اکثر دیسک های شما چه مدلی هست؟

اکثر دیسک های شما چه مدلی هست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    284

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من نمیدونم دیسکم چیه جلوش اینو مینویسه : RICOHJPN-D01-67 . یعنی چه دیسکی هست ؟
فکر کنم Aone باشه البته فکر میکنم چند تا دیسک دیگه هم هست که این مدیا ای دی رو داشته باشه ولی چون بازیهای 360 روی Aone بیشتر هستم فکر کنم خودش باشه!

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
آقا من چند تا دیسک اچ پی گرفتم و داریوم هم بنکیو هست یه هفته میشه خریده ام وقتی اچ پی رو می انداختم تو صدا میداد نمی دونم شاید من حساس بودم ولی فکر می کنم زیادی صدا میداد تا حالا که یکی از نکست جن گرفتم حالا همون صدا رو میده ولی بعضی وقتها توی بازی صدا قطع میشه خیلی نگرانم چی کار کنم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
Aone دیسک خوبیه واسه بازیهای 360 و من خودم تست کردم مشکلی ندارم ولی HP استفاده نکن دیسک خوبی نیست و درایو رو خراب میکنه!
بهترین دیسک هم واسه 360 دیسک های وربایتم هست که جز بهترین دی وی دی های جهان هست....(تو ایران هم میفروشن تو امضام تبلیغ فروشگاه اقا مهدی هست که بازی ها رو روی این دیسک ها رو میفروشه یه بار تست کن ببین صدای درایوت چطوره!!)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
دیسک های که من میخرم تغریباً مثل دیسکهای ps2 هست و همه یا نتقرهای یا طلایی و پشت دیسک هم چاپ زیبای داره...
میگن این دیسکها مال کشور مالزی هست و قیمتشم حدوداً 8 تومن هست
خاصتم ببینم کارایی این دیسکها چه طوری است؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دیسک های که من میخرم تغریباً مثل دیسکهای ps2 هست و همه یا نتقرهای یا طلایی و پشت دیسک هم چاپ زیبای داره...
میگن این دیسکها مال کشور مالزی هست و قیمتشم حدوداً 8 تومن هست
خاصتم ببینم کارایی این دیسکها چه طوری است؟؟
کیفیتش خیلی خیلی بده و اونایی که مداوم از این دیسک ها استفاده کردن درایوشون ضعیف شده;)
پیشنهاد میکنم از این دیسک اصلا به هیچ عنوان استفاده نکنی دیسک های کپی خیلی خیلی بهتر هستن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر