

با چه دلیل و مدرکی باید این حرفا رو قبول کنم؟

چرا فکر میکنی باید قبول کنی اصلا چرا فکر میکنی قبول کردن تو مهم ؟ دنیا پسندید حالا چند نفر نمی پسندن که اصلا مهم نیست تکنولوژی و ایده خلاق راه خودشو باز میکنه
مهمترین شخص حتی مهم تر از جابز تو اپل بهترین خلاق ترین و نابغه ترین طراح صنعت دنیا یعنی جانی آیو هستش که بودن یا نبودن جابز واسش هیچ فرقی نمی کرد تورو قوران یکم اطلاعاتون رو ببرین بالا بعد راجع به یکی از بهترین کمپانی های سردمدار تکنولوژی گل افشانی کنید
اگه اپل نبود الان باید بجای تاچ هنوز کلید شماره و کلمات رو فشار میدادیم اونم روی یه چیزی شبیه دمپایی

جهت اطلاع: اندازه ربطی به کیفیت نداره.
این مگاپیکسلها به اندازهی عکس مربوط میشه و نوع لنز به کیفیت.​

جهت اطلاع: اندازه ربطی به کیفیت نداره.
این مگاپیکسلها به اندازهی عکس مربوط میشه ودر ابتدا image sensor و بعد نوع لنز به کیفیت.​
این عامل باعث شده که اپل بر خلاف سخت افزار ضعیف تر محصولاتش بتونه با قیمت بیشتری نسبت به رقیب بفروشه

سخت افزار ضعیفتر که قدرتمند تر از رقبا تو تستها ظاهر شده با cpu دو هسته ای تمام گوشی های ۴ هسته ای که دارن میشن ۸ و ۱۶ هسته ای اندروید رو تو تمام تستها پست سر گذاشته میدونی این یعنی چی یعنی هنر یعنی قدرت خلاقیت تو ساخت os که این هنر و خلاقیت قیمتی داره

قطعا به عنوان کنسول دوم خواهم خرید چون one که اصلا اون چیزی فکر می کردم نشد مخصوصا تو رزولوشن که ظاهرا تو p720 نسل قبله

آخرین ویرایش:

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
دوستان میشه درباره گوشی های اپل و برندهای دیگه اینقدر جر و بحث نکنید؟موضوع تاپیک هیچ ربطی به "گوشی" اپل نداره!
هرکی خواست گوشی اپل میگیره هرکی هم نخواست نمیگیره دیگه اینقدر بحث نداره.
________________________________________________________________________________________________________________________
اگه اپل یه چیز قدرتمند بزنه تو ایران هم زیاد گرون نباشه شاید بخرم.ولی فعلا X1 و PS4 هستن.به نظر میرسه که این دو برای چند سال برترین ها خواهند بود.
نیازی نیست به یه کنسول دیگه روی بیارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر