اپراتور سوم و اینترنت 3G

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هر 8 بیت یک بایت میشه!
هر مگابیت 1024 کیلوبیت هست! 7 مگابیت میشه 7168 کیلوبیت! اینو تقسیم بر 8 کنیم میشه 896 کیوبایت سرعت دانلود!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هر 8 بیت یک بایت میشه!
هر مگابیت 1024 کیلوبیت هست! 7 مگابیت میشه 7168 کیلوبیت! اینو تقسیم بر 8 کنیم میشه 896 کیوبایت سرعت دانلود!

یعنی باید باور کنیم که قراره صاحب همچین سرعتی بشیم !‌ /:) من که شک دارم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
منکه نگفتم 7 مگابیت بهتون میدن!

من نگفتم عزیز تو گفتی.
فکر میکنم خودشون گفتن که تا این سرعت رو میدن ، اصلا ۷ مگابیت رو بیخیال ۱مگابیت هم با سرعت و پینگ و قیمت خوب فکر نمیکنم بدن. ولی اگه بدن چی میشه. :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فکر میکنم خودشون گفتن که تا این سرعت رو میدن ، اصلا ۷ مگابیت رو بیخیال ۱مگابیت هم با سرعت و پینگ و قیمت خوب فکر نمیکنم بدن. ولی اگه بدن چی میشه
کاملا موافقم!فکر کنم خودشون فهمیدن که آبروشون رفته دارن یه تکون هایی به خودشون میدن!
قرار برای خانگی هم تا 512 رو آزاد کنن!

يه سوال.اينم قرار Share كنن؟
قطعا..

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کاملا موافقم!فکر کنم خودشون فهمیدن که آبروشون رفته دارن یه تکون هایی به خودشون میدن!
قرار برای خانگی هم تا 512 رو آزاد کنن!

تو این دنیا صحبت کردن در رابطه با اینترنت ۵۱۲ دیگه واقعا خنده داره !
اگه اومدن مثل بچه آدم اینترنت ۷ مگ به صورت اختصاصی (ددیکیت) دادن اونوقت میشه امیدوار بود که داریم به یه جاهایی میرسیم. :d
اینجاست که خودم در جواب خودم میگم : آش ماش به همین خیال باش :))
همه میدونند که دوباره یه اکانت بین ۱۰۰ نفر Share خواهد شد و پینگی در حد ۵۰۰ خواهد داشت !!!‌ /:)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه اومدن مثل بچه آدم اینترنت ۷ مگ به صورت اختصاصی (ددیکیت) دادن اونوقت میشه امیدوار بود که داریم به یه جاهایی میرسیم. :d
همه میدونند که دوباره یه اکانت بین ۱۰۰ نفر Share خواهد شد و پینگی در حد ۵۰۰ خواهد داشت !!!‌ /:)
100%تایید میشه- ما عقب مونده ایم- چون مسئولامون عقب موندن و ذهناشون درگیرن-هروقت ذهنشون فریم ویرش اپدیت شد:D اونوقت میان 7 مگ به ما نت میرسونن:D

البته 512 هم اگه ارزون به خانوار بدن و نامحدود-خودش کلی امیدوار کنندست:d

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اقا اینا تا زمانی دستگاه های هیلترینگشونو اپدیت نکنن(چون این دستگاهاشون قدیمیه با سرعت بالا مشکل داره و البته خیلی میترسن که سرعت به جایی برسه که تو بتونی یه فیلم یا کلیپ حداقل 5دقیقه ای رو راحت تو همون اینترنت بدون دانلودش ببینی) و پهنای باندشونو بطور بسار زیاد نبرن بالا پشت گوشتونو دیدین اینترنت پرسرعت واقعی هم دیدین(منظورم 1مگ به بالا هست با اجازه ی کامل(یعنی قانونی) واسه منزل)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
\

البته باید ببینیم اپراتو 4 تلفن ثابت چه میکنه. ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من توی این موندم که با mms مشکل دارن اونوقت 3g ...
بعدشم اینو بدونید که 3g فقط در شهر های بزرگ فعال میشه ها....!
ما شهرستانی ها تا سالهای آینده همون نسل 2.5 یا 2.75 رو داریم! :d
:-s

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آمادگی کارخانجات مخابراتی ایران برای تامین تجهیزات اپراتور سوم

موبنا- مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران از آمادگی این شرکت برای تامین تجهیزات سخت افزاری اپراتور سوم خبر داد.

علی همتی درگفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا بابیان اینکه این شرکت آمادگی تامین تجهیزات اپراتور سوم را دارد، اظهار داشت: با توجه به قانون حمایت از تولید داخل، امیدواریم بتوانیم در پروژه اپراتور سوم به خوبی مشارکت داشته باشیم.
وی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با مسوولان این اپراتور، گفت: تفاهم نامه هایی در زمینه این نوع همکاری مابین ITMC و اپراتور سوم مبادله شده ، ولی تاکنون قرارداد رسمی منعقد نشده است.
همتی همچنین از پذیرش مسولان اپراتور سوم برای شرکت کارخانجات مخابراتی در مناقصات این اپراتور خبر داد و افزود: ITMC قصد تامین تجهیزات سوییچ این اپراتور را دارد.
مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران اعلام کرد: چنانچه قرار است تجهیزات اپراتور سوم، توسط شرکتهای خارجی تامین شود، بهتر است این اقدام توسط ITMC صورت گیرد.
این درحالیست که چندی پیش معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد که براساس پروانه ارایه شده به اپراتور سوم ، این اپراتور باید از حداکثر توان داخلی برای تأمین تجهیزات مورد نیاز خود استفاده کند.
گفتنی است قرار است سیمکارتهای این اپراتور دهه فجر امسال به متقاضیان نسل سوم تلفن همراه ارائه شود . __________________

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اينترنت دو مگابيتي در نسل سوم تلفن همراه

با نزديك شدن به زمان ارائه سيم كارت‌هاي تلفن همراه اپراتور سوم كه داراي نسل سوم (3جي) است، پيش بيني مي شود استفاده از سرويس اينترنت بر روي موبايل به دليل سرعت و پهناي باند بالاي نسل سوم جذابيت بالايي براي كاربران ايجاد كند.

به گزارش فارس، نسل سوم شبكه موبايل يا همان 3G به سرعت در حال فراگير شدن در سراسر جهان است. هم اكنون تقريباً تمام تلفن هاي هوشمند جديدي كه به بازار عرضه مي شوند قابليت پشتيباني از اين شبكه را دارند و روز به روز به كاربران اين شبكه افزوده مي شود.
مهم ترين قابليت نسل سوم شبكه تلفن همراه سرعت بالاي انتقال اطلاعات است. جي 3 برخلاف جي‌اس‌ام كه نسلي براي انتقال صدا و اطلاعات بود، اين نسل جديد سرعت بالا براي انتقال مولتي مديا را فراهم مي‌سازد. در نسل سوم همه چيز در قالب اطلاعات ديجيتال منتقل مي‌شود. با سرعت نسبتا بالايي كه در تلفن‌هاي نسل سوم پيش بيني شده‌است، امكاناتي از قبيل تلفن‌هاي تصويري بي سيم، با كيفيت مناسب مقدور خواهد بود.اولين كشوري كه از شبكه3G به صورت گسترده و تجاري استفاده كرد، كشور ژاپن بود.

* گشت و گذار در اينترنت با يك كليك

GPRS بخشي از مجموعه فن‌آوري‌هايي است كه براي نزديك‌تر كردن شبكه‌هاي نسل دوم تلفن همراه به كارايي شبكه‌هاي نسل سوم طراحي شده‌اند تا ‌آن‌ها را قادر سازد اطلـاعات را بسيار سريع‌ تر ارسال و دريافت كنند.
در حالي كه شبكه‌ي GSM (نسل دوم) براي مكالمات صوتي عالي به شمار مي رود اما در زمينه‌ ارسال و دريافت داده‌ها محدود شده است. تلفن‌هاي GSM براي استفاده از اين فن‌آوري لازم است قبل از ارسال اطلـاعات (مانند برقراري يك تماس صوتي) ارتباط ويژه‌اي را با شبكه برقرار كنند كه تا 30 ثانيه زمان مي برد و به محض اتصال به شبكه اطلـاعات ارسال يا دريافت مي‌شوند و كاربر بايد براي مدت زماني كه آنلاين بوده پول پرداخت كند اما سرعت انتقال اطلاعات نسبتاً كند است.
اما GPRS كه از عبارت General Packet Radio Service (سرويس‌ بسته‌هاي راديويي)، گرفته شده روش ارتقاي تلفن‌هاي نسل دوم(2G) به شمار مي رود تا ‌آن‌ها را قادر سازد اطلاعات را بسيار سريع‌تر ارسال و دريافت كنند.
ويژگي كليدي يك شبكه نسل سوم (3G) قابليت انتقال حجم بالـايي از اطلـاعات در سرعت بالا است كه تا دو مگابايت بر ثانيه مي‌رسد و اعمالي نظير مكالمه ويديويي، دانلود ويديوها، مرور وب، ايميل و غيره را امكان‌پذير مي‌سازد.
GRPS تمامي برنامه‌ها ي اينترنتي را كه كاربر معمولاً در رايانه انجام مي‌دهد مانند مرور وب و چت بر روي شبكه تلفن همراه، انتقال اطلاعات و قابليت دسترسي و كنترل از راه دور دستگاه‌هاي خانگي را امكان‌پذير مي‌كند.
امكان ارسال اطلـاعات در حجم بالا را بر روي شبكه‌هاي تلفن همراه با سرعتي كه سه تا چهار برابر بيشتر از سيستم ‌هاي GSM قراردادي است مي‌دهد.
كاربران براي استفاده از GPRS بايد يك تلفن همراه مجهز به امكان GPRS يا مودم آن براي لپ تاپ‌ها و رايانه‌هاي جيبي PDA و اشتراك در شبكه تلفن همراهي كه از GPRS پشتيباني مي‌كند داشته باشند؛ همچنين اشتراك GPRS نيز بايد براي آن‌ها فعال شود.

Reza hitman

کاربر سایت
Jun 19, 2008
46
نام
رضا
ببینم مگه الان سرعت بالای 128 نمیدن؟
حداقل که 512 نامحدو میدن البته قبول دارم قیمت ها بالاست. محدود ها رو هم تا 2 مگ میدن. کی میگه نمیدن؟!!
ولی الان مخابرات سرویس ها نامحدود میده قیمت هاشون پایین تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر