اگر میخواستید یک بازی به سلیقه خود بسازید چه بازی را می ساختید ؟

amin-360

کاربر سایت
Nov 29, 2006
14
با سلام و معذرت از مدیران محترم ؛ من نمیدونستم این تاپیک رو کجا باید بسازم اگه خودتون خواستید انتقال بدید ...

من این ایده یهو به نظرم رسید و گفتم اینجا مطرح کنم تا بقیه هم در این فکر سهیم بشن ...
امیدوارم که نه مطمئنم که شما هم مثل من ایده های بزرگی در فکر می پرورانید شاید این تاپیک روزنه ای باشه برای ما که بتونیم نظرات و ایده های خود را به اشتراک بزاریم تا شاید در آینده یک شرکت یا گروهی از ما برای ساخت یک بازی تمام عیار کمک بگیره ...
{ آرزو بر جوانان عیب نیست }​
واقعا خوشحال میشم تا نظراتتون رو در این باره بدونم .... قربان همه شما امیـــن ...

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
من هنوز عشق فار کرای از سرم بیرون نرفته هنوز مست و مدهوشم!
24.gif
من اگه توانایی بازی سازی رو داشتم بازی فار کرای 2 رو خودم می ساختم. اگرچه کرایسیس هم می خواد به بازار بیاد. بطور کلی من از رنگ سبز خوشم میاد. دریا و ساحل جزایر مناطق استوایی به من آرامش خاصی میدن. که این خصوصیات من توی فارکرای یافتم. از نظر هیجان توپ
15.gif
از نظر تجهیزات، امکان استفاده از وسایل نقلیه از اول آخر بود.
24.gif
اصلا من هیچ وقت انشام خوب نبود!
187.gif
ولی هر کی این بازی رو بازی کرده می دونه من چی میگم!
0.gif

بازی بعدی که هنوز خاطراتش رو زیر زبونم مزمزه میکنم IGI2 بود
192.gif
که شرایط مهیا بود اونم می ساختم.
23.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
من یه شماره ی دیگه از sc مساختم:biggrin1: ولی کلا متفاوت همیشه یه چیزهایی تو کلم میاد و میره منظورم در مورد حرکات جدید و تکنیک ها هست ولی خب متاسفانه در ایران رشته ی بازی سازی وجود ندارد;)
از بازیهایی مثل فارکرای که هاشم گفت هم خیلی خوشم میاد ارامش بخشه:)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
من اگه بازی بسازم با روزپیش میرم درست تمام جزیئات بازی رو پیش بینی می کنم همه چیز رو درست مثل واقعیت هر ملت چه وسیله ای داره چه سلاحی داره و چه تیپی داره محیط رو وسایل رو مثل واقعیت نه چرت و نه خیلی تخیلی مسخره و اقعا باید ادم مثل واقعیت پیش بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر